Как изглежда булчинската рокля на мечтите ви?

  • 9 665
  • 77
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 498
Невероятни рокли.....за съжаление не съм виждала  Confused на живо такива красоти...

# 46
  • Мнения: 612
На такава вълна съм в момента, ееееех спомени .........

Последна редакция: сб, 07 окт 2006, 22:44 от Биляна*

# 47
  • Мнения: 374
http://www.elza.ru/catalog/w-mtv2.php?i=paula1-3


еи това е моята дриим рокля   bouquet

# 48
  • Мнения: X
1.

2.

3.

А междудругото, да ви питам нещо, което ме терзае от известно време.  Cry Каква в крайна сметка е традицията- кой трябва да купи булчинската рокля: родителите на булката или на младоженеца?!  newsm78
Пояснявам: Преди месец се ожени брата на приятеля ми. Неговото семейство купило роклята на булката /такава била традицията, според тях/. Оттам доколкото разбрах почнало едно цупене от страна на свекито защо снаха й се била наложила в избора на рокля.  Tired Аз естествено съм на страната на горкото момиче... Че то заради тая рокля живеем в мечти цял живот.  Cry
Та се чудех, ако и аз един ден вляза в семейството им, как да откажа на свеки тя да ми купува роклята, без да я обидя?! newsm78

# 49
  • Мнения: 612
Бе кви са тия глупости, булката трябва да си избере роклята пък който иска да я купува. Моята я плати баща ми. Какво ще се цупи свеки  ooooh! , да не я носи тя ... Между другото 2. много ми харесва.

# 50
  • Мнения: X
Успокои ме. Hug
Мислех, че само нашето семейство не е спазвало традициите /навремето на майка ми роклята са я купували родителите й /. Явно на гаджо маман и татито са в грешка.  Mr. Green
Аз още от сега почвам да пестя пари, за да се облека в някоя от горните разкошотии. smile3521

# 51
  • Мнения: 257
Момичета роклите са просто невероятни.Харесах си поне десет от сайта които даде Лео/за което благодаря/.Нямам търпение да дойде пролетта,защото мен ме очаква това събитие тогава./живот и здраве,ако не ни мине котка път/Тази вечер сигурно ще ги сънувам тия рокли.

# 52
  • Мнения: 1 186
мале какви красиви рокли имало-къде съм гледала като беше моя ред doh
моята също много си я аресвах и наистина беше готина ама то от красиви по красиви мислели хората #Crazy

# 53
# 54
# 55
  • София
  • Мнения: 5 289
Лео страхотен сайт,наистина роклите са прекрасни при това всички,трудно ми е да определя коя ми харесва най-много.Но тази сякаш са й плиснали чаша червено вино hahaha,иначе е страхотна.
Тази е много стилна

# 56
# 57
Аз страшно много исках някой да ми ушие това
http://www.elza.ru/catalog/dresses-as.php?v=1&i=sabrina
ама не можах да намеря някой, който да се наеме  Sad

# 58
  • Мнения: 562
Рокля на Elie Saab, уникален ливански дизайнер Peace

http://www.onewed.com/dresses/wedding_gown_41.html

# 59
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 851
Aз рових, рових, но не можах да намеря да ви покажа булчинската рокля на мечтите ми, а тя е роклята от клипа на Bon Jovi на песента Thank you for loving me. Там една мацка в булчинска рокля тича боса по калдъръмените улички на някакъв град и накрая стига до един фонтан и там я чака нейният мъж  Crazy Та за тази рокля си мечтая откакто съм я видяла, предполагам че моята един ден ако не същата то поне ще е подобна  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт