Изпитани сайтове за парфюми - февруари 2022

  • 69 773
  • 622
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 818
Радика, благодаря за новата тема и труда!

Аз не планирам за 14-ти..

Иначе обичам да подарявам парфюми.. Смятам, че като цяло уцелвам, но реално невинаги разбирам.. Simple Smile
Признавам си и че често се изкушавам с поръчки на сляпо с успокоението, че ако на мен не ми допадне ароматът, ще подаря на някоя близка, приятелка.. Hug
Другото ми успокоение при придобиване на нови аромати е дъщеря ми, с която споделям цялата си колекция, макар че тя далеч не харесва всичко. Но се пръска активно и със сигурност предстои да оценява повече във времето съкровищата вкъщи.

Като цяло искам да се кротна, защото съм затрупана, вкл. и с мостри, проби, от които не остава време да си пръскам бутилките. Sad
Засега само едно твърдо желание имам за пролетта, което не ми е спешно и ще следя и осъществя по някое време..

# 16
  • Мнения: 551
Не планирам скоро да правя парфюмни подаръци, може би следващия месец. Това обаче не пречи да се възползвам от добри оферти онлайн. Grinning

От Нотино бяха бързи този път, вчерашната поръчка пристигна и съм много доволен.

# 17
  • Мнения: 31 245
Благодаря за новата тема.
Не планирам нови парфюмни покупки за никого на този етап.

# 18
  • Мнения: 3 922
В емаг  -20% на парфюми с код discount до 04.02.22 г.

# 19
  • София
  • Мнения: 732
Влизам да се оплача от starcorp.bg. С две думи, има разминаване в цената за доставка до адрес на етап поръчка, при потвърждение на поръчката и при получаване на продукта.

Поръчах си тестер, който вече е неоткриваем в други сайтове. Като избираш вида доставка, цената за доставка до адрес е на стойност 6.50 лв. До самото подаване на поръчката тотал от цената на продукта и на доставката така и не се появява, излиза ти само цена на парфюма. Когато получих имейл потвърждение за поръчката, стойността на доставката вече беше 6.90 лв. Казах си "айде сега за 40 ст. голяма работа..." Да, ама не. От смс-а, който вчера Спиди изпратиха, стойността вече е набъбнала на 9.90 лв. Thinking

Пуснах им имейл на starcorp да ги видя какво ще се обяснят.

редакция: свързаха се с мен и светкавично коригираха сумата на наложения платеж (начислиха ми 6.50 лв.за доставка) като писаха на Спиди с копие до мен, видели са си грешката още вчера. Пропуснали са да ъпдейтнат цената на доставка на 6.90 лв. в падащото меню, като казаха, че ще го направят. Явно четат и темата, защото направиха коментар Grinning

Последна редакция: вт, 01 фев 2022, 13:24 от Mini Rebel

# 20
  • София
  • Мнения: 5 369
Темата е прекрасна за което благодаря, Радика🌷
Не планирам нови покупки, но аз действам спонтанно, така че нищо не се знае.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 2 491
Благодаря за труда и чудесната нова тема, Радика! Flowers Hibiscus

Планирам покупка за себе си - Chloe Nomade Naturelle. Дано се харесаме, като се появи Grin

# 22
  • Мнения: 5 081
Благодаря за темата на Радика!
Надявам се някой са поеме щафетата за откриване на темите,  защото очевидно за нея това вече е тежест

# 23
  • Мнения: 2 410
Благодаря за новата тема, Радика! Flowers Hibiscus
Не планирам нищо да подарявам, но и аз действам спонтанно, та не е изключено всички у дома да получат подаръци.Blush

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 553
Радика , благодаря  , за новата тема ! Two Hearts   Искам да похваля Нотино - бързи и точни !
Този пъти с подаръчета , от които , съм много доволна /без бонбончетата ,разбира се /  Smiley Smiley !

                                                                     

Последна редакция: вт, 01 фев 2022, 14:20 от meri 123

# 25
# 26
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Само на 1-ВИ ФЕВРУАРИ  -15% на ВСИЧКО И -25% на всичко с марка DOUGLAS.

# 27
  • Мнения: 464
Никога не планирам парфюмни подаръци, но пък за сметка на това все се намира някоя ароматна изненада за обкръжението. Любимия мога да изнендам единствено с парфюмно въздържание от покупки, би бил много доволен!
Благодаря за новата тема.Flowers Cherry Blossom

# 28
  • Мнения: 81
Аз си избих патроните за 14-ти с неочакваната оферта за Bitter peach на TF миналата седмица и сега ще трябва да мисля, нещо друго не може само парфюми и козметика. 

# 29
  • Мнения: 2 143
Благодарност към труда на Радика! Flowers Hibiscus
Планирам покупка на парфюм за големия син, който има повод през март, но още не съм избрала. Изчаквах офертите на Нотино от Понеделник с идеята да направя покупката от тях, но Везните натежаха в полза на Елинор и открих парфюмно годината с едно "камъче",        /цяла скала/.! Heart Вече е един от любимите ми сайтове.
Благодарение на тях и поръчка от вчера днес се радвам на Alien edp Heart Eyes Уж се бях отказала да го купувам Stuck Out Tongue Winking Eye
Прекрасен е в този снежен ден!

Чакам още две поръчки от Мейкъп, което ми къса нервите и не знам дали причината е в тях или Спиди. По незнайни причини само за едната пратка системата на Спиди не разпознава служебния ми адрес на който получавам лични и служебни пратки от години и в крайна сметка след много разправии ще получа в офис, а другата на посочения адрес. Утре ще се гоним с куриера Rage
Оммм...няма да се ядосвам...

Общи условия

Активация на акаунт