Цветарки, продължаваме да обменяме опит- 2!

  • 52 896
  • 430
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 258
Ем4о, мисля, че растението ти е Калатея.

Не това е моето цвете Маранта Медалион   http://www.umacomunicacao.com.br/plantas/detalheprod.asp?prod_id … m%3D%26pagina%3D7

Ами то в заглавието над снимката, която си пуснала си пише, че е Калатея.

# 421
  • София
  • Мнения: 361
мамчета, дайте ми съвет  Embarassed
явно съм си преполяла цветята, защото се появиха едни такива мушички като винарки  #Cussing out, а за голям мой ужас и в пръстта има едни миниатюрни бели червейчета  #2gunfire
за сега цветята са си добре: фикус бенджамин, драцена, гардения, корделине, гуцмания, минзухари, но знам че трябва да се вземат мерки goodandevil
помогнете!!!

# 422
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
не става ли да ги наръсиш с още почвена смеска......

# 423
  • Мнения: 6 461
мамчета, дайте ми съвет  Embarassed
явно съм си преполяла цветята, защото се появиха едни такива мушички като винарки  #Cussing out, а за голям мой ужас и в пръстта има едни миниатюрни бели червейчета  #2gunfire
Бях прочела тук във форума ,че за такива дребни мушици се забиват скилидки чесън в пръстта.
Аз го направих и изчезнаха.Сега в момента нямам натрапници по цветята.

# 424
  • София
  • Мнения: 361
а скилитките чесън да ги обеля ли? newsm78

# 425
  • Мнения: 9 095
аз какво ли не купих за тия мушички и днес ще се пробвам с една бабина рецепта, домашен сапун във водата поливам и пръскам, само тази надежда ми остана ooooh!

# 426
  • София
  • Мнения: 361
аз какво ли не купих за тия мушички и днес ще се пробвам с една бабина рецепта, домашен сапун във водата поливам и пръскам, само тази надежда ми остана ooooh!
и аз ще пробвам
сега се сетих, че и аз съм го чувала това някъде newsm78

# 427
  • Мнения: 6 461
а скилитките чесън да ги обеля ли? newsm78
Аз ги обелих .

# 428
  • Мнения: 9 095
аз ще пробвам със сапуна да видя какво ще стане, че да обеля чесъна значи че трябва да се вмирише цялата къща, пиши какво е станало, а дали ще се сърдят мамите цветарки ако пусна нова тема, че от снощи разискваме въпроса Peace

# 429
  • Мнения: 3 647
Момичета ,много се радвам ,че Спатифилиума ми ще цъфти.
Ще му е за втори път Simple Smile .
Снимките са малко тъмни ,но такива станаха с камерата на компа Confused



супер да почерпиш ей  Joy   bouquet

# 430
  • София
  • Мнения: 361
аз ще пробвам със сапуна да видя какво ще стане, че да обеля чесъна значи че трябва да се вмирише цялата къща, пиши какво е станало, а дали ще се сърдят мамите цветарки ако пусна нова тема, че от снощи разискваме въпроса Peace
ще докладвам, обаче и аз ще пробвам първо със сапунена вода и чак тогава ако нестане ще пробвам с чесъна
че мириса не е от най-благованните  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт