Генетични и имунологични проблеми - тема 19

  • 35 533
  • 585
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1
Здравейте! Изписаха ми октагам или привеген 5г. Някой скоро правил ли е вливка, къде и на каква цена? Изписаха го вследствие на изследване на НК клетки и резултат 21 при норма 12.

# 46
  • Мнения: 49
Да, обаче никой явно, защото е удобно така, не споменава че биопсиите, които прави за анализ от доц. Михайлова са на ниво Експеримент.  Сьщо, Калчев не е открил кой знае какво златно,а  има опит още,когато е работил в Малинов от доцент Русев и се прави на имунолог, оък и някой друг процент от изследвания защо да не вземе. Никой също не споменава, че започна да изпраща дамите за инсемнация и инвитро при д- р Явор Малинов , в схема е, то си е ясно. Клиниката на Малинов има много неорганизация, а самата база е ужас,а който е бил на преглед при Малинов знае и езика му и поведението. Нищо професионално. Имам роднина който учи за АГ, вече почти е наложително да може да правиш хистероскопии, биопсии и др подобни процедури. Калчев дори няма собствена база за лапараскопски операции.  Преди като беше при д- р Сигридов колко жени писаха че им открили Т образни матки и трябвало корекция. 10 жени по около 700 лева ето ти... Пари схеми... В зачатие групата вече няколко дами пишат опарени от терапиите на доц. Михайлова и неща които калчев изписва на всички....

Само по изследванията мога да
 кажа, че си при д-р Калчев. На правилното място си.

Последна редакция: пн, 05 дек 2022, 14:12 от Mina Peneva

# 47
  • Мнения: 758
Нямам опит с това, което описваш.
Може ли повече информация за биопсиите и защо са на ниво експеримент? Не разбирам какво разбираш под прави се на имунолог?
Какво изписва на всички?

# 48
  • Мнения: 49
Изключително болна тема ми е колко пари изсипахме до тук. В групата дългия път наречен инвитро, забременяване от а до я   , тромбофилия има много жени коментирали ако искате да прочете защота така де ровите в нещо което е болно за мен. 

quote author=Мinerva О. link=topic=1485965.msg45682277#msg45682277 date=1670243560]
Нямам опит с това, което описваш.
Може ли повече информация за биопсиите и защо са на ниво експеримент? Не разбирам какво разбираш под прави се на имунолог?
Какво изписва на всички?
[/quote]

# 49
  • Мнения: 232
Здравейте.Може ли по запознатите да ми помогнат в разгадаването на резултата?Много ли са зле?

# 50
  • Мнения: 197
Здравейте! Изписаха ми октагам или привеген 5г. Някой скоро правил ли е вливка, къде и на каква цена? Изписаха го вследствие на изследване на НК клетки и резултат 21 при норма 12.

Аз правих в Надежда м. 11. 690 лв. и 40 лв. за вливането. Но препарата беше Киовиг, който слагат като няма Привижен.

# 51
  • Мнения: 44
Здравейте момичета.Искам да помоля за разчитане на резултата от цитогенетичния анализ на моя мъж.

# 52
  • Мнения: 1 050
То пише. "Нормален резултат".

# 53
  • Мнения: 44
То пише. "Нормален резултат".

Да това го видях,но защо тогава да правим консултация с генетик.Благодаря.

# 54
  • Мнения: 1 050
Предполагам за да ги разчете. Или да се назначат други изследвания.

# 55
  • Мнения: 2 631
Здравейте, правиха ми ендометриална биопсия след 1 спонтанен аборт и 1 година не успешни опити. Моля някой, който има възможност да ми разясни повече за липса на th2 клетки..

# 56
  • Мнения: 44
Предполагам за да ги разчете. Или да се назначат други изследвания.
Благодаря

# 57
  • Мнения: 604
Здравейте, след консултация с доц. Русев, пуснахме няколко допълнителни изследвания и излязоха повишени НК клетки, заедно с антифосфолипидни антитела:
Скрит текст:

Съответно той ми е разчел резултатите и ми а написал заключение:


След като имам заключение, има ли нужда да си запазвам допълнително час при него да ги коментираме на живо? Плана е живот и здраве, след средата на Февруари да започнем опити и съответно обмислям първата вливка Интралипид да е тогава. Има ли смисъл да се опитвам да си запазвам час сега за обсъждане, или да си приема неговото заключението като достатъчно за следващите стъпки.

# 58
  • Мнения: 67
Молба за помощ!
Имам 3 бременности - мисед, мъртво раждане и пак мисед.
Сега отново съм бременна. Опитвам се да си намеря но гинеколог, който да ме следи. Проблемът - в последният момент преди празниците един от лекарите, който е хвален и прехвален ми установи двурога матка или е с т-форма. Не е сигурен. Преди него са ме гледали поне над 10 аг-та и никой никога не ми е казвал подобно нещо.Сега ми остава да чакам да минат празниците, за да отида на още прегледи за второ и трето мнение.
Но преди това - каза ми, че имам неразвити още артерии в 6 + 5 г.с. съм и затова да пия медрол. Досега никой не ми е предписвал медрол и знам , че не е безопасно, доколкто виждам. Да го пия около 2 седмици.  Вие имате ли опит ? Какво мислите ?

# 59
  • Мнения: 321
Здравейте! Има ли някоя забременяла с успешна бременност без вливки с Интерлипиди?

Общи условия

Активация на акаунт