Магазини със стоки за бебета и мами - гр. Варна

  • 149 714
  • 509
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 0
Магазини "Куалити кидс фешън" са закрити ли?
Имаше в "Била" до Колхозния на 2ет. и до ВИНС. newsm78


този до ВИНС-а е затворен, за този в БИЛА-та не знам.
И в Била-та е затворен....

# 436
  • Мнения: 0
NASKORO OTVORIHA MAGAZIN V GRAND MALL VARNA.DREHITE I OBUVKITE SA VNOS OT ISPANIA I PORTUGALIA I CENITE SA DOBRI.http://www.facebook.com/profile.php?id=100001924555281

# 437
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 802
Записвам се,че ще имам нужда от вашата помощ.

# 438
  • Мнения: 456
Магазин Дибо,беше временно затворен,но вече  работи и доста хубави неща са  докарали.Преди имаше  само обзавеждане,но сега вече има  идетски дрешки,които много ми допадат,и не са  скъпи.Аз  купих няколко неща и съм много  доволна....Wink Peace

# 439
  • Мнения: 20
Магазин Дибо,беше временно затворен,но вече  работи и доста хубави неща са  докарали.Преди имаше  само обзавеждане,но сега вече има  идетски дрешки,които много ми допадат,и не са  скъпи.Аз  купих няколко неща и съм много  доволна....Wink Peace
[/quot




Здравейте,и аз да се включа!Миналата седмица и аз купих на дъщеря ми много хубава  рокличка от  там.Обзавеждането на детската ни стая и то е от  там.,Много сме доволни.Качествени неща продават определено Laughing

# 440
# 441
  • Мнения: 2
Днес ходих до Депо-бебе център. На Колхозния. Малък магазин, но препълнен със стока. Смятам, от там да поръчаме Легло -люлка на Bertoni.

Имате ли впечатления от този магазин и най-вече купували ли сте нещо от него ?

# 442
  • Варна
  • Мнения: 777
Преди редовно купувах от там памперси и пюрета, после спрях, защото ме хвана яд, че винаги ми таксуваха супите на цената на пюретата, а всъщност бяха по-евтини. Иначе, да - има много стока, но има и други също така добре заредени магазини, от които пазарувах, когато имаше нужда.

# 443
  • Мнения: 1 046
От 4-5 години пазарувам от Депо-то обаче на Чаталджа, но само памперси и пюрета и други принадлежности за дребните, не съм поръчвала големи неща, за да коментирам коректността им. Цените им са леко завишени за някои неща, но пък други са си доста по-евтини. Провери и на други места как са цените на това, което те интересува и в он-лайн магазините също можеш да си свериш часовника  Peace

# 444
  • Мнения: 2 259
Днес ходих до Депо-бебе център. На Колхозния. Малък магазин, но препълнен със стока. Смятам, от там да поръчаме Легло -люлка на Bertoni.

Имате ли впечатления от този магазин и най-вече купували ли сте нещо от него ?
Винаги са ме обслужвали компетентно и не са ме подвеждали.
Цените са сравнително добри  с малки изклю4ения от 10-50ст.,което не е болка. Wink

# 445
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 802
Мамчета да ви питам смятам да купувам принадлежности за кошарата,която ще е сгъваема.Някакви идеи за магазини със приемливи цени на комплектите и обиколниците.Благодаря.

# 446
  • Мнения: 2 259
Аз гледам в такива кошари и вторите си деца.
Според мен обиколници са нужни за дървените кошари /пазят от удър/.
При тези туристи4ески ,както им казват,според мен няма нужда.
Май само една дъска за повиване може да се вземе.Но,на мен тази от кошарата ми върши работа и после на леглото продължава смяната на памперси и обли4ане.
За завивики има магазин,където по поръ4ка може да си избереш модел ,размер и др.Намира се до Колхозния  пазар до борса "Весела"и  "Ме4о пух" /то4ен адрес мога да кажа по късно/.Цените бяха от двайсет лева нагоре Wink ,но има добър избор и добро обслужване

# 447
  • Мнения: 0
Мамчета да ви питам смятам да купувам принадлежности за кошарата,която ще е сгъваема.Някакви идеи за магазини със приемливи цени на комплектите и обиколниците.Благодаря.

Сгъваемите нямат нужда от обиколници, пък и няма как да ги захванеш  Simple Smile

# 448
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 802
ВАЛИ много ти благодаря,ако искаш ми пиши на лични,че изобщо не се сещам къде са тези въпросни магазинчета.Значи от обиколник се отказвам.Благодаря ти,все пак си със по-голям стаж  Joy а на мен тепърва предстои.Желателно е да купя и матрак нали?СИЛВЕ благодаря,писали сме едновременно.

# 449
  • Мнения: 2 259
Матрак също не ти трябва ,поне първите 3 месеца.Моята лекарка така ме посъветва и  мисля ,4е е права,освен ако бебето не е с рефлукс и не се налага повдигане на матрака.
Пиша тук,а не на ЛС защото може да сме полезни и на други. Wink
Мога да споделя за магазини от където пазарувам,но да не стане реклама newsm78.
Аз ли4но имам наро4ени магазани от къде какво.Все пак с 3 деца всяка стотинка се цепи Sunglasses
За матрак има много  варианти и всеки сам решава/сгъваем,ортопеди4ен,пенолатекс,кокосов и т.н./
Аз ли4но заложих на матрак подарен ми от една мама тук с покупката на нейната кошара втора ръка.Сега  ще влиза в 3-та употреба и е все още перфектен Wink
Сега ще потърся адреса на магазина за поръ4ка на завивики и ще го  пусна
П.С. Магазинът се намира на ул."Жолио Кюри" в непосредствена близост до блоковете с гаражи-магазини
http://maps.google.bg/maps?hl=bg&q=%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82% … p;ved=0CBsQ8gEwAA

Последна редакция: чт, 16 юни 2011, 15:38 от Vali :)

Общи условия

Активация на акаунт