Кръгла торта с банани

  • 31 338
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 474
И на мен желатина ми е слабо място Tired, но един път като го направиш после е лесно Peace

# 31
  • Мнения: 7 474
Само да ви кажа, че като свършат червените плодове в Метро са пуснали замръзен микс от горски плодове  Crazy - ще е супер готино! Peace

# 32
  • Мнения: 652
Благодаря за тази рецепта! С този сладкиш обрах овациии!

# 33
  • Мнения: 7 474
Може и с рула да я направите! Peace

 

# 34
  • Мнения: 1 288
много е вкусна тортата. аз я правя от доста време, но не се бях сетила, че може да е в купа, за да стане кръгла. благодаря за идеята!  bouquet

# 35
  • Мнения: 5 713
Айде и аз го направих. Много бързо го скалъпих, стана супер. В купата наредих банани, в сместа сложих кайсии, 1 праскова, 4ереши и малко банан. Ползвах 1 желатин като го разтворих в 200мл вода. Подсладих с 3с.л. кафява захар. Бисквитите напоих в прясно мляко.

# 36
  • Мнения: 7 474
Скоро не я бях правила , но и е време  Crazy

# 37
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
 Shocked Crazy СТРАХОТНО!!!!!
Щом ми остане повечко време ще опитам
и това поредно изкушение на Лео

# 38
  • Мнения: 3 622
Лео страхотно изглежда тортичката  Peace

# 39
Супер изглежда тортата  Peace с пулата ощще по-добре.
степче никога не бих ползвала,наскоро ядох оцветени меденки със степче и бяха много гадни,усещаше се само вкуса на степчето,нищо друго  Close

# 40
  • Мнения: 402
Аз я направих с български желатин, към който бях малко предубедена, но стана страхотна!

# 41
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
и аз ще я пробвам този уйкенд - нищо, че е лятна, и за зимната обстановка ще внесе малко свежест

# 42
  • София
  • Мнения: 1 163
и аз ще я правя днес, точно нещо леко ми трябва, другите торти са много тежки.

# 43
  • Мнения: 1 104
Страхотна торта.Така ми се дояде.

# 44
  • Мнения: 407
Дали ще се получи добре с крем "Ванилия", вместо кисело мляко и заквасена сметана?!
Някой пробвал ли е?

Общи условия

Активация на акаунт