Малък плод 34г.с

  • 2 048
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 16 874
Това с измерването зависи и от техниката,  с която работи лекарят. Моят доктор ми каза, че ще се роди около 4 кг. Родих 3960 гр.

# 16
  • Мнения: 1 174
Като знаете, че не приемате качествена храна, защо не се коригирате? В този случай ви трябва много протеин. Може да се приема и допълнително, като добавка - млечен протеин,  на Биогейм съм ползвала и не е лош. Разбира се това съвсем не отменя задължението ви да се храните правилно и стойностно.

# 17
  • Мнения: 39 438
Томно така- от протеина бебето расте

# 18
  • Мнения: 813
Промених храненето си, днес ще реши дали да ми испише нещо допълнително, което да пия.

# 19
  • Мнения: X
Аз родих в 34 седмица. Сина ми тежеше 2100,а предния ден го измериха по ехограф 2200. Не се притеснявай, даже и да не наддаде много не е страшно. Сега сина ми е на 6 месеца малко над 7 кг. жив и здрав е, макар роден с по-ниско тегло, твоето бебче има време да си наддаде

# 20
  • Мнения: 813
Привет, в болницата съм заради контракции хем малък пък бърза да излиза. Дано удържим фронта поне още две три седмици.

# 21
  • Мнения: X
Дано да овладеете положението. Аз през цялата бременност влизах в болница заради тея пусти контракции, но накрая бях вече с разкритие 5 см и нямаше как да се спре раждането. Желая ти всичко да е ок с вас

Общи условия

Активация на акаунт