Мами в Италия 14

  • 15 143
  • 271
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 427
ОХХХ,да ви се оплача ,днес бях навън  за съвсем малко ,после се върнахме да хапнем и мислехме да излизаме ,ама на мен като ми стана едно зле,зле,зле...като почна да ми се вие един свят едно сърцебиене,да ми се гади и да ми се припада....взех си един полу-студен душ и в леглото.До сега съм спала.Сега сякаш ми е малко по добре ама една глава като ме е почнала...абе това лято толкова ли е топло изли само на мен ми се струва така...не мога да дишам,сякаш кислорода се е изпарил.Как ще ходя на море в тази жега не ми е ясно... newsm78
Хека със сигурност не е Мерлуцо.Мерлуцото е много нежно месо,много финна риба,докато Хека е със абсолютно различна консистенция и вкус.Хека баба ми,която адски мрази риба  го  беше хапнала,стото го помислила за пържено пиле.После като разбра че било риба(След два дена)че като и стана едно лошо,малииии.Хека е сух и сбит.Докато мерлуцото е крехко и леко мазничко,не е токолва сухо като Хека.
И аз си вземам бастончини е филетти ди мерлузо,особенно когато ме мързи да готвия само са себе си по обед.Филенцата на Капитан Финдус са доста вкуснички,а и ги вземам щото нали за предназначени най вече за деца,са минали през какви ли не контроли преди да излязат на пазара.
Иначе афетатти и всичко останало го ям,дори и да нямам антитела към  токсопазмозата.С дъщеря ми не съм правила такива изслдвания в бг,нито някой ми е казвал че имало вредни храно които не трябва да се ядат,а и за толкова години в болницата майка ми не е имала случай на родилка с токсоплазмоза,освен рээдките случаи когато жени са имали котки в апартаментите си.Също е много опасно да се ядат не добре мити неща...ама чак пък да се лишавам от прошутто и колбаси ми се вижда спезиално на мен доста есагерато.С тези контроли които налагат на големите производители едва ли има и минимална поасност да хапнеш нещо заразено.По голяма е вероятноста да се заразиш в бар,където барманката бачка с мръсни ръзе или има косми от котката си по тениската отколкото от супермаркет.Ама ако почнем да го мислим чак до там,не трайбва да ядем нищо.Нашите като съм ги питала са м казвали,яж си всичко и изобщо не се притеснявай от глупости.Съхтото нещо ми казаха за Рубео теста,-да не се притеснявам че било голяма глупост.
Даниела,защо се страхуваш от това?Не се страхувай от нея!
Хайде, че пак прекалих с писането.Идзвинете ме!Упссс! Rolling Eyes
Дессита аз не отварям снимките. Sad

# 61
  • Мнения: 2 804
Да не си свалила рязко кръвното ,аз като го сваля рязко получавам всичките изброени от теб признаци !

# 62
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
Дани,няма нищо лошо,че си сънувала мама.Не се безпокой.Ако сънуваш близък,починал,ще видиш жив близък човек! Simple Smile  bouquet

# 63
  • Мнения: 2 804
Мерси  ,   bouquet  наистина в понеделник ще видя зълва ми и семейството и които ще заминават за Мароко и ние като най-близки ще отидем да им пожелаем лек път и да изпратим подаръци както винаги на майка и останалите членове на семейството ни .

# 64
  • Мнения: 2 804
Къде се покрихте бе хора само аз ли съм без мъж та все из компютъра се лутам !
                       Joy     newsm78     Joy      newsm78     Joy       newsm78      Joy

# 65
  • Мнения: 5 462
А Даниелка и аз съм на линия , бях на разходка но сега се прибрах .

# 66
  • Мнения: 2 804
Ние излизахме сутринта с една дружка от родилният дом ,тя е Сарда и е много приятна за компания за разлика от Анконитани !

# 67
  • Мнения: 5 462
А аз със полвинката !За малко ,  че у дома е голяма жега. Той ме освободи от присъствието си  smile3524 , а аз tv

# 68
  • Мнения: 2 804
Ей зарязахте ме !!!  Blush
Joy Joy Joy Joy Joy

# 69
  • Мнения: 5 462
Даниелка той телевизора е само за фон .........

# 70
  • Мнения: 6 167
Добро утро!
никой няма, аз съм от 6ч на крак...


снощи бяхме на супер ресторант, свеки заведе фамилията, беше много приятно.
искахме да запазим маса и за Коледа, но всичко е резервирано още от Великден!
няма места...

хайде, идвайте

# 71
  • Мнения: 2 804
Добро тро и от мен Елена аз в 6 си легнах , а ти тогава си станала !
Сега ще си изпратя съкровището на работа и такива ми ти работи .

# 72
  • Мнения: 2 427
дБРО УТРО,САМО ДА ЗАКУСИЯ И ПАК СЕ ВРЪЩАМ! Wink

# 73
  • Мнения: 2 427
Готово,хапнах..Тези дни се събуждам със един остър глад,не ви е работа!
Ние пък снощи се изведохме с Фло до Торино,едва съм го изкарала от нас.Ходихме на китайско,след това една лунга паседжата по Виа Рома и Ла Гранж,и нямаше едно свястно заведение на кръст където да вземеш нещо разхладително навън.Егати хората,превърнали всичко в пицерии.Най накрая решихме да седнем в един бар който е точно на Пиацца Кастелло и в който лично аз адски мразя да сядам.Освен че цените са невероятно скъпи(да речем това не ме бърка особенно застото един път в годината човек може да си го позволи)ама това което предлагат е в такива малки количества че се чудиш дали собственника не е едно от 7-те джуджета.Пихме две спремути ди помпелмо ,от няма и какво,друго интерсно не видяхме.Супер топли,в едни чашки за водка....бре,как им се откъсна от душата толкоз"много" сок не знам, 10 евро!После мръднахме към фонтаните на площада,а там и по Виа Гарибалди се беше изсипал толкова много народ че чак беше страшно.
Най накрая си тръгнахме,че се бяхме разглобили от обикаляне в търсене на бар.Ама аз като му казах  да отидем до Мураци,той не та не...в Торино в 23.00ч беше 29 градуса.В нашия двор 24!
Лени какво ядохте в ресторанта?

# 74
  • Мнения: 2 804
Моето съкровище вчера като се прибирал минал да ми купи дюнер не бях яла откакто бях в 8-ми месец бременна със Самира ,бе определено не е като този дето прави той но си го хапнах за закуска в 6 преди да отида да спя .

Общи условия

Активация на акаунт