темата за къщите...

  • 11 199
  • 81
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 202
Страхотни къщи/апартаменти имате и ви завиждам/благородно де/.  Blush  Покрай тази къща където строим всички финанси отиват за нея и  апартамента няма изгледи да го оправим. Sick

# 76
  • Мнения: 192
Mnogo hubava tema!  Zapisvam se da ia sledia.   Pozdravlenia na vsichki za kyshtite!  Sorry che pisha na latinica, ama kredora mi se razvali.

Vizdam, che povecheto ot vas sa izbrali t.nar. contemporary style, koito e dosta harakteren za Evropa. Shte pusna i az snimki kato zavursha moya family room.  Stila obache mi se povlia ot Amerikancite i sega mi haresvat dosta traditional elements.

Edin savet za goliamata terasa!  Az sushto imam takava i smiatam da sloza synthetic wicker furniture.  Oshte obache pravia research.  Drugo neshto, ako imate dostap do hgtv (home and garden tv) gledaite Divine Design s Candice Olson.  Mnogo shte vi haresa! 

# 77
# 78
Направо  newsm74. Много са ви хубави домовете! Надявам се скоро и аз да ви покажа снимки! Grinning

# 79
  • София
  • Мнения: 642
Спомням си, че беше писала по моята тема за стълбищата, но ще ме извиняваш ако се повтарям. Просто не си намирам темата, за да видя дали имаше нещо за парапета...
Моля те, кажи ми къде си поръчвахте парапета за стълбите и какъв материал е. Също и кой ви го монтира.
Благодаря ти предварително.

Р.Р. Къщата ви е страхотна! Поздравления!  bouquet

# 80
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
Янита, невероятен фен на синьото си! Laughing
Peace

# 81
Още нямам какво да покажа, само се записвам да плакна очи във вашите къщи smile3523

Общи условия

Активация на акаунт