Магазини със стоки за бебета и мами - гр. Варна

  • 149 623
  • 509
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 187
здравейте
да ме насочите,къде да намеря музикално килимче,че нямам много време да обикалям с малкия,а и няма на кого да го оставям,благодаря ви предварително  Peace

# 451
  • Мнения: 2 259
В магазини "Рая " и  "Вега" имаше до преди 4-5 месеца
Ние имаме ,но ей така си седи в коша и само му натискаме коп4ето за старт и стоп средно един път месе4но  Wink

# 452
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 796
ВАЛИ нямам нищо против и тук да ми отговориш,стига да не ни се карат,мисля,че няма защо ама.....Значи и матрака май ще отпадне.Сестра ми също си гледа малката без матрак,значи да не се втелясвам предварително.Благодаря.

# 453
  • Мнения: 2 259
Ще видиш в движение нещата.Не купувай излишни неща.
Кошница и шезлонг са едни от нужните неща още в на4алото ,поне за мен де

# 454
  • Мнения: 187
Vali Simple Smile ,благодаря ти.ние скоро ходихме на детски РД и там имаше такова киличме,та сина ми пощуря...

# 455
  • Мнения: 668
Здравейте, мами от Варна. Моля да ми кажете кои са най-добре заредените бебешки магазини в града, които предлагат бебешки колички. Тук в София харесах за братовчедка ми количките на марката Espiro и искам да я упътя къде във Варна може да провери дали ги има, за да добие представа за тях и да не и се налага да идва чак до София.

# 456
  • Варна
  • Мнения: 729
Здравейте момичета, имате ли идея къде се продава козметика на Тьопфер. Другият вариант е от нета, но ми се иска да знам и къде във Варна мога да я намеря

# 457
  • Мнения: 12
Тьопфер продават в м-н Сладури на Александър Малинов. В Бебе депо имаха брошурки на марката, но не видях изложена. Ти доволна ли си от марката? Аз все още се чудя каква козметика да купувам за беба Rolling Eyes

# 458
  • Варна
  • Мнения: 729
Елеонор - благодаря за инфото.  Тепърва ще купувам, но много ми я похвалиха и е Био, без изкуствени консерванти и т.н.  Предполагам ще е добре за бебето Simple Smile

# 459
  • Добрич
  • Мнения: 22
Магазин Бейбисити в Гранд мол Варна, срещу Макдоналдс. Имат колички Abc design, Inglesina, Jane, Chicko, Babymoov, Houck, Peg Perego. Имаше и други марки май, но не си спомням. Предлагат и мебели Дибо, аксесоари, одеалца, играчки, козметика и дрешки АЗИЗ бебе. Има и точкова система, при която пазарувайки трупаш точки, които да обърнеш в покупка.

# 460
  • Мнения: 45
темата е малко старичка,но бихте ли ме ориентирали за магазини за бебешки легла с голям избор

# 461
  • Мнения: 419
Елеонор - благодаря за инфото.  Тепърва ще купувам, но много ми я похвалиха и е Био, без изкуствени консерванти и т.н.  Предполагам ще е добре за бебето Simple Smile
Много съм доволна от козметиката. Особено от триците за вана без отмиване.

Последна редакция: пн, 30 яну 2012, 22:53 от Зелен дух

# 462
  • Мнения: 419
темата е малко старичка,но бихте ли ме ориентирали за магазини за бебешки легла с голям избор
Ако става въпрос за дървени кошари, най-голям избор съм виждала в бебешкия магазин на Владислав, който е на два етажа, не съм сигурна за името, ако не греша, се казва "Слънце", отпред от две години им седи красивата карета на Инглесина.

# 463
  • Мнения: 2
темата е малко старичка,но бихте ли ме ориентирали за магазини за бебешки легла с голям избор
В магазина на Chipolino във Варна тауърс също има доста бебешки кошарки (както дървени, така и от плат).

# 464
  • Мнения: 564
В магазин Слънце имат най богат избор и ми допадат като изработка.Избор на кошари има и в магазин Рая-на втория етаж.

Общи условия

Активация на акаунт