Инвитро в клиника "Селена" - Пловдив, тема №19

  • 49 461
  • 816
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 380
За около 2-3дни са готови. Правихме на 2ри, на 4ти излязоха резултатите

# 16
  • Мнения: 42
На 16 имам час при Д.Ставрев дано вече да можем да преминем към 2-та стъпка..
Знаете ли какви са условията за фонда? Simple Smile

# 17
  • Мнения: 5 073
Гери , тук е подробно описано : https://www.car-bg.org/finance.htm
СГ за 2 работни дни е готова.

# 18
  • Мнения: 380
Знаете ли за колко време след подготовка на док. за ЦАР уведомяват за вх. номер и кога всъщност ги изпращат от болницата? Четох някъде, че е веднъж седмично. Другото, което се чудя е АМХ отнема ли много време за да го изследват, тъй като го пуснах на 2ри, а все още го няма качен в онлайн резултатите им. Излиза ми, че е пуснато изследването, но не и стойности.

# 19
  • Мнения: 56
Знаете ли за колко време след подготовка на док. за ЦАР уведомяват за вх. номер и кога всъщност ги изпращат от болницата? Четох някъде, че е веднъж седмично. Другото, което се чудя е АМХ отнема ли много време за да го изследват, тъй като го пуснах на 2ри, а все още го няма качен в онлайн резултатите им. Излиза ми, че е пуснато изследването, но не и стойности.

За входящ номер ми се обадиха от болницата за да ми го кажат след около 10 дни.
Резултатът от АМХ не  се качва в интернет, попитайте на място.

# 20
  • Мнения: 380
Open MouthДосега всички изследвания и резултати ги имаше в "joystick"-a, откъдето си ги следя.
Знаете ли за колко време след подготовка на док. за ЦАР уведомяват за вх. номер и кога всъщност ги изпращат от болницата? Четох някъде, че е веднъж седмично. Другото, което се чудя е АМХ отнема ли много време за да го изследват, тъй като го пуснах на 2ри, а все още го няма качен в онлайн резултатите им. Излиза ми, че е пуснато изследването, но не и стойности.

За входящ номер ми се обадиха от болницата за да ми го кажат след около 10 дни.
Резултатът от АМХ не  се качва в интернет, попитайте на място.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
АМХ не го качват, да.Обадих се да питам за резултата.Тромбофилията също.За сега тези съм установила, че не ги качват.

Има тема за ЦАР и много момичета пишат там.Доста информация има.Заседава се веднъж месечно, входящ номер дават на мейл, след като са получили документите.Отговаряли много бързо, така пишеха.

# 22
  • Мнения: 380
Чудех се конкретно в Селена как процедират. Да следя и другата тема г. д. Blush, но за e-maila не знаех. Благодаря. Иначе моите за тромбофилия ги има 🤔
АМХ не го качват, да.Обадих се да питам за резултата.Тромбофилията също.За сега тези съм установила, че не ги качват.

Има тема за ЦАР и много момичета пишат там.Доста информация има.Заседава се веднъж месечно, входящ номер дават на мейл, след като са получили документите.Отговаряли много бързо, така пишеха.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Чудех се конкретно в Селена как процедират. Да следя и другата тема г. д. Blush, но за e-maila не знаех. Благодаря. Иначе моите за тромбофилия ги има 🤔
АМХ не го качват, да.Обадих се да питам за резултата.Тромбофилията също.За сега тези съм установила, че не ги качват.

Има тема за ЦАР и много момичета пишат там.Доста информация има.Заседава се веднъж месечно, входящ номер дават на мейл, след като са получили документите.Отговаряли много бързо, така пишеха.
Интересно 🤔 НК клетките излязоха, на следващата седмица отидох при д-р  Градинарска да говорим за тях и тогава тя ми разпечата тромбофилията и да си я пазя, че било за цял живот.Сега пак проверих, няма я. 🤷‍♀️

# 24
  • Мнения: 42
Iren11 благодаря ти!
Явно не съм за този фонд имате ли представа колко е самофинансирането общо със изследванията стимулации и т.н?

# 25
  • Мнения: 5 073
До към 10 к лева излиза, ама ако ще се самофинансирате, по-добре се ориентирайте към Турция според мен.

# 26
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 761
Генетичните излизат след около месец. Качват ги, но с датата, на която са пристигнали в Майчин дом, при мен ден след като ми взеха кръв. Случайно ги видях, като ровех назад в изследванията си. Помня, че предния ден питах на регистратура и казаха, че не са готови. АМХ не го качват, при мен излезе след няколко дни и ми го разпечатаха на регистратура. Всичко друго за момента е качено, дори цитонамазката, която се работи извън болницата.

# 27
  • Мнения: 5 073
Момичета, имали някоя, на която след пункция са изписали да слага по 4 лепенки Климара, или аз нещо не разбрах? Отделно си имам изписан и естрофем.

# 28
  • Мнения: 62
Момичета, имали някоя, на която след пункция са изписали да слага по 4 лепенки Климара, или аз нещо не разбрах? Отделно си имам изписан и естрофем.
✌️ 4лепенки на 5дни

# 29
  • Мнения: 5 073
Благодаря много! И аз така разбрах, но се притесних да не би пък да съм объркала, че обичайно се изписва по една само.

Общи условия

Активация на акаунт