Варненки помагайте-парк хотел Магнолия?

  • 10 243
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Сия - те са се обадили на гсм-а на мъж ми.
До колкото разбрах, "щяло да ни огрее", но все още нищо не сме плащали и конкретизирали...

Не знам... имаме някакви лични грижи и може и без море да си останем тази година... Confused

# 46
  • София
  • Мнения: 6 260
О, Шани, извинявам се в такъв случай! Дано нещата да се развият по най-благоприятния за вас начин.

# 47
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Сия - моля те... Няма нищо.  Hug
То може ли в живота всичко да е на 6?!  Confused

# 48
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
hr_ina - как беше там??? Бързо споделяй  Praynig, че живот и здраве след 28-30.08 ще сме там.

# 49
  • Мнения: 5 622
hr_ina - как беше там??? Бързо споделяй  Praynig, че живот и здраве след 28-30.08 ще сме там.

Ей, Шани, виждам, че насам ще идвате.... Wink Ако не сме на Слънчев бряг, че нещо натам клонят работите, ако сакаш може да се видим. Даже може и ние да дойдем до вас, да направим един плаж заедно  Wink  Peace

# 50
  • Мнения: 696
Praynig, че живот и здраве след 28-30.08 ще сме там.
Надавям се да нямаш проблем с резервацията. Управителката е много точна. Капаро не взимат-плащаш като отидеш там. Ние може да сме по същото време на Златните в "Примасол Екселсиор и Сънрайз"/134,00 дв. стая/ или "Елена"/124 / . За "Елена" четох доста мрачни отзиви в чужд. сайтове, а тези на Примасол ги препоръчват. Но все още се колебая , най късно в понеделник трябва да реша

# 51
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
hr_ina - как беше там??? Бързо споделяй  Praynig, че живот и здраве след 28-30.08 ще сме там.
Ей, Шани, виждам, че насам ще идвате.... Wink Ако не сме на Слънчев бряг, че нещо натам клонят работите, ако сакаш може да се видим. Даже може и ние да дойдем до вас, да направим един плаж заедно  Wink  Peace

Ще измислим нещо  Simple Smile

soniapro - всъщност вече сме дали 50% капаро. Като им цъфнем там, ще си доплатим.

# 52
  • София
  • Мнения: 454
Здравейте

Аз останах много доволна то 10 дневната си почивка в Магнилиите. Ако човек не е супер капризен ще си изкара чудесно. Проблем беше само, че там почти няма българи и дъщеря ми трябваш да преодолее езиковата бариера  Grinning /тя е на 7 но долу-горе се оправя с английски/ и да се сприятели с децата.

# 53
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
hr_ina - мерси за инфото,   bouquet

... Ако човек не е супер капризен ще си изкара чудесно...

ама това как да го разбирам  newsm78

# 54
  • Мнения: 171
[
Коя варненка ще ми подреди от север на юг курортите?
Варна-->Дружба-->Сл. ден-->Ривиера-->Златните
Правилно ли е и точно преди Златните ли е сп. Писател?
Ами Журналист и Трифон Зарезан къде се падаха...?
За Ален Мак да питам ли?  Mr. Green
[/quote]
Варна-Дружба-Сл.ден-Ален Мак-Писател-Журналист-Трифон Зарезан--Ривиера-Зл.пясъци

# 55
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Варна-Дружба-Сл.ден-Ален Мак-Писател-Журналист-Трифон Зарезан--Ривиера-Зл.пясъци

  bouquet

# 56
  • Мнения: 1 334
hr_ina - как беше там??? Бързо споделяй  Praynig, че живот и здраве след 28-30.08 ще сме там.
Ей, Шани, виждам, че насам ще идвате.... Wink Ако не сме на Слънчев бряг, че нещо натам клонят работите, ако сакаш може да се видим. Даже може и ние да дойдем до вас, да направим един плаж заедно  Wink  Peace

Ще измислим нещо  Simple Smile

soniapro - всъщност вече сме дали 50% капаро. Като им цъфнем там, ще си доплатим.



Шани,докога ще се сте на морето?  Ако сте само за една седмица май няма да се засечем, но ако сте за повече може би.Ние най-рано може да сме там на 6-ти.

# 57
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Май сме до 5-ти Биска.

# 58
  • Мнения: 1 334

Ех, жалко. Тогава в София ще се видим! Сори за Офф-топика.

# 59
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Перфектно е. Чисто, тихо и с голяяяяям плаж.

Мерси на форума, че ме "светнахте"   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт