темата за къщите...

  • 11 197
  • 81
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 531
imash chudesen office.
kade si poracha mebelite za nego

# 46
  • София
  • Мнения: 6 999
Много благодаря за милите думи  Grinning

Birdy, радвам се, че си харесала пердетата. За тях не се скъпях изобщо, а като стане Дариа абитурентка ще й направим роклята от тях /тафтяни са/ и ще си избия парите  Mr. Green

yanita, радвам се че ти харесва спалнята, нищо, че няма синьо в нея Simple Smile М/у другото синята кухня е супер необичайна, но много ми допадна  Simple Smile

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Иса, дома ти е много хубав, но аз най - много гледах вратите. Много са хубави. Дай ми някакви тел. на фирмата

# 48
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Isa,
наистина е станало страхотно  bouquet
Аз още се подмотвам с моите преустройства  Embarassed

# 49
  • София
  • Мнения: 6 999
CTramell, какво ще кажеш - стана ли като на 'картинката'? Wink

# 50
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
По-хубаво е, там ги няма декорациите Wink
Човекът определено си го бива, спестила си ми голямо лутане, за което   bouquet
Много щастие в новата къща ти желая  Heart Eyes

Какво мислиш да правиш на терасата? И аз имам такава голяма, но не е с толкова правилна форма, ето тук има снимки. Лошото е, че навремето като се местихме ми бяха на главата още 2 апартамента - на брат ми и сестра ми и преди да сложа гранитогреса изобщо не помислих за изолация отдолу и сега ще си бера ядове, защото тавана на едната спалня се пада точно отдолу Twisted Evil. Както можеш да забележиш, и дограмата е последен курс преди смяна, а имам точно 9 прозореца ooooh!, 3 от тях вратопрозорци към балкони. Отделно външна изолация трябва да се прави на сградата, а крайно време е и скъпият да ми ремонтира течащия покрив Outta Joint. На мене ми звучи като работа за един живот още, дано ми стигне този Twisted Evil.

# 51
  • София
  • Мнения: 6 999
CTramell, терасата е доста трудно решение. Баща ми измисли да се сложи твърд покрив над цялата с колони, защото съм на 1-ви етаж и въпреки малкото все още съседи най-редвно намирам фасове по нея  #Cussing out
Ще се затъмни само стаята на Дариа, но нямам избор.

Стените отвътре ще се облекат с някакво дърво /май/ проекта е готов, но още не съм го взела.

В далечния ъгъл на терасата като ми останат излишни пари /кога ли? ooooh!/ ще има външно джакузи.

Сега обаче има басейн на Дариа, колело и изобщо е супер място за игри Simple Smile

# 52
  • Мнения: 2 013
 Simple Smile Страхотна къща, Иса, и прекрасна тераса.
Имам въпрос, ако искаш ми отговори на лични. Как се плаща на вътрешните дизайнери - твърда сума, на квадратен метър или като процент от стойността на самия ремонт?

# 53
  • Мнения: 22
  Момичета ето линк: http://www.debbietravisfacelift.com/    към сайта на Деби Травис, на която съм голяма почитателка. Тук можете да си откраднете доста идей.

# 54
  • София
  • Мнения: 4 867
imash chudesen office.
kade si poracha mebelite za nego

това са отделни модули на офисни мебели и бая си поиграхме, докато ги напаснем по размерите на помещението. не са поръчвани специално.
проблемът е, че в кашони в мазето има още два пъти по толкова книги, които плачат за място... направо в чудо сме се видели.

абе, хора, вие къде си държите книгите?

# 55
  • София
  • Мнения: 6 999
абе, хора, вие къде си държите книгите?

В апартамента на бившия ми мъж  Joy Joy Дано само от яд към мен не ги унищожи.

Иначе се стремя да купувам само такива, който бих чела отново и отново, че с моите местения... а и съм алергична към книжния прах.

# 56
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Моите са още в кашони на вилата Confused, ако се помотая още малко може да запея оная песен '...закусиха сивите мишки'  Tired

А проблема с праха ми е голям, най-вече защото съм алергична към всякакви домакински дейности  Whistling Embarassed, а дори да ми дойде музата време нямам никакво.

Isa, не ми се вярва да ги унищожи, по-скоро ще използва намалението да се прави на интелектуалец  Wink  Mr. Green

# 57
  • София
  • Мнения: 383
Страхотно сте се подредили и двете. Благородно ви завиждам. Ние също сме си мислили за къща, но едно нещо не ми дава мира - как се справяте с чистенето? Аз чистя голям апартамент - спалня, детска, хол, кухня с трапезария, баня с тоалетна и отделно тоалетна - ами не си спомням в един и същи момент навсякъде да е било чисто еле пък подредено. Опитах и жена миналата година, но не се получи. Та това ми е трън, пък и имате и дворове.

# 58
  • София
  • Мнения: 4 867
Страхотно сте се подредили и двете. Благородно ви завиждам. Ние също сме си мислили за къща, но едно нещо не ми дава мира - как се справяте с чистенето? Аз чистя голям апартамент - спалня, детска, хол, кухня с трапезария, баня с тоалетна и отделно тоалетна - ами не си спомням в един и същи момент навсякъде да е било чисто еле пък подредено. Опитах и жена миналата година, но не се получи. Та това ми е трън, пък и имате и дворове.

обикновено чистим в събота - четиримата заедно - и приключваме за половин ден. сега децата ги няма и изненада - само двамата със съпруга ми се справяме за същото време! сигурно защото играчките си стоят прибрани вече месец и половина....

всъщност, след малко започвам да чистя самичка - нали съм отпускарче... ще засека колко време ще ми отнеме.

# 59
  • Мнения: 2 863
Иса, поздравления за новата къща! Стил и уют, както и очаквах от теб:))
Аз ще показвам догодина Joy щото едвам се влачи строежчето ни Hug

Общи условия

Активация на акаунт