Варненки помагайте-парк хотел Магнолия?

  • 10 241
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 696
Четох че доста от вас ходят на плаж Кабакум.Там се намира и парк хотел Магнолия. Дали имате някакви впечатления от него?

# 1
  • Мнения: 505
Хотела е малко по настрани от кабакум, но като цяло са в един район. Не е лош хотела, преди две години го реиновираха основно и изглежда много добре. Има открит басейн и хубава градина с детски кът. Казвали са ми, че стаите на първия приземен етаж са влажни, така че да имате едно на ум за по-висок етаж.

# 2
  • Мнения: 5 622

 Дайте линк да го видим тоя хотел бре! Аз там, около КАбакум не ходя често и районът не ми е познат  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 696

 Дайте линк да го видим тоя хотел бре! Аз там, около КАбакум не ходя често и районът не ми е познат  Rolling Eyes
Линка последните дни не се отваря Rolling Eyes
http://www.magnoliabg.com/

# 4
  • София
  • Мнения: 454
Някой почивал ли е в този комплекс Магнолия?
Ще съм много благодарна ако сподели впечатления за там.

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ол инклузив ли е и какви пари е на ден на човек?

# 6
  • Мнения: 9 903
ходила съм преди три години в Магнолия. Не е скоро, но тогава си беше много хубав хотелът. Градината е чудна, чак и катерички има. В басейна тогава водата се обновяваше непрекъснато/не знам точно как се казва това/. Богата шведска маса сутрин. На рецепцията бяха много мили. Бях на приземния етаж, с гледка към склона/т.е. никаква гледка/, не ми е направило впечатление да е влажно.

# 7
  • София
  • Мнения: 454
Предлагат All inklusiv - 65 лв на човек , децата са безплатно - /ние ползваме този пакет/
и нощувка със закуска- мисля че е 47 лв

# 8
  • Мнения: 696
Предлагат All inklusiv - 65 лв на човек , децата са безплатно - /ние ползваме този пакет/
и нощувка със закуска- мисля че е 47 лв
От 10 юли бяхме там за 6 дни.Цената е тази която е писана по горе.Персонала е страшно вежлив. Германците -много културни.Ние бяхме в Магнолия 1-този който е с парка. Двата хотела са свързани помежду си с алея. Можеш да ходиш където си искаш, дори да ядеш и в другия хотел. Много съм доволна/повече от колкото в Грийн Парк-Китен/. Комари нямаше никакви Mr. GreenНа плажа ползваш чадър и столове тип шезлонг безплатно. Има и барче което предлага All inсlusive включително и обяд под формата на салати, пици и скара.Децата като почнеха да ядат сладолед от 13.00 ч. -, че до след вечеря в ресторанта. Храната беше в изобилие. Дори в часа в който свършва основното хранене в ресторанта има толкова колкото е имало когато е отворил-постоянно се допълва или сменят блюдата.Вечер е много тихо и спокойно.

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Пленихте ме с тези хубави слова. Дано се уредим там.  Praynig

soniapro - в Магнолия 1 нали има климатици? И вярно ли е, че единият външен басейн е минерален?
Децата как се таксуват?
И има ли намаляване на цените края на август, нач. на септември? В случай, че знаеш...

# 10
  • София
  • Мнения: 454
soniapro Много благодяря за изчепателната информация
Сега се чуствам много по-спокойна  Grinning

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
А аз в очакване да ни потвърдят резервацията... Praynig

# 12
  • Мнения: 696
Пленихте ме с тези хубави слова. Дано се уредим там.  Praynig

soniapro - в Магнолия 1 нали има климатици? И вярно ли е, че единият външен басейн е минерален?
Децата как се таксуват?
И има ли намаляване на цените края на август, нач. на септември? В случай, че знаеш...
Дете до 12 години ползва безплатно всичко ако е с двама възрастни.За края на сезона незнам цени , но от хотела ще ти ги кажат
Магнолия 1 е с централна климатизация , а другия е с самостоятелни във всяка стая
Магнолия 1 е с минералния басейн, а Магнолия 2 е с басейна с нормална вода. И в трите слагат таблетките с дезинфектанти, но минералния всеки ден му сменят частично водата.В сайта който съм дала има много снимки.Ако нещо не ти е ясно по тях ще ти помогна , все пак знам коя от къде е

# 13
  • София
  • Мнения: 454
Би ли казала какво включва All inklusive
Плаща ли се за паркинг на колите и изобщо има ли други непредвидени плащания, които не са вкючени в пакетните цени?

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
и аз питам пак soniapro...
До колко време ви отговориха ДА или НЕ на резервацията?

За hr_ina  вече знам.

# 15
  • Мнения: 696
Би ли казала какво включва All inklusive
Плаща ли се за паркинг на колите и изобщо има ли други непредвидени плащания, които не са вкючени в пакетните цени?
Закуска 7,30-10,00,обяд12,00-14,00 ,вечеря18,30-21,00 в основен ресторант на блок маса.Обяд на плажа и на басейните12,00-16,00.Следобедна закуска на плажа и на басейните14,00-18,00. Напитки 10,00-23,00-лоби бар/еспресо има само на лоби бара, а иначе има машини на Нестле за топли напитки 6 вида но там е "шварц"/, на плажа и на басейните. Общо взето като дойде обяда , че до вечерта има какво да ядеш постоянно .
Има анимация за деца.Ако искате да я ползвате намирате едната аниматорка -тя е българка и се попълва молба
Колите се паркират пред хотелите-но като се има впредвид че българите са много малко, има място.

# 16
  • Мнения: 696
и аз питам пак soniapro...
До колко време ви отговориха ДА или НЕ на резервацията?

За hr_ina  вече знам.
Резервацията си я бях направила 2 дена предварително.Бяха ми запазили стая и в двата хотела и аз си избрах на място

# 17
  • София
  • Мнения: 454
Извинявай, сигурно ти досаждаме Blush

А в пакетните цени вллизат ли ползването на някакви спортни съоръжения или спа процедури.
И изобщо какви са цените на тези неща. Какви са анимациите?

Много благодяря

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Всъщност soniapro, ти кой от 2-а хотела препоръчваш? М1 или М2....за децата къде е по-добре и тихо?

Ллелеле - 1000 въпроса ти отправих(ме) Blush извини ме/ни  bouquet

# 19
  • Мнения: 696
Извинявай, сигурно ти досаждаме Blush

А в пакетните цени вллизат ли ползването на някакви спортни съоръжения или спа процедури.
И изобщо какви са цените на тези неща. Какви са анимациите?

Много благодяря
Значи фитнес , тенис на маса, на корт, волейбол водна гимнастика./мисля сауна Thinking/Спа-то е платено-там има ценова листа .Като почнеш от всякакъв масаж ,маски ,вани...Значи германците имат програма. Всеки ден им се правят различни развлечения /вие може да се вкл. в тях. Например-сутрин водна гимнастика по басейните, следобяд са спортните игри, вечер забава/викторина, рокенрол шоу и т. н. -тя винаги е на басейна на М2 защото там има много място. Каквото и да има в 22,00 всичко утихва

# 20
  • Мнения: 696
Всъщност soniapro, ти кой от 2-а хотела препоръчваш? М1 или М2....за децата къде е по-добре и тихо?

Ллелеле - 1000 въпроса ти отправих(ме) Blush извини ме/ни  bouquet
М1 защото е с по топъл басейн, ходихме и на другия защото пък е плитък.И на двете места е спокойно. Стаята за анимации е в М1.Децата имат програма-Рисуват си по лицето,правят се индианци, игри в парка, бинго,рисуват си блузки и т.н.

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Оооооооооох, има ли вариант да ни откажат резервация? ooooh!
hr_ina - ти отиваш сега от 05.08, ако не се лъжа...
Попитай моля те, има ли шанс и за нас (ние сме заявили за края на август)... Вече не знам и аз накъде да се насочим и спрем. Искам да съм сигурна пО-отрано, че имам резервация за съответната дата, но... Confused

# 22
  • София
  • Мнения: 6 260
Ей, точно такава тема мислех да пускам! Копирам ви постинга си в една друга тема по въпроса:

"Един въпрос към мамите от Варна - могат ли да ми кажат нещо от първа ръка за х-л "Магнолия" - Златни пясъци? Ето ви с 2 думи каква информация открих до момента: В hotelsbg дават цена от 44 лв. за апартамент, разгледах и сайта на Магнолия 1 и 2. Ще ме си да отидем там на море септември с Ади, майка ми и баща ми и ... кучето, че наш'те няма да кой да го оставят - нашият тати да се навие да го гледа е абсурд!   Почетох, че там пускат и кучета, снимките не са лоши и ако цената наистина е такава, сигурно си заслужава. Мерси предварително!"

Ето и другият линк с инфо за хотела: http://www.hotelbg.com/hotphp/otgore.php?hotel=152&lang=bg. Проверих номерата - факсът е един и същ, така че би трябвало да иде реч именно за този хотел. Освен потвърждение на цената и дали наистина пускат кучета, би ми било интересно и на колко горе-долу е от плажа. Благодаря ви още веднъж!

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
В сайта пише, че плажът е на 150м. и се достига по стълби.

Сия - имаш ли резервация вече...?

# 24
  • Мнения: 696
Ей, точно такава тема мислех да пускам! Копирам ви постинга си в една друга тема по въпроса:

"Един въпрос към мамите от Варна - могат ли да ми кажат нещо от първа ръка за х-л "Магнолия" - Златни пясъци? Ето ви с 2 думи каква информация открих до момента: В hotelsbg дават цена от 44 лв. за апартамент, разгледах и сайта на Магнолия 1 и 2. Ще ме си да отидем там на море септември с Ади, майка ми и баща ми и ... кучето, че наш'те няма да кой да го оставят - нашият тати да се навие да го гледа е абсурд!   Почетох, че там пускат и кучета, снимките не са лоши и ако цената наистина е такава, сигурно си заслужава. Мерси предварително!"

Ето и другият линк с инфо за хотела: http://www.hotelbg.com/hotphp/otgore.php?hotel=152&lang=bg. Проверих номерата - факсът е един и същ, така че би трябвало да иде реч именно за този хотел. Освен потвърждение на цената и дали наистина пускат кучета, би ми било интересно и на колко горе-долу е от плажа. Благодаря ви още веднъж!
Скъпа Сия, този сайт е на хотела който е в Златни пясъци.Тук обсъждаме хотел Магнолия 1 и 2 които се намират на Журналист , спирка Писател.Извини ме ако съм се объркала , но ми се стува че ти ги смяташ за един и същ хотел/има хотел на Златните има и на Журналист/

# 25
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
И аз мисля, че си се объркала Сия  Confused

# 26
  • София
  • Мнения: 6 260
Ами ето контактите в http://www.magnoliabg.com/bg/kontakti.htm :
Гр.Варна, 9007, к.к.”Златни пясъци”, сп.”Писател”, х-л “Магнолия”
Магнолия 1 тел.052 / 389 350, факс 052 361 271
Магнолия 2 тел. 052 / 389 360
е-mail : hotel@magnoliabg.com

и тези в http://www.hotelbg.com/hotphp/otgore.php?hotel=152&lang=bg :
Адрес  к.к.Златни Пясъци
Телефон  +359 52 361 268
Факс  +359 52 361 271  ,

т. е. би трябвало да става дума за един и същ хотел.

Шани, резервация нямаме, защото още не е сигурно, че ще ходим. То може и да няма места, де, докато се накумим.  Laughing А ти как направи запитването - по мейла ли?





 
 

# 27
  • Мнения: 696
Права си номерът на факса е един и същ но не и телефон за контакт. Може би просто са собственост на една и съща фирма, но може и да греша. Пък може и това да е стар тел номер, а новите да са долните ooooh!

# 28
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Сия - обадих им се по телефона и направих запитване. Но това беше към 20-24 юли, а досега все още нямам никакъв отговор от тяхна страна.
Аз искам края на август и не знам, дали да не им звънна пак, да ги подсетя  newsm78

# 29
  • Мнения: 2 839
Е как няма да ги притесняваш?? Притеснявай смело, това им е работата!  Rolling Eyes
Не мисля, че на Златни Пясъци има друг х-л Магнолия. Освен това със сигурност собствениците на М1 и М2 нямат други хотели, така че вероятно става дума за него. То дето Зл. Пасъци там и Писател, само дето за предпочитане е Писател, че е по-спокойно  Mr. Green

# 30
  • София
  • Мнения: 6 260
Сия - обадих им се по телефона и направих запитване. Но това беше към 20-24 юли, а досега все още нямам никакъв отговор от тяхна страна.
Аз искам края на август и не знам, дали да не им звънна пак, да ги подсетя  newsm78

Аз ще взема да ги попитам по мейла или евентуално по факса, ако не отговорят до 2-3 дена и ще им звънна.  Mr. Green Както писах, мен ме интересува за септември. А ти непременно им звънни, че ако им е по-пълен хотелът през август може и въобще да не си направят труда да ти се обадят.  Wink

# 31
  • София
  • Мнения: 454
Най-добре по телефона, защото на запитването ми по мейла въобще не отговориха, а когато им позвъних по телефона си записаха и след няколко дена ми потвърдиха. Явно мейла им е само за добро впечатление Simple Smile

# 32
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ще им звънна - дадено. Само да видя дали от ваканция.бг ще ме огреят с резервация за Сириус-а.

Коя варненка ще ми подреди от север на юг курортите?
Варна-->Дружба-->Сл. ден-->Ривиера-->Златните
Правилно ли е и точно преди Златните ли е сп. Писател?
Ами Журналист и Трифон Зарезан къде се падаха...?
За Ален Мак да питам ли?  Mr. Green

# 33
  • София
  • Мнения: 6 260
Най-добре по телефона, защото на запитването ми по мейла въобще не отговориха, а когато им позвъних по телефона си записаха и след няколко дена ми потвърдиха. Явно мейла им е само за добро впечатление Simple Smile

Мерси за инфото, да не си губя значи времето да им пиша!  Hug Нищо, че ми се струва за съвсем нормално, особено за хотел с 3 или 4 звезди...

# 34
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Коя варненка ще ми подреди от север на юг курортите?

Варна-->Дружба-->Сл. ден-->Ривиера-->Златните

Правилно ли е и точно преди Златните ли е сп. Писател?
Ами Журналист и Трифон Зарезан къде се падаха...?
За Ален Мак да питам ли?  Mr. Green

 ooooh! забравиха ме варненки  Confused

# 35
  • Мнения: 696
Коя варненка ще ми подреди от север на юг курортите?

Варна-->Дружба-->Сл. ден-->Ривиера-->Златните

Правилно ли е и точно преди Златните ли е сп. Писател?
Ами Журналист и Трифон Зарезан къде се падаха...?
За Ален Мак да питам ли?  Mr. Green

 ooooh! забравиха ме варненки  Confused
Варна-->Дружба-->Сл. ден-->Ривиера-->Златните
Правилно е , но е от юг на север.А между Сл. ден и Ривиера-Писател, Журналист ,Трифон Зарезан/Те са комплекс Чайка

# 36
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
мдааааааааа, така е. От юг-->на север е.

Мерси soniapro  bouquet

# 37
  • София
  • Мнения: 454
Ще им звънна - дадено. Само да видя дали от ваканция.бг ще ме огреят с резервация за Сириус-а.

На нас ни отказаха за Сириус. В началото на юни се бяхме записали за почивка от 20 август и преди една седмица се обадили в агенцията, че ни отказват. От агенцията ни казаха, че са имали доста заявени резервации за Сириус за различени периоди и нито една не е била потвърдена

# 38
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Аз искам през агенция за Сириус-а, защото цената е 140лв./ден за след 26.08. А аз искам от 28.08 да идем.
Но от самия х-л ми казват, че увеличават пиковия сезон до 31.08 и ще е по 180лв./ден и чак през септ. ще стане по 140лв./ден.

Демек искат да ме цакат с 160лв. повечко за 7дни. Ми това си е горивото до там и обратно бре Crossing Arms
И сега чакам вече 3-ти ден от някоя от 3-те агенции при които си дадох заявката да ми се обадят поне... всички ме уверяваха, че до 24ч. ще се обадят.... аман  ooooh!

# 39
  • София
  • Мнения: 6 260
А да знаете кои агенции в София работят с Магнолията? Мерси предварително!  Hug

# 40
  • Мнения: 696
А да знаете кои агенции в София работят с Магнолията? Мерси предварително!  Hug
Никоя бълг. агенция не работи с тях. Те работят само с ITS и BGtours./германски/Но пък докато бях там чух им рекламата по Дарик Варна.Затова че резервация направо в хотела , но непосредствено преди почивката, защото постоянно им идвали резервации от чужбина.
Ето тук може да видите на какви цени почиват германцитеhttp://www.bgtours.de/Може да си изберете и някой хотел за вас и после по телефона в хотела Grinning

# 41
  • София
  • Мнения: 6 260
А да знаете кои агенции в София работят с Магнолията? Мерси предварително!  Hug
Никоя бълг. агенция не работи с тях. Те работят само с ITS и BGtours./германски/Но пък докато бях там чух им рекламата по Дарик Варна.Затова че резервация направо в хотела , но непосредствено преди почивката, защото постоянно им идвали резервации от чужбина.
Ето тук може да видите на какви цени почиват германцитеhttp://www.bgtours.de/Може да си изберете и някой хотел за вас и после по телефона в хотела Grinning

Много благодаря! Изключително бърз и изчерпателен отговор.   bouquet

# 42
  • Мнения: 193
колежката ми сега е там. казва: всичко е перфектно! красота!
само дето пясък бил малко по-едър, а не както на повечето места по северното черноморие ситен

# 43
  • Мнения: 66
Звънях вчера в хотела. Питах за резервация след 26.08. Отговориха ми да се обадя след 13.08, защото постоянно им пристигали оферти от агенциите, с които работели и можели с една дума да ми гарантират резервация, направена само в последния момент.

# 44
  • София
  • Мнения: 6 260
Шани, а ти звъня ли им вече? Какво ти казаха?

# 45
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Сия - те са се обадили на гсм-а на мъж ми.
До колкото разбрах, "щяло да ни огрее", но все още нищо не сме плащали и конкретизирали...

Не знам... имаме някакви лични грижи и може и без море да си останем тази година... Confused

# 46
  • София
  • Мнения: 6 260
О, Шани, извинявам се в такъв случай! Дано нещата да се развият по най-благоприятния за вас начин.

# 47
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Сия - моля те... Няма нищо.  Hug
То може ли в живота всичко да е на 6?!  Confused

# 48
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
hr_ina - как беше там??? Бързо споделяй  Praynig, че живот и здраве след 28-30.08 ще сме там.

# 49
  • Мнения: 5 622
hr_ina - как беше там??? Бързо споделяй  Praynig, че живот и здраве след 28-30.08 ще сме там.

Ей, Шани, виждам, че насам ще идвате.... Wink Ако не сме на Слънчев бряг, че нещо натам клонят работите, ако сакаш може да се видим. Даже може и ние да дойдем до вас, да направим един плаж заедно  Wink  Peace

# 50
  • Мнения: 696
Praynig, че живот и здраве след 28-30.08 ще сме там.
Надавям се да нямаш проблем с резервацията. Управителката е много точна. Капаро не взимат-плащаш като отидеш там. Ние може да сме по същото време на Златните в "Примасол Екселсиор и Сънрайз"/134,00 дв. стая/ или "Елена"/124 / . За "Елена" четох доста мрачни отзиви в чужд. сайтове, а тези на Примасол ги препоръчват. Но все още се колебая , най късно в понеделник трябва да реша

# 51
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
hr_ina - как беше там??? Бързо споделяй  Praynig, че живот и здраве след 28-30.08 ще сме там.
Ей, Шани, виждам, че насам ще идвате.... Wink Ако не сме на Слънчев бряг, че нещо натам клонят работите, ако сакаш може да се видим. Даже може и ние да дойдем до вас, да направим един плаж заедно  Wink  Peace

Ще измислим нещо  Simple Smile

soniapro - всъщност вече сме дали 50% капаро. Като им цъфнем там, ще си доплатим.

# 52
  • София
  • Мнения: 454
Здравейте

Аз останах много доволна то 10 дневната си почивка в Магнилиите. Ако човек не е супер капризен ще си изкара чудесно. Проблем беше само, че там почти няма българи и дъщеря ми трябваш да преодолее езиковата бариера  Grinning /тя е на 7 но долу-горе се оправя с английски/ и да се сприятели с децата.

# 53
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
hr_ina - мерси за инфото,   bouquet

... Ако човек не е супер капризен ще си изкара чудесно...

ама това как да го разбирам  newsm78

# 54
  • Мнения: 171
[
Коя варненка ще ми подреди от север на юг курортите?
Варна-->Дружба-->Сл. ден-->Ривиера-->Златните
Правилно ли е и точно преди Златните ли е сп. Писател?
Ами Журналист и Трифон Зарезан къде се падаха...?
За Ален Мак да питам ли?  Mr. Green
[/quote]
Варна-Дружба-Сл.ден-Ален Мак-Писател-Журналист-Трифон Зарезан--Ривиера-Зл.пясъци

# 55
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Варна-Дружба-Сл.ден-Ален Мак-Писател-Журналист-Трифон Зарезан--Ривиера-Зл.пясъци

  bouquet

# 56
  • Мнения: 1 334
hr_ina - как беше там??? Бързо споделяй  Praynig, че живот и здраве след 28-30.08 ще сме там.
Ей, Шани, виждам, че насам ще идвате.... Wink Ако не сме на Слънчев бряг, че нещо натам клонят работите, ако сакаш може да се видим. Даже може и ние да дойдем до вас, да направим един плаж заедно  Wink  Peace

Ще измислим нещо  Simple Smile

soniapro - всъщност вече сме дали 50% капаро. Като им цъфнем там, ще си доплатим.



Шани,докога ще се сте на морето?  Ако сте само за една седмица май няма да се засечем, но ако сте за повече може би.Ние най-рано може да сме там на 6-ти.

# 57
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Май сме до 5-ти Биска.

# 58
  • Мнения: 1 334

Ех, жалко. Тогава в София ще се видим! Сори за Офф-топика.

# 59
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Перфектно е. Чисто, тихо и с голяяяяям плаж.

Мерси на форума, че ме "светнахте"   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт