Медицински център за репродуктивно здраве Ню Лайф (In Vitro New Life) - Тема 4

  • 20 226
  • 198
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 8
Ами дай боже всичко да е наред и да се случат нещата,казаха че до 1 месец може да  стане работата.Сега накрая на седмицата ще превеждам 8600лв.и си мисля че към средата на април може да са тук.Значе Д-р Петрова може би от утре ще започне подготовката.Вие едно ембрионче ли си избрахте или 2.

# 196
  • Мнения: 635
Ами дай боже всичко да е наред и да се случат нещата,казаха че до 1 месец може да  стане работата.Сега накрая на седмицата ще превеждам 8600лв.и си мисля че към средата на април може да са тук.Значе Д-р Петрова може би от утре ще започне подготовката.Вие едно ембрионче ли си избрахте или 2.

Сложихме 2 ембриона, захвана се един.
Това решение се взима като ембриологът и лекарят ви дават зелена светлина дали изобщо може повече от един и дали ви го препоръчват и после вече семейно вие си решавате.

Успех ви желая! Simple Smile

# 197
  • Мнения: 8
Благодаря ви много. Дай боже и при нас да е всичко успешно.

# 198
  • Мнения: 21
Здравейте,
имам останали лек-арст-ва от подготовка и след трансфер. В срок на годност са:
К-р-и-н-о-н 80mg/g - една неотваряна опаковка и една отворена с 4 апликатора в нея. Срок на годност до 01,2025г
Е-с-т-р-о-ф-е-м 2mg една неразпечатана опаковка и две започнати(на едната са използвани 2 таблетки, на другата са останали 10 - започнати са и двете, защото едната ми беше в чантата, а другата в къщи). Срок на годност до 10,2026
К-л-е-к-с-а-н 0,4. няколко спринцовки, ГОДНИ ДО 06,2024
У-т-р-о-г-е-с-т-ан 100 ng - една неотваряна опаковка, годна до 05,2025
Д-у-ф-а-с-т-о-н 10mg -  10 таблетки, годни до 06,2028
П-р-е-д-н-и-з-о-л-о-н  К-о-р-т-и-к-о - 5mg, два блистера, годни до06,2028

Ако някой има нужда нека ми пише лично съобщение. Подарявам ги .

Общи условия

Активация на акаунт