1 юли -ПРОТЕСТНО ШЕСТВИЕ ЗА ДЕТСКИТЕ И МАЙЧИНСТВОТО (продължение)

  • 35 169
  • 599
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 000
Аз продължавам да поствам в отчетни
но след бурята и липсата на интернет
сега върви ужасно бавно

Пропуснах Плевенската тема
ама Дес се справя перфектно там Simple Smile

# 31
  • Мнения: 2 070
BgViki, шапка ти свалям за търпението да копваш и пействаш постоянно и да ровиш из целия форум. Като октоподче си се плъзнала навсякъде Wink  Писна ми, мерси за така подробната информация. Не отказвам и други отговори - най-вече законопроектите едно към едно с оригинала, както и съществуващия в момента закон - пращайте линкове, ако разполагате с такива!

# 32
  • Мнения: 472
Дес, влез в сайта на парламента там ги има така както са гласувани!

Ето ти единия законопроект:
http://www.parliament.bg/bills/40/654-01-73.pdf
Ето и на Христова и Велчев:
http://www.parliament.bg/bills/40/654-01-58.pdf

Последна редакция: пт, 23 юни 2006, 23:18 от Nasinda

# 33
  • Мнения: 135
Е това вече трябва да значи Добре,позамислиха се тези депотати ей.

# 34
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Разпределянето на плакатчетата и листовките ще стане утре
24.06- събота
Борисовата градина
под липите , до езерото Ариана
11 часа 

Който иска от плакатите и листовките е добре дошъл
Който има въпроси - също

Ще се опитам да дойда утре за листовките Grinning
А за 1 юли още от сега се подготвяме с малката, но за всеки случай пратих снимката й Laughing

# 35
  • Мнения: 2 070
Дес, влез в сайта на парламента там ги има така както са гласувани!

Ето ти единия законопроект:
http://www.parliament.bg/bills/40/654-01-73.pdf
Ето и на Христова и Велчев:
http://www.parliament.bg/bills/40/654-01-58.pdf

Ще си кажа моето мнение първо за това с човек от бюрото по труда, безработен и т.н да ти гледа детето - Не е лошо, ако майката е някаква луда кариеристка или просто и се налага да работи, за да запази работното си място, или други причини. Но не е уточено може ли този вид заплащане да се взима от бащата /ако е безработен/, бабата, лелята, или който и да е близък. Както е в повечето скандинавски страни - там може да де взима отпуск по бащинство, защото жените са прекалено еманципирани и феминизирани! И не мога да разбера този малък срок на майчинство - детето се води до 3 години даже кърмаче по медицински съобръжения, трябва да се взима майчинство 2 години!

# 36
Плакатите за Пловдив пристигнаха! Много благодарим!  bouquet  bouquet  bouquet
Започваме лепенето Peace

Последна редакция: сб, 24 юни 2006, 13:20 от Lss

# 37
  • Мнения: 2 534
Плакатите за Пловдив пристигнаха! Много благодарим!  bouquet  bouquet  bouquet
Започваме лепенето Peace
Супер , хайде действайте
Ние днес се събрахме , за да ги разпределим за София
Искате ли да знаете колко човека дойдоха - 7 майки... СРААААМ

# 38
  • София
  • Мнения: 2 530
Аз и Vivi минахме, но малко позакъсняхме и сигурно сме се разминали. Пиши ми кога и къде ще ти е удобно, да дойда да взема за Люлин.

# 39
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Плакатите за Пловдив пристигнаха! Много благодарим!  bouquet  bouquet  bouquet
Започваме лепенето Peace
Супер , хайде действайте
Ние днес се събрахме , за да ги разпределим за София
Искате ли да знаете колко човека дойдоха - 7 майки... СРААААМ
Срам, Я! За цяла София само 7 с желание да помагат!
Малко офф, но е важно: Към мамите които днес бяха на срещата! Ходих до аптеката и аптекарката ми каза, че в квартала ни имало бум на шарката която не я признават ( забравих и името) Симптомите са като на Георги - висока Т 2-3 дни след това избивал обрива. Ако детето се обрине - шарката е! НаблИУдавайте си децата за симптомите! Много съжалявам, ако се окаже това и сме заразили някой! Георги и сега е с висока Т. Ако се обрине ще кажа!
Отново сори за офа!  bouquet

# 40
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Забравих да добавя- в мен останаха още 150 плаката освен тези дето ми ги дадоха на срещата и черно-бели принтирани плакати с написано мястото на протеста за ксерокопиране  които мога да дам на някой желаещ да разлепя!

# 41
  • виртуално
  • Мнения: 2 862
Не дойдох на срещата, но все пак да докладвам резултата: налепихме около 200 бр. по ул. Оборище, Докторската градина и Заимов. На по централните места са изпринтени върху цветна хартия и се получи доста ефектно. В понеделник ще разпечатам още, че не ми стигнаха за частта на Оборище (между Черковна и Ситняково).

# 42
  • Мнения: 1 033
Плакатите пристигнаха и във Варна. Благодарим!  bouquet Парички ще пратим по Инето сигурно.
Иначе чакаме разрешение. В понеделник тръгваме за подкрепа (Зелена Варна май ще ни подкрепи за местните искания-за площадки и т.н.Simple Smile Имаме първо изявление за протеста по Радио Варна.
Това скромничко от Варна.

Иначе и нас ни интересува законовата регламентация на бройката деца в яслите и градините. АКо някой я е намерил, да я пусне тук плийз.

# 43
  • Мнения: 2 534
Има плакати и листовки в мен
Който иска да пише на ЛС , за да се разберем
Адара , кофти мила , ама к`во да правиш , най-много да ги натръшкаме , ама по вероятно да се тръшне песа с който си игра Георги  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 1 000
Привет
вчера напълних ОТЧЕТНИ и си оспамих мейл листата и ICQ-то
Днес продължавам с БИБЕРОН и ще започна да проверявам женските електронни списания за форуми и къде може още да ОСПАМЯ с призив за протеста
Ако някой има идея къде може да се развилнея нека пусне на лични за да не пълним темата Simple Smile Ще ми е от огромна помощ.....И на всички
Сега отивам да пийна биричка че съм гроги след църквата и погачата на малкия днес сутринта..../ аааааааааа успях да зарибя и снаха ми, въпреки че тя е много против протести във всякакъв вариант/.., а и да изкарам Габи да потърчи ,че днес беше най-доброто дете на света....много ми помогна и много ме слуша...ама е посъбрала доста енергия и ако не излезнем ще срути блока Simple Smile
После подхващам форумите......

По всяка вероятност ще си направим една срещичка на 1.07 в 10:00 на ОНЯ ФОНТАН със част от Софиянки от РОДЕНИ МАЙ 2006 ....нали сме си дружки .....те са "ЗА" идеята ама ще видим.....

Последна редакция: сб, 24 юни 2006, 16:46 от BgViki

Общи условия

Активация на акаунт