Зелева супа?

  • 71 182
  • 260
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 4 176
Цитат на: sonia777
извинявам се на всички  , че задавам въпрос не по темата , ама искам да питам Мамика  тая работа със зъбите кога горе-долу започва и как се проявява ?
Благодаря на всички за подкрепата, успех и на вас!

При нас в 5 месец. Сега е на 9 и има 4 ,а в момента растат 4 наведнъж. Реве нощем, мята се насън, сяда в леглото и реве истерично. денем вдига температура. Отказва да яде.....Пищи ако не получи внимание на секундата....

# 226
ЗДРАВЕЙТЕ  ДАМИ.
Вече втори ден с мъжа ми си ядем зелевата супа и резултатите до сега са удивителни - при него - 3кг , а при мен - 2 кг - чувстваме се радостни поради това , дано да не запецнем  на едно място. Удивителното за мен е ,че днеска дават  цял картоф и то с масло , а на мен това ми заприлича на угощение и честно казано , чувствам се почти преяла , но си го обяснявам с  аналогичната  въглехидратна бомба която се прилага  при НВД, когато организма престане да слабее. А  вие как смятате?
Благодаря   на Мамика за отговора, питам защото  и бебе Таня започна да проявява странни и внезапни признаци на безпокойство и раздразнителност , а беше едно кротко ангелче, ама вече започна 8  месец и сигурно и е крайно време да изкара още някой друг зъб. Успех на всички мами .
-

# 227
  • Мнения: 272
Хайде и аз да се разпиша!От утре и аз съм с вас. newsm03 Днес купих прословутата Зелева супа на таблетки и утре започвам.До днес /8 дни/ бях на диетата на Скарсдейл.И друг път съм я правила и до това време съм сваляла по 4 кг,но сега нещо става и свалих само....половин килце.......... Rage  #Cussing out Отчаях се и реших да я прекъсна тая диета  #Sniper  #2gunfire и да почна зелевата супа.Правила съм я преди години ,но с готвена супа ,а не с хапчета.Беше просто отврат  #Crazy и мноооого бързо се запозна с тоалетната ми чиния. Rolling Eyes Та май не може да се каже ,че съм я правила,а? Embarassed Та почвам и ще докладвам Дано да има какво да докладвам ,де........ newsm17

# 228
  • Мнения: 1 734
Ау, като ви чета тук страшно се амбицирах! Не знам дали ще издържа, че май хич не ме бива по диетие. Да си призная до сега не съм спазвала стриктно ни една Embarassed
Но като ви чета и много ви се радвам, та ми се ще и аз такъв добър ефект да постигна. Още утре си купувам продуктите и ще забъркам една зелева супица, дано успея да издържа Rolling Eyes

# 229
  • Мнения: 274
ето и моята версия на рецептата :
по принцип когато за първи път прочетох  за тази диета и се разрових и я открих на още няколко места  - навсякъде пише да си намерим една голяма зелка  , да сложим 6 главилук и такива работи ...НЕ ГО ПРАВЕТЕ - супата в това количество ще ви изплаши , ще ви замирише гадно и дори няма да скате да я опитате,аз вчера взех най -голямата тенджера дето имах... и естествено после изхвърлих по-голямата част от нея. Днес обаче  си нарязах малко зеленце, 1 глава лук и т.н. - по малко и подправки сложих  по малко , а накрая  я подправихме с лимон и стана почти приятна за ядене,ако обичате кисело разбира се , добавих и малко вегета и така в този и вид я ометохме , мъжа яде 2 пъти , а аз три пъти .
Колкото до трудното  - трудно е да започнете , но започнете  ли я веднъж предлагам да не се поддавате на никакви шзкушения ,защото ще се окаже че сте гладували примерно  3 дни напразно, тъпо е нали? Успех на всички мами . И аз си мислех че съм безволево същество , и лакомо , а пък то не било съвсем така , пак казвам - най-трудно е ако никога не си бил на диета , като моя милост да се навиеш психологически да започнеш. Накрая  за да се амбицирате предлагам да  оставите бебето на мама или на свеки и да отидете на нощен клуб .Такива яки моми са се навъдили навсякъде , че ви гарантирам, че отследващия ден ще купувате зелето!

# 230
  • Мнения: 1 502
Леле, изчетох цялата тема ooooh! Страхотни сте, смях се до сълзи и ви се възхищавах за волята. Аз така и не съм успявала да спазя и една диета, максимум 2-3 дена и край. Много ме запалихте, но определено, като си ида в БГ ще си купя таблетките, че аз супи от рода на боршовете хич не ги понасям. Искам да ви питам, то имаше такъв въпрос, но никой не отговори, може ли тези таблетки да се пият, когато се кърми?

Стискам палци на всички да успеете!!!

# 231
  • Варна
  • Мнения: 289
И аз се запалих.....май Rolling Eyes Казах на мъжа ми, той малко странно ме погледна, в смисъл как ще издържа, защото аз без сладичко не мога...и за това сега имам да свалям 10-на килограма, останали след раждането на Макс. Обаче!Решихме да я правим двамцата(и той има да сваля), но тъй като на 3-ти и 4-ти няма да е на работа ще я почнем тогава( Чудил се като е на работа, как ще яде тази супа Twisted Evil) Аз му предложих да си я сипва в бурканче и да си сръбва! Laughing Момичета, сериозно! И аз се надъхах много да слабея, че вече не мога да се гледам Cry И ще казваме резултати , нали? Успех на всички започнали и да не забравите да пишете как се справяте! #Silly

# 232
  • Мнения: 1 533
Цитат на: Haliotis
Обаче!Решихме да я правим двамцата


Аууу, де го намери тоз мъж! Laughing Браво!

Аз казах на мъжа ми "Хайде да ядем разделно" , той ми вика: "Яжте бе" Laughing

# 233
Цитат на: _kalina_k
...Аз казах на мъжа ми "Хайде да ядем разделно" , той ми вика: "Яжте бе" Laughing

# 234
  • Мнения: 1 533
Цитат на: Honda
Цитат на: _kalina_k
...Аз казах на мъжа ми "Хайде да ядем разделно" , той ми вика: "Яжте бе" Laughing


Та муцуна ме съсипва направо. Букмаркнах си го тоя балкански.нет и почвам да го практикувам

# 235
  • Мнения: 835
Не може да се пият когато си бременна или кърмиш. Записано е на листовката. Всичко е строго индивидуално с тази диета. Свекърва ми отслабва със 7кг за 1 седмица , аз със хапчетата 3,5кг за същото време и направо умрях от глад.

# 236
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Цитат на: reni
Не може да се пият когато си бременна или кърмиш. Записано е на листовката. Всичко е строго индивидуално с тази диета. Свекърва ми отслабва със 7кг за 1 седмица , аз със хапчетата 3,5кг за същото време и направо умрях от глад.

За кои хапчета става дума? Направо вълшебство - 7 кг. за 1 седмица.
Защо си умряла от глад?

# 237
  • Мнения: 1 734
Това със 7-те кг за една седмица не е добре. Клкото по-бързо ги сваляш толкова по-бързо ги качваш после. А си е стрес за организма. Целта е бавно, но сигурно Wink

# 238
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Цитат на: sia
Това със 7-те кг за една седмица не е добре. Клкото по-бързо ги сваляш толкова по-бързо ги качваш после. А си е стрес за организма. Целта е бавно, но сигурно Wink
Това ми е ясно Wink Но съм любопитна Laughing

# 239
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Мамчета,нямам време да чета цялата тема,ще ви помоля- я ми кажете как ги пиете тези хапчета и какво ядете.Дайте пример с дневно меню,моля вииии!
Аз малко след като родих я правих ,но със супата си-свалих 3-4 кила за седмица,ама ходех като призрак,а и не я спазвах съвсем.Кай вариант е по добър супа или хапчетата???

Общи условия

Активация на акаунт