С какво чистите огледала

  • 5 035
  • 95
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 476
С микрофибърна кърпа и препарат за стъкла. Peace

# 76
  • Мнения: 547
С препарат за стъкла и мека кърпа. Най-добре се лъска с нещо изкуствено.

Видях, че доста от вас чистят с вестник. Струва ми се, че стъклата, чистени с вестник после не могат да се лъснат добре само с кърпа. Факт е, че с вестник наистина блесват. Преди години мама само така чистеше стъклата вкъщи. Само че имам чувството, че мастилото прави тънък филм по стъклото и след това, за да блестят пак стъклата трябва да продължиш да използваш вестник за лъскане... Правило ли е това впечатление на някой друг или си внушавам?

# 77
  • Мнения: 1 930
С препарат, с който чистя стъкла, после със суха кърпа- памучна.

# 78
  • Мнения: 3 886
с препарат за стъкла и микрофибърна кърпа Peaceпонякога и къпата само с вода я овлажнявам  bouquet

# 79
  • Мнения: 1 014
С микрофибърна кърпа и вода. Peace
И аз така

# 80
  • Мнения: 983
С препарат за прозорци, но с памучен парцал и доста търкане

# 81
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
С микрофибърна кърпа и препарат

# 82
  • Мнения: 127
аз използвам препарат за прозорци Mr.Muscolo-много е добър и суха кърпа задължително

# 83
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
препарат за стъкла и микрофибърна кърпа, нищо повече! перфектен блясък и чистота

# 84
  • Мнения: 1 387
С препарат за стъкла и кухненска хартия.Много бързо и лесно става.

# 85
  • Мнения: 1 403
Пронто  Peace

# 86
  • Мнения: 1 632
Стара тема,но сега я виждам.От как видях огледалните прозорци на една комшийка,си чистя и аз така прозорците и огледалата.Разтвор от вода и малко газ за горене.Минавам с гъбичка и после излъсквам с вестник.В банята слагам малко повече газ,и дори да се запоти огледалото,не остават капки.Минавам го 1 път седмично.Ефектът е невероятен!

# 87
  • Мнения: 1 021
С препарат за стъкла, влажен парцал и накрая задължително за да няма ивици - с вестник. Примитивно, но ефективно.
Peace

# 88
  • Мнения: 8 999
аз използвам препарат за прозорци Mr.Muscolo-много е добър и суха кърпа задължително

Да, това е един от малкото препарати, които съдържат амоняк, а той разтваря мазнини и други наслагвания за секунди, изпарява се много бързо /което е важно, за да не остават следи/. Даже съм чувала за разни домакини, които си правят домашен разтвор от амоняк и вода, но не знам пропорцията.

# 89
  • Русе
  • Мнения: 511
И аз с препарат за стъкла, какъвто и да е

Общи условия

Активация на акаунт