Внимание - РОЛПАЛСТ

  • 40 352
  • 95
  •   1
Отговори
# 90
Има една фирма нъдето сме много доволни от тях.Точни,коректни и всичко ни изпълниха в срок.
"Стробел" ООД
тел : 9711156
         9711157
email : strobel@dir.bg

# 91
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Има една фирма нъдето сме много доволни от тях.Точни,коректни и всичко ни изпълниха в срок.
"Стробел" ООД
тел : 9711156
         9711157
email : strobel@dir.bg
Аман от реклама. Как така се сети да пишеш в тема от месец март и то като гост. Stop

# 92
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Има една фирма нъдето сме много доволни от тях.Точни,коректни и всичко ни изпълниха в срок.
"Стробел" ООД
тел : 9711156
         9711157
email : strobel@dir.bg
Аман от реклама. Как така се сети да пишеш в тема от месец март и то като гост. Stop
Реклама и то с правописни грешки Simple Smile като анти реклама звучи

# 93
  • Мнения: 4 965
Направо немога да повярвам . Аз си поръчах роло щори при тях (платих на ръка)и чакам в понеделник да ми ги монтират. ooooh!
През лятото сменяхме дограмата при тях и нямаше никакъв проблем. Peace
  ooooh!мисля че няма да мога да заспя докато не ми ги монтират

към момента Ролпласт са май единствените производители на роло-щори.
Момичета- огън хванах- монтажниците идваха до нас 7- седем пъти за четири щори, като все нео не беше наред и в крайна сметка вдигнах ръце и се съгласих да останат така калпави две от четирите #Cussing out

Проблемът бил, че на двуметрови прозорци такива не прилягали добре и вървят тегаво и просто ужас.
Защо по дяволите никой не ми каза това като поръчвахи или като дойдоха за размери #2gunfire


Е, при нас монтажниците идваха само 5 пъти - миналата есен.
От 6 щори 4 бяха дефектни. При това, станаха след около месец чак.
След рекламацията, от 4-те дефектни - донесоха /този път след 2 месеца, защото първо бяха отпуска, а после някаква машина им беше уж развалена/ 2 здрави и 2 дето не отговаряха на размерите си.
Разгеле, след поръчка през юли, октомври месец най-после всичките 6 щори си бяха по местата и с отстранени дефекти.
На сайта им не съм писала, ама писах на някакъв посочен в нет-а имейл на директора на фабриката - още нямам отговор.
След хиляди, нерви, разправии и т.н. - накрая ми предложиха да ми намалят 5% от окончателното плащане  ooooh!. А аз, за да ги чакам през септември, си отложих с 2 седмици едно пътуване в чужбина...
Аааа, бях поръчала и комарник, но след 2-рия месец чакане, ми заявиха, че поръчката не била подадена към фабриката и щяли да накажат монтажиста и да ми го донесат след 2-3 седмици /ама да си го поръчам наново/. Е, така и не си сложих комарник.

Какво повече да комнтирам въпросната фирма. Радвам се, че нямам повече взаимоотношения с тях.

# 94
БОЖИЧКО...А АЗ ГИ ЧАКАМ В ПОНЕДЕЛНИК ДА ДОИДАТ И ДА МИ ВЗЕМАТ РАЗМЕРИ ЗА ЦЯЛ ЕТАЖ.НЯМА ЛИ НЯКОИ ДА КАЖЕ НЕЩО ХУБАВО ЗА ТЯХ

# 95
  • MJF
  • Мнения: 8 601
споко тези са от фирмите , които не ме ядосаха много.аз изгоних фирма солис и от там за да приключа моята драма с щорите веднага влязох в офис на ролпласт за да си запиша час за размери.дойдоха взеха размера втори път дойдоха действаха експедитивно и ми сложиха всичко както исках.бяхме се разбрали да ми донесат и плат който само от едната страна да е с окачена летвичка.и това бяха направили.така че нямам забележки.но и на мен ми беше закипяло та доста безцеремонно се държах.установих че ако се държа нормално с разните фирми ми се качват на главата и затова обърнах страницата и грубо.абе голяма простотия.добре че приключиха тези разправии.

Общи условия

Активация на акаунт