Мами в Италия - част 25

  • 14 457
  • 283
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 6 167
хехе, ще взема да го сваля аз тоз албум,че създава погрешни вЧЕпетления Mr. Green
тия неща са ми първи опити и като такива съм ги снимала
това са ми първите млечна баница и баница със сирене, еклери и не помня какво още
но, истина е , че обичам да глезя хората ( в момента Дамиано, че е само той около мен)
така че ... заповядайте! bowuu


финокиото
: хареса ми. направих го по рецептата на ани, че ми се стори най-бързо - в тигана с грана падана и айде. хубаво е.
ще си препиша и рецептите от вас!
Д. каза че е мн. нискокалорично, та почваме да го ядем.
свеки ми каза, че ставало на салата с оцет, олио, сол.
благодаря!!!  bouquet  bouquet

# 226
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Ление , финокио аз правя на салата или нарязано на 4 в тенджерата с месо и зеленчуци .
Придава вкусен аромат , но аз не го ям всичкото е за мъж ми .
При една жена дето работех на времето го правехме така :
вариш в леко солена вода , като стане почти готово го отцеждаш режеш на дебели ивици и редиш в тавичка 1 ред поръсваш пармиджано и заливаш с бешамел така правиш няколко реда .
Накрая покриваш с бешамел и кашкавал и запичаш във фурната .

da dopalnia /kredora mamka mi ne varvi), i az go pravia po4ti taka, no varia i kartofi e sled tova gi omeshvam v tavata, be6amel, sol, parmiggiano, furna.

# 227
  • Мнения: 5 462
Уеуееее какво сте се разписали Crazy

Я аз да използвам момента, че днес всички сте тук и да взема да ви се похваля най-сетне Blush

                                 

Пиколина честито   bouquetи от мен !! Лека бременност и раждане !
Дано и аз скоро да ви се похваля с такава " придобивка " че ми е време вече !Бих казала крайно време !!

# 228
  • Мнения: 2 427
Лени,може би финокиото е едно от малкото неща които не ям/готвя,просто не понасям тази сладникава миризма.
Свеки го прави по най различни начини,пълнено с кайма, с яйце и извара...също и на тиган,задушено в масло,на мен обаче ми е гадно и т'ва си е.
Меги застраховат се яко,да...не че искам да отварям полемики,но за мен на този етап медицината повече ни ползва като материал за разработки,отколкото да ни осигурява някаква адекватна информация в-у здравето на плода който носим...може след десет години и да са по-конкретни,ама на този етап уви,специално аз не бих разчитала изобщо на резултатите.Докато не го родя моето дете не съм спокойна че всичко е наред,дори и изследванията да ме уверяват че всичко е перфектно.
При вас как е в швейцарско,как се процедира?Тук УЖ не е задължително,но моя гине само дето не ме наби като му казах че нямам особено желание да правя тритеста..

# 229
  • Мнения: 2 804
Влади , как си ?
Нещо тия дни не си много активна !

# 230
  • Мнения: 2 427
Денисче,много сте хубави в леглото със шапчицата и с тази тутина с надписи бон-бон,наистина е голямо бонбонче момата  love001.А ти го давай по-леко с диетите,малко рискувам да стана банална,но не е добре за кожата да се отслабва бързо.Много си добре така,изобщо не си личи че си раждала.Аз се чудя с какво ще ходя в болницата,като се разраждам.Утре отивам да си купя нещо за обличане!
Деси и другите мами,вие с какво раждахте?Тук в списъка на болницата ми искат Т-шърт.Ама на мен ми е много странно така с тениска,как?По голо дупе ли ще обикалям тея коридори?!Аз си взех една много хубава пижама на Интимисими,която е с огромно деколте,което се свива от една панделка,така че е доста удобна за кърмене.Взех и една нощница с която смятах да раждам,но една приятелка каза да не съм я цапала и да съм си вземела нещо по-старо...и аз не знам.В БГ за болницата имах две нощници,с едната обикалях коридорите докато раждах,след раждането сложих другата.А тук нямам хабер как се ражда.Много съм спаезата... Tired

# 231
  • Мнения: 2 427
Знам Дани,нещо ми беше криво,ама много криво и гадно.Няколко пъти почвах да пиша ,ама не завършвах.Някак си не виждах смисъл.Писах в една две теми,от което само страшно се вбесих и нервирах и реших че е тъпо да се ядосваш за нещо толкова маловажно като форум в интернет и реших че докато не ми мине яда  ще си трая и само ще си чета.
Слава богу днес отново съм си ок Sunglasses и ще се включвам по-честичко.Дани виждам че си сложила снимки на малките,Самира си е същата пататинка,но малката ми се вижда доста израстнала.Абе я обясни как ги сложи там снимките,че аз нещо съм боса в това отношение.Ако искаш на лични че да не здръстваме тук.
Хайде отивам да нарамя Фло и да го замъкна в леглото че пак заспа на дивана пред тв-то.Нали в Порта а Порта се говори за Изолата на Фамозите,той не губи ни една пунтата,голям фен им е Sick.
Buona notte Heart Eyes

# 232
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Привет мацки  Hug  bouquet
Лелеееее,ни моа да ви из4ета  Crazy Ха така,4е неЩо съвсем беШе замряло  Wink

Пиколин4енцеHeart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Hug Така ти се радвам,ей  Blush



Хайде,кой е следваЩия  Twisted Evil
Зайко Байкооооо,къде си  Wink
На феиамката може и да и простим за известно време,понеже е с 2 бр.  Grinning
Десита и тя да не се скатава  Wink
На Кала Ще и дадем оЩе мъни4ко трегуа,4е Марко е оЩе малък ама няма да е за дълго  Party
Дани а ти искаШ ли оЩе едно или ?

Лени,и аз те подозирам като Кала ама то времето Ще си покаже. НеЩо си много потайна  Thinking Grinning

Лейди,ми да взема да ти купя копър от наШата Есселунга ама как да ти го дам после newsm78 На мен са ми се прияли тикви4ки с ориз  Embarassed Rolling Eyes

Абе хора как го ядете това финокио  Sick #Crazy Нито в суров,нито в пресен вид мога да го понасям.МириШе ми на мастика  Mr. Green

Влади,по твоя идея си купих Шкембе и сноЩи си го сготвих ама неЩо ми стана малко безвкусно  newsm78 Сложих и мляко и 4ервен пипер и малко 4есън и оцет ама въпреки това ми беШе малко блудкаво.ЗаЩо ли?  Thinking

Деске,ама Раето е наистина като бонбон4е с тази розова Шап4ица и с тази бонбонска тутина. Blush Heart Eyes А ти изглеждаШ страхотно ( не е само комплимент а самата истина).И да имаШ някое килце в пове4е Ще го смъкнеШ лека полека ( макар,4е за мен си супер и така )  bouquet

# 233
  • Мнения: 1 049
здравейте   bouquet  bouquet на работа съм  Crazy
denise .Ама тез чаршафи на зайчета и аз  ги имам Крис много обича да спи на тях   bouquet  bouquet
Лек ден  bouquet  bouquet

# 234
  • Мнения: 3 425
Хай!!!

Веднага оотварям пак снимките на Деси да видя тия чаршавчета,в които децата обичат да спят....сигурно там ми е грешката  Mr. Green

Денис,голяма е сладуранка...заприличва на кукличка вече;)Много и е готино розово-зеленото гащеризонче:)

Айде до после,че моя ме дърпа да излизаме  #Crazy

# 235
Искам да попитам , коя от вас ми каза че е живяла близо до Равена?

# 236
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Искам да попитам , коя от вас ми каза че е живяла близо до Равена?

Веселина,Лени живее близо до Равена  Peace

# 237
  • Мнения: 2 804
Добро утро и от мен !
Аз нещо много мързеливо го давам лягам в 2 и ставам в 10:30 ма това е щото съм малко нервна .
Макдирок , ми нямаме планове за трето , те лесно се правят ма не е толкова лесно да се отгледат , а засега сме все още с една заплата и не можем да си позволим само да се развъждаме като бестии .
Може би един ден , но за в бъдеще все още сме млади имаме време да мислиме за сега на преден план е да се справяме с двете само .
 

# 238
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Права си,Дани,то4но така си е  Peace

# 239
  • Мнения: 1 100
Здравейте дами  bouquet

Мерсаж за комплиментите по наШ адрес: пак се из4ервих Blush, много сте мили Heart Eyes Моят бонбон си дремка отвън, Ще се стягам сега да я водим на педиатър, да видим дебели4ки ли сме станали Crazy

Финокио и аз не оби4ам: не готвя  и не го ям  Crossing Arms, ма сега и без туй съм в кулинарна абдикация Crazy

Влади, детко за болницата : за раждането си бях купила една долнопробна ноЩница:до коленете, после я изхвърлих:да не ти казвам на какво мязаШе Sick Ина4е и тук искат тениска, ма ди си гледат работата. И оЩе си носех хубава пижама и оЩе една симпати4на ноЩница, обЩо 3 броя. Пък за отслабването: принципно си права, но 4 килца е малко неЩо : дала съм си два месеца време, в комбинация със спорт и кремеове (антицелулит и стрии), та не мсля, 4е е проблем.

Аз пък ве4е 4акам снимки от бремитата, да видим корем4ета има ли, Що ли Heart Eyes Hug Макдирок4ето трябва да проверим как се развива Grinning

До по късно, Бягам  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт