Какъв_цвят_е_банята_ви?

  • 18 626
  • 124
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Нашата е черна, и хич не се поддържа лесно, въпреки очакванията. Наскоро видях ярко червена баня и направо се влюбих. Според мен червеното няма да смали визуално банята ви Peace

 Peace Peace Peace

# 47
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Зелено и бяло.

# 48
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Нашата е ярко зелена и на мен ми стои супер

# 49
  • Мнения: 3 760
Зелено, бяло и резеда.

# 50
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Розово - мраморен ефект.

# 51
  • Мнения: 742
под- теракота, стени- долна половина теракота, горна- слонова кост. фриз- комбинация от горните цветове. Санитарията- бяла.

# 52
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Едната баня е в светлолилаво и млечно зелено, в комбинация с плочки на светлорозови цветя, приличат на лилии. Много ме кефи, страхотна е.
Другата е жълто с бяло- плочките са все едно подредени  малки квадратчета, много е идейно, много ме радва.
И в двете фризовете са и хоризонтални, и вертикални.

# 53
  • Мнения: 14 489
жълт с вертикални фризове в кафяво и златно

# 54
  • Мнения: 5 475
Розова-пода е пепел от рози,стените-розово с мраморен ефект  Peace

# 55
  • Мнения: 4 546
тъмно синьо, фриз, бяло с нишки.
аз се много колебаех между синьо и зелено, като зеленото по ми харесваше,ама пък и синьото също  Crazy а мъжо каза че повече синьото му харесва. така че е синьо.

# 56
  • Мнения: 1 100
Едната е синя, със светлосива комбинация. Другата, един много нежен цвят :между бежево и пепел от рози, с леки орнаменти.

# 57
  • Мнения: 1 210
Керемидено червено (тъмни керемиди и е меланж с черни нишки много наситно), шарен фриз и нагоре едно много светло сиво - мраморен ефект. Подът също е керемидено червен. Санитарния фаянс е бял. Аксесоарите са матирано стъкло и иноксови железарии.

# 58
  • Мнения: 1 028
Бежова е

# 59
  • София
  • Мнения: 3 679
И нашата е такава с фриз по средата, като зеленото е преливащо едно, а бялото е мръсно бяло  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт