Какъв_цвят_е_банята_ви?

  • 18 646
  • 124
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 2 437
Зелено и бяло..и преди, и след ремонта си спазвам любимият цвят  Heart Eyes

# 91
  • в Низината
  • Мнения: 705
В синьо е - плочки, моноблок, мивка - всичко.

# 92
  • Мнения: 597
Нашата баня е в червено и бежово,по средата фриз!

# 93
  • Мнения: 1 098
Светло сиви плочки, почти бели и черни

# 94
  • Мнения: 3 360
Кафяво и бежаво с фриз е моята.

# 95
  • Мнения: 544
Светло и тъмно синьо и подходящ фриз, но няма да я правя с хоризонталин фриз, а с вертикален

# 96
  • Sofia
  • Мнения: 926
Червено и бяло.

# 97
  • Мнения: 1 893
Плочките са бежови с етномотив, пода и мраморния плот са в светло кафяво, а мивката и моноблока-пергамон.

# 98
  • Мнения: 1 207
Едната е червено и бяло а другата е много светло зелено и бяло

# 99
  • Мнения: 2 266
Нашата е синя.  bath1

# 100
  • Мнения: 1 426
резеда... по настояване на мъжа ми, аз съм по по-нестандартните идеи, но той така се ужаси от моите представи, че махнах ръка и го оставих той да решава...

# 101
  • Мнения: 17
В по-светло и по-тъмно сиво.И аз мисля,че мъжът ти е прав.Наскоро правихме ремонт и навсякъде е с пастелни тонове.Някой не се ли е сетил да покаже снимки.Ще е много интересно.И ще се придобие пълна представа.Така е малко трудно да си представиш точно как ще изглежда.А,мисля че и е въпрос навкус.Аз бях щастливка,че съпругът остави на мен да избирам цветовете.Успешно решение. Hug       

# 102
  • Мнения: 2 591
нашата е в светло синьо, но имам намерение до няколко години да променя цвета - може би в тъмно синьо и някакъв друг цвят  Rolling Eyes

# 103
  • Мнения: 5 362
Светло синьо,но в два нюанса-по-светъл и по-тъмен.

# 104
  • Варна
  • Мнения: 25 280
Зелено - теракота и част от стените по-тъмно, а нагоре бледо резедаво. Не е кой знае колко оригинално, но аз съм си традиционалист и не си падам по ярки решения. Много ми е уютно и отморяващо зеленото -  винаги съм искала банята ми да е такава Peace

Общи условия

Активация на акаунт