Как изглежда булчинската рокля на мечтите ви?

  • 9 670
  • 77
  •   1
Отговори
# 60
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Страхотни са!  Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 6 995
Aз рових, рових, но не можах да намеря да ви покажа булчинската рокля на мечтите ми, а тя е роклята от клипа на Bon Jovi на песента Thank you for loving me.
Знам я, но и аз не можах да я намеря...
А има една песен на Шаде, в чийто клип тя ходи с една много готина рокля, обаче не знам песента , за да ви покажа роклята Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 4 555
Sway, поздрав за теб   bouquet
Бях забравила колко харесвам Bon Jovi Simple Smile

# 63
  • Мнения: 3 050
Всички показани булченски рокли са прекрасни! Наистина много хубава темичка-аз съм луда по рокли и най-вече булченски Party

http://amval.com/gi/data/media/38/128.jpg


Държа да е бяла така че тези които не са в бяло просто моделят ми е харесал Peace

# 64
  • Мнения: 750
Като се омъжвах, бях с такава "мечтана" рокля - като я облякох и разбрах, че е "моята" - модел на EddyK.

Сега виждам в пъти по-красиви - на Вергиния Здравкова, на Невена и какви ли не още красоти. Роклите на Еlie Saab също ми харесват много - от време на време попадам на записи от негови ревюта.

Все пак с мъжа ми сме си обещали, че някой ден ще се вземем пак, пък ако ще и да е само повод да направим повторение на грандиозния купон от сватбата ни.  Mr. Green

# 65
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 851
Sway, поздрав за теб   bouquet
Бях забравила колко харесвам Bon Jovi Simple Smile

О-о, трогна ме Simple Smile Благодаря ти.  Аз определено искам да съм с точно такава (или поне 90% същата) рокля на моята сватба... Дори косата ще ми е по подобен начин.. Уф, чакайте че се размечтах  Mr. Green Crazy

# 66
  • Мнения: 1 370
http://www.demetriosbride.com/intl/index.php?page=collection_ilissa_06
Това е моята мечта, ама вече е късно ooooh!

# 67
  • Мнения: 1 370
Не знам обаче защо не излиза тази, която искам да ви покажа. Какво ли не пробвах и не става. Както и да е. На 3 страница, 3 рокля

# 68
  • Мнения: 2 697
Ето така изглежда:



Аз определено си падам по по-пищните модели с повече финтифлюшки Heart Eyes Но като цяло повечето рокли на "Мечта невесты" ми харесват, само че цените им са... Sick

Leo, първата рокля е прекрасна!  bouquet


# 69
  • Мнения: 7 474
Ммм да , влюбих се в нея щом я видях.  Crazy

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 6 986
На Карчева избора ме впечатли - с това червено петно отпред - като застреляна е булката!  Crazy
Сега нямам време да разгледам линковете, които сте пуснали, но от снимките в темата си паднах по това (повечето са като торти  Laughing)



# 71
  • Мнения: 293
аз пък изобщо не разбирам защо роклята трябва да е "торта" newsm78
какво, от малки си мечтаем да сме принцески ли??

# 72
# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 257
cho4o тази ли  е роклята :

# 74
  • Мнения: 1 370
cho4o тази ли  е роклята :

 Да, мерси за помощта Hug

Общи условия

Активация на акаунт