Мами в Италия - Част 24

  • 17 425
  • 301
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 427
Миленче,ти хубаво си сготвила и ни каниш,ама ние не знаме на какво...рожден ден ли....какво лиии...Аз вече си взимам от всичко,и ти казвам едно чесито Heart Eyes  bouquet между хапките,пък каквото е такова.
Сонка,той и Фло иначе не е от тези които не похващат мъжка работа,но ако стоя да го чакам гъби ще порастнат по тавана,затова ща не ща,запрятам ръкави и я свършвам сама.Адски мразя да го кандардисвам да свърши нещо,направо вервай нервичките ми накъсва с това"а?Аха!Тра поkо иницио,джуро!"и така със седмици,че и месеци можем да си я влачим.Затва Владка си я върши сама.После го свършвам и естественно за да го накарм да изпитва разяждащо чувство на вина се намусвам за три дни Twisted Evil,уви единственната реплика която чувам е "Дааай тополино,нон фаре козиии",просто предвиждам кога ще я изръси с точност от една секунда. Laughing
Лени...емиии...това е!Трябва някои наистина да ги подведе под отговорност.Аз обаче убий ме,не намирам логика в това им поведение!И си мисля каква им е целта.Ако си мисляааат,че като пуснааат подобна бълвоч и ме зарибят да отида до там че не-намирайки нещото което търся ще се излъжа да купя нещо дуго от тях,просто не знаят колко много се лъжат.Не само че не бих изхарчила и един чентезим при тях,а и повече не бих им влязла в скапаната верига.Така че единственно си правят антиреклама.Ние сме доволни от Медиаъорлд,въпреки че и там са едни образи-по-некомпетентни хора които продават техника от тях няма.Никой нищо не може да ти обясни.Изглеждат като паднали от небето като им зададеш някой въпрос относно продукта.Затова питах Чумби,те за такава сокоизтисквачка не са и чували там.Миксери ми предлагат и толкоз! Confused

# 31
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Владе,годиШнина от сватбата  Rolling Eyes
Ама аз ли халЮцинирам или "по4ерпката" не се вижда  newsm78 Като ги пейстнах вси4ките си излизаха  Thinking

# 32
  • Мнения: 3 388
Миленка, честита годишнина!   bouquet
Много да се обичате и слушате  с аморето и хубавичко да отпразнувате поредното аниверсарио:love: Crazy Hug

# 33
  • Мнения: 6 167
Владе,годиШнина от сватбата  Rolling Eyes
Ама аз ли халЮцинирам или "по4ерпката" не се вижда  newsm78 Като ги пейстнах вси4ките си излизаха  Thinking


вижда се , вижда се, даже хапвам и пийвам  bouquet  bouquet  bouquet
Наздраве!

# 34
  • Мнения: 2 427

А,Миленче,ти смени менюто!Хайде и тук да ви поздравя,честита ви годишнина ,да изкарате още много такива ви пожелавам!!!
Нали си падаш по източните подредби,ти намерих една икебанка.

# 35
  • София
  • Мнения: 6 803
Честита годишнина!
  bouquet
Много любов и послушен мъж ти желая, а след няколко месеца още едно красиво попълнение на семейстовото!!!

# 36
  • Мнения: 6 167
добро утро!
след малко отивам на терапия със свеки
и използвам преди това да се разпиша и да пия кафе.
приятен и слънчев ден на всички
(тук е още лято, при вас как е?)

# 37
  • Мнения: 3 388
Здравейте!
Тук е почти слънчево, но хладно, вече няколко дни се събуждаме с Т навън около 8 градуса-бррр  Rolling Eyes
Днес имам доста задачки, а и уикенда се очертава доста натоварен.
Хубав ден на всички   bouquet

# 38
  • Мнения: 2 427
Ха добро утро и тук!
Тъкмо си изпих млякото с кафе.От кога не бях пила кайвенце,ама така или иначе сърцебиенето ми е налице,така че няколко капки в млякото едва ли ще бъдат фатални.
Днес нямам идея какво ще правя.Едно е сигурно,нищо не ми се прави.
Трябва да се обадя на моята приятелка Барбара да я питам една рецепта за ябълков сладкиш.Тя,милата,изобщо не може да готви и освен това И не готви,ядат все в майка и -обед и вечер,ама тоя сладкиш дето го прави(сигурно единственното нещо което приготвя сама)е просто божествен.Всеки път като ми даде рецептата го правя и все ми става несполучлив...и все я губя тази рецепта Confused.
Днес съм решила да го направя,дано стане този път.
Макауката къде се загуби и тя newsm78...абе тук хора чезнат!

# 39
  • Мнения: 3 388
Тя Барбара като не  може да готви и го докарва този сладкиш, че ти ли няма да успееш, Влади   chef Чакаме снимка на резултата после  Peace
Аз следобяд ще ходя на спеза и ще взема паста фролла, че не съм я пробвала. Дайте някоя хубава рецепта за сладкиш  Heart Eyes
Ние обикновено правим спеза с аморето събота, ама понякога обичам и сама, тъкмо обикалям всичките магазини в търговския център, както апропозито смятам да направя и днес и да си накупя това-онова  Laughing
Нещо ме боли главата днес, а рядко ми се случва ...

# 40
  • Мнения: 3 388
Влади, ама тя всъщност не беше ли бившата ...  newsm78 ... ?

# 41
  • Мнения: 191
Здравейте момичета,
аз напоследък нямам хи4 свободно време, имам да пиша разни технически документи, и те са все с къси срокове. Вторник трябва да ходя до Firenze по работа, а в сряда съм на семинар.
Покрай непрекъснатата смяна на времето, а топло, а хладно, та близнаците са леко хремави и побухват.
Дано никoй от децата не се разболее, 4e нe знам как ще се оправяме.
Миленче честита годишнина, с пожелание за много щастие и любов.   bouquet

# 42
  • Мнения: 191
Аз все ще питам за името на бебо. Теодор, пак така ли се произнася в Италия?  Crazy ... че досега не съм срещала персони с това име тук
Теодоро е името, и аз се бях спряла на него за един от близнаците, но мъжът ми ме разколеба, каза 4е ще му казват само Тео... Което изобщо не е същото.

# 43
  • Мнения: 1 100
А Гаджа-та имай в предвид е една от най-добрите марки! Peace
Денисче,и ти като мене майна,3 в 1 Joy!Деца ражда,трева коси,мебели сглобява,боядисва,всичко сама прави!Еххх,ке куло ке анно авуто кон нои и ностри марити,сти кацци Party!!!Сега се сещам и за Валя,че тя освен градина,къща и дети,ходи и на работа и пари изкарва булката Simple Smile.Тя ще да е нeк'ва турбоверсия newsm78,на мен все още ми липсват последните подобрения.Еххх,славен народ сме ние българите.
Аз на едно се благодаря,че точно сега уцелих да забременея Party,като купихме къщата,така си имам извинение че не мога да помогна с нищо Peace,другата година детиту ще бъде малко Outta Joint,така че пак ще се оправят сами.Ми така де,взех и аз да се изтарикатявам и да се поиталянчвам Crossing Arms.Ми интегрирам се както намеря за добре...

Ей, Владко, със сълзи се смях да знаеШ, оправи ми настроението за седмица напред Crazy

Ина4е, ха здравейте и от мен  bouquet

Макдирок4е, 4естита ти годиШнина мила, много Щастие пожелавам Heart Eyes Аз като Мара подробната: я кажи колко години то4но от бракосъ4етанието Wink

Това време ми омръзна ей: онзи ден студ и дъжд, в4ера и днеска жега, ноЩем хлад, денем задух Blush заболяхаме кокалите зна4и (май раждането неЩо ме е разкиснало Mr. Green)

Ина4е снимки имам, ма кога ли Ще успея да ги ка4а незнам Rolling Eyes

Хе Лени, Еуроникс много ги оби4ат тез номера. А за прахосмука: напълно съгласен: и аз имах тази на пара: 10кг. тежеШе и 5 кг. резервоар за вода Shocked 15. Мъкни Деси с 50те си кила по стълбите нагоре надолу, 4е си немаШ работа #Cussing out Айде, e-bay и се разделих по Коледа с нея. Сега си имам една леки4ка Hoover и после парцала разхождам Hug  Ми това е  Blush

Влади, да доклдаваШ за сладкиШа, ха дано ти се полу4и тоз път Peace

А Клем4е, много ти хубава момата Heart Eyes

Бягам дами, до скоро Wink

# 44
  • Мнения: 2 427
Сонче,бившата е да,тя май от всички най-ми харесва и допада,въпреки че малко си пада Ла гатта морта.Поне не е чак толкова странна в начина си на поведение и с радост прегръща други разни нови идеи и виждания,гокато определено Другите са доста консерватуивни и странни.Примерно имам една приятелка ,която никога нищо не пие и не си взима,а идва в нас често...има някаква концепция странна за възпитанието и поведението в чужд дом,в която определено не се вмества пиенето на каквото и да било,както и яденето на разни джунджуриики "у хората".Вярно че са дерболии,но мен много ме дразнят подобни поведения.
Барбара наистина я прави страхотна тази нейната торта ди меле!!!А моята става супер тиклава,или става нещо като крем на фурна с ябълки със странна консистенция или става жилава прегоряла подметка.
Денисче,ти се хили,хили,ама то нашето не знам смешно ли е тъжно ли е...преди две години като живяхме в една квартира в една 3 етажна кооперация ,съседната ми под нас на първия етаж беше една приятелка от нашата компания с която все излизаме.Мацката я гледах в събота,връчваше един парцал на гаджето си и му нареждаше да изчисти праха,след това му връчваше и метлата и парцала за под и човека си минаваше и двете тераси,освен това пазареше и т.н.Изобщо знаеше си програмата за уикенда,като дресирано кученце.А Фло като се разплуе на дивана уикенда...здравей живот.И аз нали все го жаля,че работи през седмицата все го извинявам,въпреки че понякога ми иде да му фрасна един ,ей така както си джътка някоя игричка.
МамаХ3,Весничке,и на мен определено НЕ ми харесва името Теодоро.Изобщо всичките италиански имена които завършват на о и е не ги тача особенно.Алессандро го предпочитам като Александър,Леонардо-Леонард,Давиде-Давид,Данеле-Даниел и т.н....нещо това Е много разм(й)еква звученето.Изобщо ,много исках да е българско името,ама хем да е българско,хем като се произнесе да не звучи супер странно тук.Например Борис,Виктор,Филип и Теодор не са имена на които реагират така както на моето,към което като прибавя бащиното и фамилното ги пращам директно в зоната на здрача.
-Коме ти киами?
-Владислава.
-АААААААААААААААААААААААААА?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!Сенти,скривитело да сола!

От Италианските много ми харесват Лука,Матиа,Елиа,Тома и т.н.
Твоите русокоси ангелчета как се казваха?
Сончи-кокончи,май и аз обичах повече да пазарувам сама,с Фло е кошмар пазаруването,особенно сега с тумбака ме втриса като си помисля за спеза.Още с излизането си от колата на паркинга се юрва точно като отърван,тика припряно монетката в количката и хуква ,сякаш му парят подметките."Хайде,бързо,бързо,давай да вземаме всичо и да изчезваме че тук направо не издържам"Той бяга с тази количка между различните репарти на Кооп,точно като ючастник в предаването Бързи,Смели,Сръчни,а аз подтичвам да го гоня ,че да сложа я шампоан,я нещо друго в количката та да не го нося на ръка...едва успявам да взема фетата,киселото мляко и някоя друга салата и докато реша какви замразени зеленчуци да взема(нали замразените в нашия Кооп са последната тапа в тура),го гледам вече че приключва на касата и се юрвам да го догоня,преди да е преключил със сметката.Вече ме е срам от хората да ме гледат непрекъснато да тичам с тоя КОРЕМ,натоварена със разни пликове като луда.Тази фигура ди мерда я правим всяка Божа Неделя и в Кооп са ни запомнили и кучетата като двамата бягащи и количката.Лошото е че като се върна в къщи установявам че съм останала без най-необходимото за което в същност съм тръгнала.
Изобщо,каквото и да било пазаруване с Фло обикновено завършва с цупене от моя страна.Като тръгнем за дрехи не ми се говори!!!Запаянтва се точно като някое муле на мост и отказва да прекрачи прага на магазина.А ако все пак успея да го натикам по някакъв начин ми скъсва нервичките с това неговото "Хайде"на всяка минута!
Жалко че сега не смея да шофирам че да си върша делата на спокойствие ами трябва все да му вися на врата и да го моля.
Единственно като се забие в Медиауорлд няма проблеми с хайденето.Може да откара цял ден пред отдела за видео карти...

Общи условия

Активация на акаунт