Родилно отделение към МЦ "Здраве" - Пазарджик

  • 58 472
  • 113
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 227
Бут - мут в новата година  Grinning

# 61
  • Мнения: 1 938
Попитах и двама мои близки приятели анестезиолози,които работят в интензивен сектор в държавната болница дали при тях идват жени от Хигия. И те ми казаха, че не си спомнят такъв случай.

    Това е ПЪЛНА ЛЪЖА!!! Или анестезиолозите имат амнезия...

# 62
az iskam da spodelq 4e ostanah s mnogo dobri vpe4atleniq ot otdelenieto kum mc"zdrave"v pazardjik.rodih tam purvoto si dete predi 2 godini.sega sam bremenna otnovo i smqtam da rodq tam i vtoroto si dete.edinstveniqt vupros koito me vulnyva e s kolko se e yveli4ilo rajdaneto(sekcio)ot 2006 godina.togava be6e 270lv.a ako nqkoi znae kolko to4no e sega 6te vi bada mnogo blagodarna-mimi newsm78

# 63
  • Мнения: 529
Кой сега е завеждащ отделение когато др. Станев е в болнични?

# 64
Всеки момент в Окръжна в Пловдив ще се нанесат в ново родилно отделение - петзвезден лукс.И при тия скандали в Свети Георги.Определено моето мнение е за Окръжна - Пловдив.Там са  и много добри специалисти, а според мен там работив момента най-добрия акушер-гинеколог в Пловдив.

# 65
  • Мнения: 1 938
Супер! Значи ще откриват нов хотел в Пловдив. Laughing

Ние обаче сме от Пазарджик и споделяме инфо за тукашните клиники. Peace
Или може би си объркала темата? Confused

# 66
az na 10.10.08 rodih v zdrave pri doktor Stanev niamam dumi kolko sam dovolna ot vnimanie i izrajdane rodih za edin 4as  parvoto dete go rodih mnogo trudno i iskah sekzio no toi kaza 4e niama nujda doverih mu se i ne sajaliavam mnogo mu blagodaria za vsi4ko sa6to i na personala biah vse edno na hotel ne ti davat da pravi6 ni6to nosiat ti v legloto hrana i to hubava prosto blagodaria na S tanev i celia personal Pojelavam na vsi4ki leko rajdane kato po voda

# 67
  • Мнения: 206
Здравейте, аз също раждах второто си дете в Здраве и мога да ви кажа, че още ми настръхва косата при спомена за това.
Лекарят, който наблюдаваше бременноста ми е прословутия д-р Станев.Той също така води и раждането в една кошмарна нощ за мен.Акушерките все едно се учеха върху ми. Просто ми е много трудно да разкажа за това . Няма ден в който поне по няколко пъти от изминалата 1 година да не мисля за това и няма нощ в която да не сънувам за това което преживях там.Просто не мога да въстановя психиката си .

# 68
Благодаря на всички хора, които работят в родилното отделение на МЦ''Здраве''Пазарджик!!!
Благодаря за вниманието, професионализма,човечността!!!
Благодаря Ви, че изродихте моето малко Васенце!!!
Той се роди 20 дни по- рано и много по- малък от другите бебета. Сега е хубав и здрав мъж, който вече надминава по височина връстниците си.
НА ЦЕЛИЯ ЕКИП - БЛАГОДАРЯ!!!
А колкото до условията / за които доста се интересуват други мами/ СУПЕР са.

# 69
  • Мнения: 8
Аз родих сина си на 12,04.2008 в това родилно отделение и съм изключително доволна от условията и отношението на целия перонал.Раждах при д-р Йонка Стайкова,която следеше и бременността ми и при акушерката Таня.Много съм им благодарна за грижите и лекото раждане,което мина само за 3 часа и без никакви усложнения,въпреки че през цялата бременност имах високо кръвно и до последно не се знаеше дали ще мога да родя нормално ,както аз исках.Условията в отделението са перфектни,има единични и двойни стаи с баня и детето си е при теб,което е супер.За нормално раждане се плаща 235лв и не носиш нищо,от там са памперси,дрехи за детето,нощници и т.н.Благодаря и на неонатолога д=р Захариева за грижите,които положи за сина ми,който на 2 ден след раждането получи ГЕР - гастроезофагеален рефлукс , повръщаше много,но го стабилизираха и сега всичко е ОК.Единствено мога да се оплача от една супер противна акушерка - Ани Маринова  #2gunfire #2gunfire #Cussing out smile3514 smile3511 smile3515 smile3516 smile3513,която не знам защо се мисли за голямата работа и се държи отвратително с всички родилки.Знаете ли как ме посрещна ,когато отидох да раждам?Понеже нали трябва да ме прегледа за разкритие и мен съответно ме заболя и ми вика -А като го правихте не те болеше,а? Добре че след час и свършваше смяната и доиде Таня PeaceАко тая мърша ми беше на раждането сигурно щях да я трепа #2gunfireНо иначе всичко друго е супер! newsm10

# 70
az rODIH TAM PREDI GODINA I SAM MNOGO,AMA MNOGO DOVOLNA! Grinning Grinning Grinning Grinning PERSONALA E BEZUPRE4EN,A ZA LEKARITE DYMI NQMAM! Mr. Green MNOGO SA KOMPETENTNI I OBRA6TAT GOLQMO VNIMANIE NA PACIENTITE! Confused Confused Confused Confused A I USLOVIQTA SA MNOGO DOBRI! ATOVA NIKOI LI NEE RAJDAL NTAM E GLUPOPST! KOGATA BQH AZ TAM  PREZ CQLATA CEDMICA VSEKI DEN IMA6E RAJDANIQ! Joy Joy Joy MNOGO BLAGODARQ NA DOKTORITE KOITO SE POGRIJIHA ZA MEN!  bouquet

# 71
  • Мнения: 266
Здравейте мили мами! Simple SmileАз също раждах в ЗДРАВЕ на 22 02 2007г.раждах секцио,и съм много доволна от целия екип.ДР Стайкова и ДР Станев ме подкрепяха и окуражаваха,тъй като аз бях една бъзлива мама, Embarassed Embarassed Embarassedсамо на 21г.Аз и детето ми бяхме обгърнати с топли грижи.Детето от първия ден беше при мен в стаята,което ми помогна да се вдигна на крака по бързо.ДР Захариева и всички акушерки ми даваха страхотни съвети за детето и по бързото ми възстановяване,за което съм много благодарна.Хигиената е 6+++.Живот и здраве и второто си раждане ще бъде там.Раждането ми беше един красив момент в живота ми благодарение на тези добри доктори! Hug Hug Hug Hug Hug Hug
СЪРДЕЧНО БЛАГОДАРЯ НА ЦЕЛИЯ ЕКИП В ,,ЗДРАВЕ,,!!!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 72
  • Лондон
  • Мнения: 122
на.мен.ми.предстои.секцио.при.д-р.патишанов.и.искам.да.попитам.мамите.раждали.там.какво.са.си.носили,колко.време.са.стояли.там.и.общо.взето.всичко.за.престоя.им.предварително.благодаря Hug

# 73
  • Пазарджик
  • Мнения: 1
az na 10.10.08 rodih v zdrave pri doktor Stanev niamam dumi kolko sam dovolna ot vnimanie i izrajdane rodih za edin 4as  parvoto dete go rodih mnogo trudno i iskah sekzio no toi kaza 4e niama nujda doverih mu se i ne sajaliavam mnogo mu blagodaria za vsi4ko sa6to i na personala biah vse edno na hotel ne ti davat da pravi6 ni6to nosiat ti v legloto hrana i to hubava prosto blagodaria na S tanev i celia personal Pojelavam na vsi4ki leko rajdane kato po voda
                                                                                                                                                                                                                  и аэ лежах в эдраве эа лапароскопия и искам да благодаря горещо на др Станев и целия персонал эа грижите и вниманието което положиха эа мен   

# 74
  • Мнения: 1 938
    Побут! Mr. Green

    Д-р Станев май вече не работи в "Здраве", а в "Хигия"... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт