Пациентки на НЕОВИТРО / Д-р Ралица Сенкова

  • 46 636
  • 796
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Успех, мили момичета Hands Pray Ще ви чакаме с добри новини!

# 31
  • София
  • Мнения: 8 114
Здравейте Simple Smile Аз съм пациентка на друга клиника, но искам да се изместя от там, и бях при д-р Калчев, и той ми предложи да си направя ЗЕТ в Неовитро. Все още не съм ходила на преглед, но от него съм доволна, и твърдо съм решила да си изместя ембрионите. Много години вече се влача по клиники и неуспешни опити. Дано новата година най-накрая ни донесе малко повече късмет на всички!
Някаква информация за цени къде мога да намеря? Поне да знам какво ме очаква горе долу Simple Smile

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Здравей, Аглея и добре дошла в темичката! Simple Smile За съжаление сайтът още не е готов, тъкмо проверих, не знам защо така бавно става, предполагам нямат добрър IT, защото доста време мина ... Аз за цените се информирах на първия преглед, когато отидохме да се запознаем с докторката и да преценим дали е нашият човек. Питахме директно нея, може и момичето на рецепция. Първичния преглед продължи около 50 мин и беше 80 или 85 лв, ще те излъжа за точната сума.

# 33
  • Мнения: 155
Здравейте, момичета. Много съм притеснена. Закъсня ми 3 дена, трябваше на 3.12 да ми дойде, дойде ми на 5ти вечерта, тоест 1ви ден се брои за днес - 6ти. Днес пристигнах в София, звъннах на докторката и тя каза, че не се знае дали ще може да започнем изобщо този месец, предвид предстоящите празници.. Утре все пак съм на преглед, надявам се да измислим нещо и да се случат нещата този месец.. Толкова съм нетърпелива.. Благодаря, че Ви има и че има къде да споделя тревогите си.

# 34
  • Мнения: 195
Момичета минавам да ви кажа че пункцията ми мина много добре в неделя. Извадиха ми 9 яйцеклетки. 2 от тях бяха презрели. От останалите 7 - 4 се оплодиха. Днес им е втори ден и вече са с по 4 клетки. Казаха ми че много добре вървят 😍 Имам големи надежди за Коледното ни чудо 🥰 Днес ме викаха да ми сложат в матката нещо като ембрио лепило , но не точно , ами е по скоро някаква хранителна среда която ще им помогне в последствие. В петък се надявам на трансфер ( 5ти ден). 🥰
Деби пиши как и минал прегледа, дано стартирате успешно!🌸

# 35
  • Мнения: 155
Момичета минавам да ви кажа че пункцията ми мина много добре в неделя. Извадиха ми 9 яйцеклетки. 2 от тях бяха презрели. От останалите 7 - 4 се оплодиха. Днес им е втори ден и вече са с по 4 клетки. Казаха ми че много добре вървят 😍 Имам големи надежди за Коледното ни чудо 🥰 Днес ме викаха да ми сложат в матката нещо като ембрио лепило , но не точно , ами е по скоро някаква хранителна среда която ще им помогне в последствие. В петък се надявам на трансфер ( 5ти ден). 🥰
Деби пиши как и минал прегледа, дано стартирате успешно!🌸

Много се радвам за теб и твоите борци! Сигурна съм, че ще имаш прекрасен резултат накрая! Прегледът при мен мина прекрасно днес. Имах над 20 фоликула в единия яйчник, в другия само 1,но определено д-р Сенкова беше положително настроена от видяното. Дадоха ми Гонал 175 ед. и започвам от довечера да бия. В петък пак съм на преглед и цял ден съм в много добро настроение! ❤️

# 36
  • Мнения: 602
Момичета минавам да ви кажа че пункцията ми мина много добре в неделя. Извадиха ми 9 яйцеклетки. 2 от тях бяха презрели. От останалите 7 - 4 се оплодиха. Днес им е втори ден и вече са с по 4 клетки. Казаха ми че много добре вървят 😍 Имам големи надежди за Коледното ни чудо 🥰 Днес ме викаха да ми сложат в матката нещо като ембрио лепило , но не точно , ами е по скоро някаква хранителна среда която ще им помогне в последствие. В петък се надявам на трансфер ( 5ти ден). 🥰
Деби пиши как и минал прегледа, дано стартирате успешно!🌸

Браво! Отличничка😉
Радвам се и че си добре, макар че бях сигурна. Докторката е много добър оператор.

# 37
  • Мнения: 195
Благодаря за подкрепата момичета , много ми помагате и давате кураж 🌸
Деби и аз бях с Гонал 175 . Много лесно се поставя има и клипчета в YouTube, ако искаш да си по-спокойна. Знам за какво говориш и аз бях супер щастлива като започна цялата стимулация. Наистина си е голямо вълнение въпреки трудностите! 🌸

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Диди, Деби, радвам се за вас момичета! Само хубави неща да се пишат в тази темичка се надявам Simple Smile Деби,прекрасно е, че притесненията ти не са се оправдали и започваш стимулация. Сега стискаме палци за хубави яйцеклетки на пункцията и да понесеш добре стимулацията. Диди, успех и на теб в петък! Heart
Аз да се отчета, бях в петък на преглед, но имах само един фоликул, доста огромен за 2-3 ден, и 3 много дребни фоликулчета, които според доктрократа няма как да настигнат големия и е безсмислено да правим стимулация. Та аз оставам за другата година, живот и здраве. Дано ни е на късмет! Simple Smile

Последна редакция: вт, 07 дек 2021, 20:13 от Черешка 🍒

# 39
  • Мнения: 380
Здравейте, момичета. Моята лека стимулация с летрозол мина, но без успех - имах само един доминантен фоликул. Биха ми и инжекция с ЧХГ за спукване на фоликула. Правихме опити, но не тая надежди. На моята възраст едва ли ще е качествена яйцеклетката. А и се разболях.

# 40
  • Мнения: 602
Всичко ще се подреди момичета- на пътя сте, това е важното! Дали сега или догодина- не е от особено значение, важното е че действате!
Радвам ви се, че го преживявате щастливо, аз умирах от страх и бях много депресирана. Особено първият път. И успехът- неуспех тотално ме срина. Запазете си хубавото усещане, бъдете спокойни с клиниката и се дръжте мъжки!🤗
Поздравления за темата Черешка! Аз бях в неизвестност имаше само стара информация и доста негативизъм. Сега е друго- има живот, съпреживяване, сестри по съдба...😍

# 41
  • Мнения: 155

Момичета, може ли малко помощ? За 1ви път ми беше Гонала днес, изписана доза 175 IU. Да, ама в паниката аз не съобразих да наглася прозорчето на писалката, където се вижда нагласената доза да е към мен, а сочеше надолу и не виждах изобщо какво си бия. Като я извадих беше стигнала 162,5 IU, тоест съм била само 12,5? След това я занулих и пак нагласих на 162,5 и този път я бих правилно? Някой знае ли, дали не съм си била повече, много се притесних. Следвах каквото пише в книжката и иж така е обяснено, ама не знам. Първият път вярно било много стресиращо..

# 42
  • Мнения: 195
Деби добре си я нагласила втория път. Ако е така както го описваш значи си си била точно 175 (просто на 2 пъти) нищо фатално.  Не се притеснявай, но другите пъти винаги си гледай прозорчето и като стигне 0 брой 5 секунди , отпусни където си стиснала с  ръката и извади иглата.
Майка- зайка стискам палци да се получи! Не се отчайвай винаги има надежда 💕

# 43
  • гр. София
  • Мнения: 563
Майка зайка, летрозола / или т.нар. фемара/ като цяло даже не се водят за стимулация. С ИЯР съм почти, първата ми пункция завърши с един фуликул и съответно 1 яйцеклетка останала от него, оплодена и замразена на пет дневен перфектен ранен бластоцист. На второто пиене на Летрозол се появиха 2 фуликола, но 1 я кух, от другия яйцеклетката не се оплоди. Третия път / в почти поредни цикли / имах три фоликула от Летрозола, но за съжаление двата на недостижимия яйчник, та извадихме само 1 яйцеклетка. И тя не се оплоди.
Искам да кажа, да не очакваш чудеса от летрозола, той само леко побутва, но като цяло не стимулира така както силнител Гонали и прочие. За това се води и Естествен цикъл. И щом имаш един развит фуликол / по спомен беше на възраст около 40те/ си е добра реакция. Действайте със сигурност.
Иначе сега си бия Мериоферт. Че аз си ги бия е силно казано, писалката с Овитрела и хванах цаката, но тези смесвания и обикновени спринцовки направо ме плашат. И отново се появи разликата между Неовитро и другите клиники. Всеки следобед съм там, без някой да ми се намръщи, отделят ми времето, бият ми ги / Валя, вчера и др Гогова се включи /, питах какво дължа - нищо. Някак чуствам все едно е обща семейна работа цялата ми процедура и това ме прави много спокойна. Страхотни са
И нещо да добавя - може би вече сте разбрали - момичето от регистратурата ще отсъства седмица - две. Та ако някой се опитва да звъни по телефона реално в повечето време няма кой да вдигне. А всички за прегледи направо да се качват горе в кабинета
Като чета - всички се справяте перфектно за момента - дано да завърши всичко с успех!

# 44
  • Мнения: 155
Деби добре си я нагласила втория път. Ако е така както го описваш значи си си била точно 175 (просто на 2 пъти) нищо фатално.  Не се притеснявай, но другите пъти винаги си гледай прозорчето и като стигне 0 брой 5 секунди , отпусни където си стиснала с  ръката и извади иглата.
Майка- зайка стискам палци да се получи! Не се отчайвай винаги има надежда 💕

Безкрайни благодарности! ❤️❤️❤️

Общи условия

Активация на акаунт