Изпитани сайтове за парфюми - февруари 2022

  • 69 773
  • 622
  •   1
Отговори
# 615
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 592
Този ЛВЕБ дали е подходящ за подарък на жена около 50те? ............................
Зависи от предпочитанията. По-добре разучете какви аромати харесва или подарете ваучер.

# 616
  • виртуално
  • Мнения: 2 864
За първи път си получавам поръчката от БЗ  в Сердика. Очарована съм от обслужването и мострите

# 617
  • София
  • Мнения: 17 810
След 2 седмици и иначе наличие на парфюма в шоуруума през последните дни на по- висока цена, естествено, емаг ми пратили днес, че е "пристигнал", макар датата за доставка да беше 15 февруари.
И не като на другите ми поръчки - дата ОТ днес, а са сложили интервал за вземане 28-28 февруари. Известието е от днес.
Ами, ЕМАГ ако четете, цигански номера правите и ще се оплача на отговорните органи.

Последна редакция: вт, 01 мар 2022, 18:57 от bubanka

# 618
  • Мнения: X
Този от ЕМАГ на каква цена беше?
92 лв. Ма казвайте ги тия неща навреме... 😁 100 пъти съм питала за тая  нова Visa - същата ли е, много ли е съсипана.. Сигурно нямаше да я купя, ама карай! Късно е.

# 619
  • Мнения: 3 215
Освен love7, друг актуален код (да се разбира по-хубав 😉) за парфюми шоп нет дали има?

# 620
  • Мнения: 8 771
За първи път си получавам поръчката от БЗ  в Сердика. Очарована съм от обслужването и мострите


И аз го поръчах 63 лв за 40 Мл мисля е чудесна цена.
На сляпо е, дано се харесаме.

# 621
  • Мнения: 472
За първи път си получавам поръчката от БЗ  в Сердика. Очарована съм от обслужването и мострите

Ох ,аз го мислех от няколко дни отново, след като напролет размених един неразпечатан , че ми беше писнал😀 Обаче от онзи ден пак се разнасям  с една мостра и ми домъчня.Сега като видях хубавата кутийка и още повече се форсирах.Поръчах и аз от Дъглас 🤣

# 622
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 219
Честита Баба Марта, момичета и момчета!


Заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт