Зелева супа?

  • 71 183
  • 260
  •   1
Отговори
# 240
  • Варна
  • Мнения: 289
Браво, браво....ама ще видим като дойде 3.03 Laughing Направо не виждам как ще издържи без да си хапне я луканчица, я нещо друго....а аз сега умирам за сладко!!!! Close

# 241
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Момичетаааа,това е най-забавната тема,която съм чела newsm62 Направо се съсипах от смях,изчетох абсолютно всичко и rotfImao  rotfImbo .Пожелавам успех на всички,които са се захванали,а аз ще изчакам да спра да кърмя,а дотогава ще си ходя така Embarassed

# 242
Майчета, и аз започвам с зелевата супа. Доста се колебаех за тази диета, но всички вие ми вдъхнахте такава увереност, че сега съм убедена, че точно тази диета ще ми помогне най-накрая да се отърва от тези многооооооооо килограми. След седмица ще споделя как вървят нещата. Стискайте палци!!!   love001

# 243
Хайде и аз се включвам към зелевата диета. Сутринта си я сготвих, но без целина и чушка, че не намерих по пазара. След 2-3 дни ще пиша какъв е резултата. Споделяйте и вие до къде сте я докарали тази зелева супичка Simple Smile. Успех на всичкии

# 244
  • Мнения: 2 142
На 23.02.2005г. дъщеря ми имаше рожден ден та аз си унищожих диетата, ама то си беше ясно, още от когато я започнах. На другия ден ми беше много гузно, но въпреки това не можах да започна отново. Започнах я от днес отново и този път се надявам да я изкарам до края. Докато спазвах диетата бях отслабнала с 3,5кг, и въпреки че си прекъснах "супичката", и се храних доста безразборно тези дни, кантарът ми все пак показва -4кг!!! #Milti

# 245
  • Мнения: 272
Дойде време и за моя отчет.Еми......какво да ви кажа........Аз явно не съм като хората! newsm45 Днес вече ми е седми ден от таблетките Зелева супа и резултатът е......0,000кг newsm45 Не знам какво да кажа вече........... Weary Нито с предната диета,нито с тази постигнах някакъв резултат!А спазвах и диетата към таблетките,която уж е за оптимален резултат........Вярно,че имам още един ден-днес.Но не смятам,че ще сваля нещо,още повече,че днес имаме годишнина от сватбата и със сигурност ще наруша диетата.Обаче не ми е съвестно,защото не виждам с какво ще си навредя-ми то така или иначе резултат няма......... newsm61  cry Реве ми се направо вече! Cry Аз ли не съм в ред,кантарът ми ли е блокирал нещо........От утре почвам да пия едни хомеопатични таблетки за отслабване-Цефамадар.Пофвалиха ми ги,уж имало ефект от тях,та да видим,Естествено,тестените изделия и сладкишите си остават табу.Стискайте ми палци поне този път да постигна нещо! newsm17 Че иначе вече ще се откажа во веки веков да ги свалям тия проклети килограми......... Rage  Clown

# 246
ден втори от диетата. Резултат минус един килограм. Спазвам я стриктно. Щастлива съм и днес продължавам в същия дух. Купила съм си 1кг. моркови имам и сума и това е. Гадна ми е, но с малко лимон и повечко сол се преглъща. Дори и сега се мъча с една чиния супа Simple Smile. Ако и утре ми отчете минус един и ще литна до небето. Хаиде момичета мъчете се и вие за да бъдем неотразими на 8 март. Успех на всички. Целувки

# 247
  • Мнения: 2 142
Момичета при мен има ефект! Кураж!

# 248
Здравейте момичета
Днес положението не е много добро. Ден трети няма промяна в теглото, но едва мърдам. На работа съм имам работа а не ми се мърда. Сигурно е криза от зелевата диета. Ако има интоксикиращ ефект явно е това. Вие как сте? Сега гълтам едно кафе и исками се не иска ще трябва да работя. Кураж на всички и стискам палци. Нали за 8 март трябва да сме перфектни, но все пак и живи  Stuck Out Tongue

# 249
  • Мнения: 1 734
Цитат на: danny
Здравейте момичета
Днес положението не е много добро. Ден трети няма промяна в теглото, но едва мърдам. На работа съм имам работа а не ми се мърда. Сигурно е криза от зелевата диета. Ако има интоксикиращ ефект явно е това. Вие как сте? Сега гълтам едно кафе и исками се не иска ще трябва да работя. Кураж на всички и стискам палци. Нали за 8 март трябва да сме перфектни, но все пак и живи  Stuck Out Tongue


Взимай витамини. Днес ми е втори ден от зелевата диета и аз започнах да усещам първи признаци на отпадналост, за това си разтворих едно витаминче и сега блажено си го пия

# 250
Neznaq veche kakvo da vzema, no eva disham a mi donesoha rabota i ... ujas. Mai shte izpadam v depresiq

# 251
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Дани, недей да слагаш сол или поне гледай да е съвсем минимално количество. Солта задържа водата в организма и за това не слабееш. Топиш мазнини, но като задържаш повече вода, кантара не отчита разлика.

# 252
  • София
  • Мнения: 18 679
Цитат на: Erica
Дани, недей да слагаш сол или поне гледай да е съвсем минимално количество. Солта задържа водата в организма и за това не слабееш. Топиш мазнини, но като задържаш повече вода, кантара не отчита разлика.


аааа, това ли било ooooh! Аз вече шести ден съм на тая диета, верно че не я спазвам стриктно, ама и не съм мръднала много-много - минус 1 кг. и толкова.Обаче супичката ми си има сол и половин пакетче подправка на Ути, в нея също има сол.И се чудя аз защо кантарът нищо не регистрира, като видимо съм отслабнала.

# 253
  • Мнения: 3 211
При мен до 3-я ден нямаше разлика в кг, но резултата накрая беше -5кг. така че търпение

# 254
Момичета казвайте по рано. Аз слагам доста сол и лимон. Вярно така е по вкусно, но не се досетих че солта пречи на кг. А и при мен има още един дефект. Вечер корема ми се издува и получавам газове, много е неприятно. Само при мен ли е така? Вие как се справяте с проблема. Аз лично гълтам един Еспумизан.

Общи условия

Активация на акаунт