Мами в Италия - Част 24

  • 17 426
  • 301
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6 803
Влади, ти малко срам нямаш ли?  Crossing Arms Като почна да те чета и се скъсвам от смях!!!  Joy rotfImbo rotfImao rotfImbo
И аз много се дразня да пазарувам с моя мъж...то бива, бива бързане, ама чак пък толкова... newsm78 На всеки 3 крачки ме пита "Друго?"  newsm78 Вече не издържам...искам като вляза в супермаркета да си избера на спокойствие какво искам, а не в рамките на 5 минути да реша какво ще се копува, да го избера , че и да се сетя какво неотложно има за взимане. Плюс това се кефя просто ей така да зяпам какво има.  Crossing Arms А за дрехи не ми се говори. Моя има някакъв странен вкус, не лош , ама разни неща не ги приема и това е. Например бели пуловери. А аз много обичам. Ама пусто като харесам нещо такова и като ме погледне с един поглед и каже "Ако ти харесва, вземи си го..." и ми се отщява не това дето съм харесала, ами и в рамките на следващата една седмица всичко.  #Cussing out Да не говорим, че той за себе си е 100 пъти по-претенциозен, може гол да ходи, ама ще си търси до последно точно такова нещо, което да му харесва на 120%. Едно лято 2 месеца ходи с обувки с цепната подметка, защото все не харесваше други, я подметката била скапана, я модела бил от преди 5 години /според него/, я намсиквоси!!!! Ей, издивявам с него. Добре че вече му знам вкуса, та като тръгна за подарък знам какво да му купя. В началото така си и копувах разни неща, дето не ги обличаше по нито веднъж.

# 46
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Моми4ета сърде4но ви благодаря за пожеланията ( надявам се да се сбъднат  BlushHug  bouquet Heart Eyes
Денис4е,годинките са 4 ри,но ина4е живеем заедно с ДиРока от дале4ната 1998ма година  Wink
Клеми,забравих да ти кажа,4е надникнах в линк4ето дето го беШе пуснала със снимките на Никол4ето и разгледах и другите  Embarassed Много е сладка  Heart Eyes а има една на коята сте двете дето страхотно ме изкефи  Blush Embarassed
Влади,и аз си умирам от смях с твоите писания  hahaha Joy hahaha Имай милост бе жена  Joy hahaha Joy Мерси за икебаната,страхотна е  Blush
Веси и Джулия е ту с каШлица,ту със запуШен нос ама то в това време... ooooh! Много ангажименти са ти се натрупали,как се оправяШ и с децата и с работата. ВъзхиЩавам ти се   bouquet
Сон4е,Ще 4акам с нетърпение да 4уя какво си забъркала с паста фролла та. Аз рецепти не мога да ти дам,4е хи4 ме няма в готвенето  Embarassed ама мога да дегустирам,например  Wink
Лени,добре,4е си ти,4е ина4е на твоята свеки кой ЩеШе да и ходи така по гайдата   bouquet Имам 4увството,4е виждам себе си,макар,4е моята има две Щерки,но когато има нужда все аз летя. Crossing Arms

# 47
  • Мнения: 6 167
Eto me

Влади, разделяй тия дълги забавни постинги на 2, че на един дъх се задъхвам от смях  Joy

ние сега отиваме на пазар, после незнам си къде , после незам си куде ипосле сме били свободни Wink

как свободни, в 18ч първа смяна храната!

като лелка в стол съм братче - 12, 13, 18, 19.
по две смени за двете фамилии.
миленка, да са само прави, на крака.
нищо друго не ми тежи!!!!
нито храна , нито пране ( пералнята пере, не аз).
само да ходят, да могат да ходят до тоалетна, да се къпят и преобличат.
просто идва момент в живота, когато това май е най-най-важното
мисля да търся жена да чисти у тях.
аз не чистя и там не пипам.
мъжа ми им носи храна, аз да я водя на терапия, чакам долу до колата.
те пари имат, ще дават по 20-30 евро седмично за чистачка.
поне да знам, че са на чисто.

иначе ако чакаме някой друг ( др. им син ) да се присети -
сещат се, идват всяка събота да ги виждат, ако има нужда може
да се разчита на тях да ги водят пирмерно на лекар, но друго  Naughty

просто тия старци имат късмет , че живеят близо до мен
без излишна скромност.
мога да се направя, че не разбиарм езика,
ще махнат с ръка, да кажат ' българка, т.е не можем да я ангажираме"
обаче нито съм така възпитана, нито искам да съм такъв човек.

 Peace

# 48
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Що бе,Лени,ти много добре правиШ  Peace
И аз тър4а Щото хората са добри и го заслужават и когато имам нужда в по_голямата 4аст от слу4айте на тях раз4итам,не на друг. Grinning Но съм в Шок от факта,4е дъЩеря им,най_ве4е по_голямата единственото неЩо,за което мисли е как да ги използва възможно най_много и не и мига окото да ги Юрка за Щяло и неЩяло макар,4е са на по 73 и 83 години. #Cussing out #2gunfire #Cussing out

# 49
  • Мнения: 3 388
Миленка, сестрата на мъжо е същата! Еййй, голям егоист, само за себе си мисли и въобще не я е срам.
Аз сега се връщам от спеза, пак 150 еуро, уж икономично този път и само двама сме, а винаги един куп пари заминават.
Паста фролла като пробвам ще кажа  Wink Ама сега нещо не намерих къде е в магазина, та взех паста сфоля само, замразена. Купих си и една нова форма за печене, пак на pyrex.
А за мъжо, той обича много да пазаруваме и даже прекалено много се отплесва, харчи много повече от мен-като се започне ама това, ама онова, влизаме за малко храна уж, илизаме с книги, двд-та, някой нов миксер и хиляда работи. ама пак така много по-добре, отколкото обратния вариант  Laughing та съм много доволна  Peace
Отивам да разпределям спезата по места, а за готвене не съм и мислила все още ...  ooooh! ..... само меландзане гриляте направих тази сутрин и фаджолини като за салата.
Лени, ма ке брава!  bouquet И моите свекър и свекърва като са добрички,  компортаментото ми е също толкова приятно  Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 2 804
Здравейте момичета !
Първо да ви честитя новата тема !
Да сте ми живи и здрави и много щастливи !- заслужили сте си го .
Със закъснение Честита годишнина на Макдирок !Желая ви много здраве и любов както и дълъг и щастлив семеен живот .

Клеми , много ти е сладка щерката пу-пу-пу , да не са и уроки !

Влади , както винаги до сега те признавам за майстор на перото !

При нас всичко си е по старому децата растат , щуреят и така .
Момичета желая ви приятна вечер !

# 51
  • Мнения: 1 545
Здравейте и от мен!
Със закъснение честита годишнита на Дирокова! Още сто по толкоз години заедно!!!
Преди два дни компа на Валтер сдаде багажа от вируси, та почти два дена бяхме без нет, докато преинсталираме всичко. А вчера от работа нямахме време даже да обядваме, оставихме малкия на баба му след детската градина, и в седем успяхме да си го вземем. Успяхме даже и за гостите да сготвим. bowuu Ако си спомняте, преди около два месеца една софийска мама питаше коя част на Италия я съветваме да посетят през октомври, и някой от вас, както и аз, я посветвахме Рим и южна Италия. През август се видяхме с нея на живо в София, те вече бяха избрали този маршрут, и и дадох телефона си. Та тя ми звънна вчера сутринта, и вечерта дойдоха на гости. Много симпатична двойка, бая се посмяхме заедно. Донесоха на Бобо един комплект от 4 камиончета, а той си умира за всякакви колички, та беше много щастлив. Валтер спретна на бърза ръка едни спагетти ал тонно, и наденици с картофки.
Днес сутринта се разхождах с тях по стария град, разбих ги от ходене в църкви най-вече, накрая се срещнахме с Валтер и Бобо в една пицария антика, та похапнахме. Те още от Рим бяха много впечатлени от движението по улиците, а тук в Неапол направо им паднала шапката, казаха, че в Рим били аматьори, и за Ферари ще е добре да си вземе пилот на мястото на Шуми от тук.  Joy
Та такива ми ти работи Пенке ле....

# 52
Здравейте  от България!
Аз съм от Варна и имам дъщеря на 18 години. ЧЕсто ходя по работа в Италия/Милано/. Тъй като дъщеря ми завършва френска езикова гимназия и държи сега тойфел и сат, ми се иска да я пратя да продължи образованието си в Милано - университета Бокони. Чувал съм, че е престижно заведение и  бих искал да ви попитам като хора с повече опит там, какво мислите за този университет а и за живота на една студентка в Милано.
благодаря предварително за всяка информация.
тихх

# 53
  • Мнения: 5 462
Здравейте  момичета кокичета  !!!
Къде се загубихте ?Как е времето в Италия ?Що така никой нищо не пише ?Как ви минава уикенда ? Толкова ми е приятно да ви чета ама нещо се покрихте тези дни ...Тука в Бг- то е едно такова мрачно и дъждовноооо направо отврат ..Няма ли някой да драсне някой  и друг ред и да разкаже кво прави че нещо ми е тъпо и скучно .

# 54
  • Мнения: 5 475
Здравейте от каменната ера... Hug
Ползвам за малко умтс-а на телефона ми и реших да ви драсна някой ред...

Още сме без газ и топла вода...няма и телефон...надяваме се края на месеца да го сложат... Twisted Evil  и понеже ни писна сме се отнесли и до адвокат да видим,как може да нямаме никакви права и да се налага да живеем в допотопни условия ,имайки предвид колко пари струва този апартамент... Crossing Arms
Поздрави на всички и приятна седмица.  bouquet

# 55
  • Мнения: 5 475
Здравейте  от България!
Аз съм от Варна и имам дъщеря на 18 години. ЧЕсто ходя по работа в Италия/Милано/. Тъй като дъщеря ми завършва френска езикова гимназия и държи сега тойфел и сат, ми се иска да я пратя да продължи образованието си в Милано - университета Бокони. Чувал съм, че е престижно заведение и  бих искал да ви попитам като хора с повече опит там, какво мислите за този университет а и за живота на една студентка в Милано.
благодаря предварително за всяка информация.
тихх

Бокони  е добър университет,но аз бих предпочела някой англосаксонски,особено щом дъщеря ти владее английски и френски език. има много по-големи шансове за развитие.
(Лично мнение,имайки предвид,че съм завършила икономика в Италия и МБА в САЩ.)Peace

Успех!  bouquet

# 56
  • Мнения: 6 167
от 15 февруари Майер отваря линия и с Болония
 пон/ср/петък Peace

# 57
  • Мнения: 5 462
Ооуууууууууу Лени ако знаеш колко многооооо ме зарадва  smile3501 newsm44 newsm10
Имаш ли представа какви ще са цените на билетчетата ????А да имате сайта , то не че не мога да проверя в гугъла ама все пак!!!Ох страхотна новина Лениии !!! smile3503 HugУрааа момичета много съм щастлива !!!Сега Лени ако ме зарадва и с някоя убава промо цена ..!!

# 58
  • Мнения: 5 462
Хайде Лении   дай повече инфо , че сън няма да ме хване де !

# 59
  • Мнения: 1 173
Аз малко ще ви се натреса в темата, ама няма много да ви досаждам. Embarassed
Имам една питанка към Римските мами и тези, които са ходили в българската църква в Рим.
Как изглежда църквата, голяма ли е и най-важното, правят ли кръщенета там?
Има ли страницата църквата, че ми се иска да видя някоя и друга снимка от върте.
В България сме решили също да кръстим детето, някой да знае случайно дали два пъти е възможно?

Благодаря ви много! Flutter Hug


Общи условия

Активация на акаунт