Външни ролетни щори - от къде?

  • 1 591
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 61
Здравейте,

бихте ли ме посъветвали/препоръчали фирма за изработка и монтаж на външни ролетни щори, както и всякакви съвети по темата ще са ми много полезни   bouquet

# 1
  • Мнения: X
Ние в къщи сме доволни много от Теолино пласт - за дограма и интериорни врати, идват мерят, демонтират, монтират, общо взето нямаш главоболия с нищо, само си плащаш  Laughing  На нас ни правят много добро впечатление  - съветват те на място, дават препоръки, спазват си сроковете, много са точни. Щори не сме слагали, защото не сме им фенове, но знам, че предлагат. Това е моят скромен опит   bouquet

# 2
  • Мнения: 4 443
Горещо препоръчвам от тези ,които са изградени от алуминиеви ламели  запълнени по средата с полиуретанова пяна.Нашите са от най-дебелите .Перфектна и звуко и шумоизолация.Ако имате възможност за цвят (ако позволява фасадата) ,цветните не стареят и не им личи прах за разлика от белите.
Ако не е за малък прозорец бих препоръчала да си поръчате с механизъм,защото стават  наистина много тежки.
Поръчвала съм нашите преди няколко години и препоръките за фирма няма да са актуални.

Общи условия

Активация на акаунт