Мами в Италия 18

  • 12 737
  • 282
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 191
За сега няма никакви забрани. Може би ще има само пове4е контрол.
За справянето си е трудно, но пък знам 4е сега като се прибера и тримата още от вратата ще идват да ме прегръщат. Наистина е много мило, и тримата крещят: "мама, мама" и тупур тупур пристигат.
Снощи се бяха разбеснели, до 22 4аса не мога да ги сложа да спят.

# 256
  • Мнения: 1 545
Здравейте,
днес след двучасово чакане най-после си подадох документите в италианското посолство за легализиране, на 18-ти ще са готови.
Лени още не ми се е обадила, все се надявах.... Аз утре заминавам за морето, и се връщам на 17-ти. Миленче, Весна, приятно пътуване на вас! Дали ще се успеем да се видим поне с вас?
Бре, тук такъв студ настана, цял ден вали, мрачно е, абсолютно ненормално за август. Много се промени климата от няколко години.

# 257
  • Мнения: 3 388
Ехоооо, ето ме и мен, току-що се прибирам  Heart Eyes
Малееее, какво писане днес, докато ме е нямало. Сега ще видя каков сте си гукали и ще се включа, че после трябва да бягам отново  Sunglasses

# 258
  • Мнения: 3 388
Цял ден бях в Милано по задачки! Лелеее, какво чудо, каква пустош. То и миналия август беше така, ама сега съвсем. Сякаш хората са се изпарили, а трафика един спокоооеееен, голям кеф  Grinning
А да не говорим, че всичко затворено, да с е      побърка човек, бензина ми свърши и  се сетих чак като дойдох до нас и не можах да намеря отворен дистрибуторе!!! Всички във ваканца.
Та такива ми ти работи сладурки  Crazy

Лек път и хубава ваканция на Макдирокчето  Heart Eyes


Дессита честито подаване на документите и хубави дни на морето  Hug


Гери, ти кога ни напускаш? ...  Thinking


Бимбичка как е малкото бебе? Рита ли? Да му пееш песнички отсега  Wink 
За шоф. книжка хубаво са казали момичетата, а ние с Джорджа точно сега ги легализирахме. Моята пристигна готова конвертирана миналата седмица. Първа и задължителна стъпка, оставаш с бг книжката в бг консулството в Милано, за да ти я преведат и легализират, вземаш я след 2-3 дни, таксата е 20 Еуро. След това,  с готовия превод, личната карта, пермесото, фототессера .. друго имаше ли ...  newsm78 ..... отиваш в една скуола гуида. Там ти правят очен преглед в определен фиксиран час, плащаш им - около 130 Еуро са и след като стане готова   книжката, ти се обаждат. Срока е 2 месеца, аз чаках с около 10-ина дни повече. Междувременно ти дават  един хвърчащ лист, с който може да шофираш, докато дойде новата ти книжка, а старата ти  я вземат! That's all! Good luck  Peace



# 259
  • Мнения: 764
Здравейте банда  bouquet
Всички гледам заминаващи го раздават,май ще останем само аз,Гери и Дани на фронта.Ние по всяка вероятност другата седмица ще ходим на вилата.Там е много хубаво,ама на мен много,много,ама хич не ми се ходи.По простата причина,че миналата година пак по това време така отидохме и на 3тия ден се обадиха да ни кажат,че са ни обрали ooooh! CryТа като си спомня и никъде не ми се тръгва.За 1ви път оставяхме къщата празна и без кучето и някой се е възползвал. #2gunfireНе че пари са намерили естествено ама взели каквото можали,гадовете.Плейстейшана с игрите на баткото,всичките ми сребърни бижута/злато не нося/часовници,почти всичките ми рокли/оставили тези в които не влизам Cry/,аплици,сребърна рамка/със снимката/,и хиляди други работи,освен това и малкото дрешки и играчки дето бяхме купили вече за малката.Добре че за късмет голямата част стояха във свекървата,иначе не знам направо #CrazyЕй такива на работи,и сега като се замисля и никъде не ми се тръгва,тъкмо си понакупих някоя рокля пак Crossing Arms

# 260
  • Мнения: 5 476
най-после си подадох документите в италианското посолство за легализиране, на 18-ти ще са готови.

Деска, ти пък какво легализираш?  Shocked Ако са документите за брак  newsm78 ..не ти е необходима легализация от посолството..само ще ти вземат парите.

Сонче,само да допълня и заверката от Префеттурата на Милано на направения превод! И тя "струва"една марка да болло и отнема 2-3 дни!  Rolling Eyes

Тони и аз изчезвам..вероятно още утре почти няма да ме има ,а от събота - съвсем!И така до около 3 септември.
Доколкото знам Кала и Дани ще са тук,Лени също се връща...
 Ще гледам утре вечер да ви отворя нова темичка...  Wink

Последна редакция: чт, 10 авг 2006, 18:48 от Giorgia

# 261
  • Мнения: 5 476
Лека вечер от мен!   bouquet

# 262
  • Мнения: 1 545
Що не ми е необходимо бе, Гери? Аз се придържах към описаните от Лени стъпки, като най-прясна булка. Та тя пишеше, че и там е трябвало да ги легализира. Уф, не знам вече, то никой от никъде свястна информация няма от къде да ти даде!

# 263
  • Мнения: 3 388
най-после си подадох документите в италианското посолство за легализиране, на 18-ти ще са готови.

Деска, ти пък какво легализираш?  Shocked Ако са документите за брак  newsm78 ..не ти е необходима легализация от посолството..само ще ти вземат парите.

Сонче,само да допълня и заверката от Префеттурата на Милано на направения превод! И тя "струва"една марка да болло и отнема 2-3 дни!  Rolling Eyes

Тони и аз изчезвам..вероятно още утре почти няма да ме има ,а от събота - съвсем!И така до около 3 септември.
Доколкото знам Кала и Дани ще са тук,Лени също се връща...
 Ще гледам утре вечер да ви отворя нова темичка...  Wink



Правилно, Гери, аз бях го забравила това  Wink

Десита, ама и аз правим заверка в италианското, че иначе не ми ги приемаха в Общината .... освен за 11 месеца да се е променило ...  newsm78 ...

# 264
  • Мнения: 3 388
Приятна вечер, момичета и до утре  Heart Eyes

# 265
  • Мнения: 2 804
Момичета , приятни ваканционни дни желая на всички ви от сърце ! Heart Eyes
Ние излизахме за малко та се включих късно , но по-добре така  че мометата да се изморят за да спят  иначе пак ще стоят до посред нощите снощи в 1 са си легнали и то след сто хиляди уговорки .
Направо ви завиждам , че имате нормални деца магари и моите да заспиваха до 10 вечерта .
Лягат си в 1 стават в 8 следобед ако не спят стават непоносими та от 2-4 или от 3-5 спят и после заредени с енергия лудуват отново .

# 266
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
         Добро утро!
         Впоследно време ме мъчи страхотно безсъние.Заспивам към 3,по това време  вече съм будна и  ми е мног гадно.Доно като минат жегите и това да се оправи.Валя в цяла България,САМО тук не Mr. Green
          И малкото останали да сте стегнат,дащото темата беше на 2 стр Naughty
          Успешен ден!

# 267
  • Мнения: 764
Buongiorno,на малкото останали Heart Eyes
Може да сме малко ама да ви се похваля,днес е Santa Chiara и моето момиченце има Имен ден.Ха да се почерпите newsm44 beer beer3 beer2
А това със безсънието не е от жегите,от възрастта е smile3534

# 268
  • Мнения: 154
Eccomi  Mr. Green

Приветче на всички- също така пожелавам Приятни ваканции  на Мамите Италиани и аз след 15 съм в БГ егати и кефа  Sunglasses Laughing Sunglasses

Иначе тия дни по Миланско е егати и спокойствието вуотооооо и е супер, пък и не е топло много , абе живее се сега  Thinking заа разлика от предходните месеци  Simple Smile

Хайде пак ще пиша ,чао за сега на всички!  Sunglasses

# 269
  • Мнения: 3 388
Добро утро и от мен  Heart Eyes

Италина, честито на малкото дребосъче! Да ти е живо и здраво и много да те радва. И като порастне, да стане една хуууубава госпожица
                                                  

Тук е облачно и май ще вали ...  buria

Аз днес съм у дома, че имам доста задачки на компютъра  

А на аморето му е последнен работен ден и следващата седмица е във ваканция, тъй като цялата им фирма затваря за ферагосто и е супер щастлив от днешния петък    Party

Общи условия

Активация на акаунт