Медицински център за асистирана репродукция Варна ( есенна тема 2022)

  • 24 573
  • 435
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 7
Здравейте! 

Този месец, преминахме последна 4-та инсеминация за съжаление неуспешна и ще започваме подготовка за ин витро.
Искам да попитам някоя от вас със СПКЯ, как премина стимулация и всичко, от кой път се случиха нещата, възможно ли е със СПКЯ да стане на естествен цикъл. Някакси се притеснявам от хиперстимулация😔 При доц. Кисьов съм и ще го изговоря и с него и Малена, но ми се иска някой да сподели. Нямаме друг установен проблем освен СПКЯ, спермограма-перфектна, тръби-проходими, тромбофилия е правена, витамините са ми в горна граница. Всичко, което споделите ще ми е от полза☺ Благодаря Ви🌷

# 406
  • Варна
  • Мнения: 427
Здравейте! 

Този месец, преминахме последна 4-та инсеминация за съжаление неуспешна и ще започваме подготовка за ин витро.
Искам да попитам някоя от вас със СПКЯ, как премина стимулация и всичко, от кой път се случиха нещата, възможно ли е със СПКЯ да стане на естествен цикъл. Някакси се притеснявам от хиперстимулация😔 При доц. Кисьов съм и ще го изговоря и с него и Малена, но ми се иска някой да сподели. Нямаме друг установен проблем освен СПКЯ, спермограма-перфектна, тръби-проходими, тромбофилия е правена, витамините са ми в горна граница. Всичко, което споделите ще ми е от полза☺ Благодаря Ви🌷
Аз съм с поликистоза. В този център ми е единствения опит /трети подред/, след който не влизам в болница с усложнения от стимулацията. След пункцията ми вливаха системи 3-4 дни и се разминаха нещата. Иначе ние със СПКЯ понасяме по-тежко стимулациите, макар и с минимални дози.
Не мисля, че може на естествен цикъл, защоти не всеки месец имаме овулация.
Един съвет от патило - купи си суроватъчен протеин от магазин за фитнес добавки и почвай прием Simple Smile Всичко ще е наред

# 407
  • Мнения: 4 005
Здравейте,д-р Кателия Александров все още ли преглежда в АГ-то.Прочетох някъде,че имало нова клиника.

# 408
  • Мнения: 697
Не са в АГ болница вече .

# 409
  • Мнения: 1 009
Добро утро!
Центърът работи на новият адрес !
Със същото работно време както досега .
Адресът е бул. 3ти март номер 9, сградата на Промишлена енергетика, етаж 3 .
Успех на всички които ще прекратят прага му !
Това е новият адрес.

# 410
  • Мнения: 3 124
Наистина протеинът е добър съвет, вземи си и пий
Успех!

# 411
  • Мнения: 189
Извинете, може ли да ми кажете дали д-р Атанас Александров отговаря на съобщения по вайбър, тъй като не успявам да се свържа с него по телефона?

# 412
  • Мнения: 16
Здравейте, момичета, имам чисто информативно питане, ако някой има такъв опит, разбира се: ориентировъчно имате ли идея колко струва ИКСИ в МЦАР, ако се самофинансираме, а не по фонда? Далеч сме още от тази стъпка, но се породи в мен този въпрос😅. Предварително благодаря за отговорите! 😇

# 413
  • Мнения: 697
Цените от сайта им ИКСИ - 2400 лв.

Пиши на д-р Александров , когато има възможност ще ти отговори.

# 414
  • Мнения: 16
Цените от сайта им ИКСИ - 2400 лв.

Пиши на д-р Александров , когато има възможност ще ти отговори.


Благодаря, Усмивке! 🌹

# 415
  • Мнения: 106
Момичета, къде във Варна си правите кръвни тестове за бременност и сте доволни?

# 416
  • Мнения: 149
Здравейте имам питане...т.к. не съм ходила още в центъра,но подготвям някои документи относно кандидатстване по фонда отново. Интересуваме зеления талон от уролога Предния път ни издадоха такъв преди 4 г.като подавахме документи.Този път съпруга ми посети същия уролог,но вместо такъв талон му е издал амбулаторен лист,където има медицинско становище и препоръчва ин витро. Интересуваме някой знае ли дали ще свърши работа или трябва да ходи на друг уролог да търси този конкретен зелен талон.

Благодаря!

# 417
  • Мнения: 189
Казаха ми, че цветна снимка не правят в Центъра, а трябва да се отиде в СБГАЛ, понеже не съм ходила там... На къде да се ориентирам, кой етаж?

# 418
  • Мнения: 697
Казаха ми, че цветна снимка не правят в Центъра, а трябва да се отиде в СБГАЛ, понеже не съм ходила там... На къде да се ориентирам, кой етаж?

Разбираш се с лекаря си , оточнявате час и отиваш в АГ . Док ще ти я направи снимката.  Иначе ще те опътят на входа на аг болницата

# 419
  • Мнения: 3 124
Аз пусках кръвни в лаборекспрес

Общи условия

Активация на акаунт