За мюсли тортата на Сладка Хапка

  • 60 484
  • 247
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 22 867
sladka hapka , жалко, че не дават Нобелова награда за торта. Сигурна ти беше с това чудо! Grinning  bouquet

# 241
  • Мнения: 952
нека и аз да се похваля с резултата..стана супер аз сложих както писах сладко от смокини и го разбърках с кис. мляко стана като йогурт и залях бисквитите с него, сложих и банани. Стана наистина невероятна торта, и то при това лесна и бърза за приготвяне. и от мен благодарности на sladka hapka...от ника и личи че и се отдават такива нещица Laughing Laughing

# 242
  • Мнения: 694
Момичета, да ви кажа тази торта много ми хареса. Моя мъж сладко не вкусва. Но днес като се прибра го помолих да я опита. Е, просто каза че щял да яде от нея, а това за мен значи мчного. Бъдете сигурни, че тази торта ще я правя всяка седмица и ще пробвам с различни плодове.

БЛАГОДАРЯ ЗА РЕЦЕПТАТА

# 243
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
И аз опитах тортата. Правих я два пъти - беше превъзходна. Рецептата дадох и на сестра ми - племенникът ми е тийнейджър, малко злояд, много придирчив...докато не опита тортата. Вкусотийка!
/Стана като реклама!/

# 244
  • Мнения: 6 039
снощи и аз направих тортата, не бях чела темата и рцептата ми даде приятелка/ снощи нямах форум/
така като гледма малко съм обуркала с бисквитите- на житен дар са, но с канела и ванилия, такива за чийз кейк. изразходвах 3 офички кисело мляко Роса 2%, 3 банана, и 2/3 от пакета мюсли на Нестле Тропически плодове. Днес ще видя какъв ще е резултатът. Дано не съм го оплескала с тези бисквити.

# 245
  • Мнения: 1 033
Malennna, сигурна съм, че ще е  хубава. Аз я правих също с различни от Пти бьор бисквити и стана добре:)
А ако не ти хареса - давай я насам Joy

# 246
  • Sofia
  • Мнения: 397
Искам и аз да изкажа благодарности за  вкусната тортичка. Отдавна я гледам на първа страница, но ми звучеше някак сложно и я подминавах, докато вчера не я отворих и останах приятно изненадана. Laughing  Направих я с бисквити пти бьор, банани, малко сладко от сини сливи, много мюсли и стафиди, 2,5 кофички мляко, половин кофичка сметана. Стана прекрасна!!
За авторката   bouquet

# 247
  • Мнения: 510
Да се присъединя и аз към отбора. Тортата е страхотна, всички я харесаха. Направих я с банани и сладко от диви ягоди. Аз съм от хората, които не обичат да готвят и подобно бързо и вкусно нещо направо си е удар в десетката за мен.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт