Мами в арабските страни-5

  • 34 707
  • 290
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 184
Дани, приеми моите най-искрени съболезнования за майка ти. Не ще намеря думи да те успокоя, но поне тя ще е по-добре там където отива. Мир на праха й.  Sad

# 271
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
дидка, браво за снимките, Peaceмного ми харесаха ,екзотика си арабския свят!а така!аз съм мaния на тема индия за вси4ко- от история до традиции, касти, песни( много ги та4а), филмите ме кефят, особено със съвременните, млади артисти, супер! най ми пълни душата акшай кумар, ако го знаеш де!има и страшно нови , хубави и стройни едни, леле мале!дано вси4ки да сте добре!
имам климатик, но съм бясна на монтажниците, не искат да ме 4уят и нали съм жена, да не съм ги засрамила, ей, мойто яде хурката, сега ми се мазни, щото и родителите му са на моя страна, ама за къщни строителства хи4 го няма! другия път си пускам брада, мустаци , слагам един каскет, скривам бюста и с дебел глас обявявам какво искам пак пред хмъжете, малкото му брат4е Ще го играя!дано да работи поне безотказно! Hug Hug

# 272
  • Мнения: 1 269
Ха ха марси винаги се заливам от смях като те 4ета.Гледаи само по дълги мустаци да си пуснеш newsm48

Дидка снимките са мнго хубави.Сигурно сте си прекарали добре.Харесва ли ти в Бахреин?Свикна ливе4е с обстановката?

Елип ти къде се загуби?Колко още ти остава?

Аз днес не бях на процедури,4е много късно стана.Но ефекта ве4е е на лице и аз се 4уствам супер.И само4уствието ми се повдигна и с такава гордост заявявам"може ли от тези дънки номер 27" Mr. Green за това сега си купих шоколад да се подсладя,заслужила съм си го мисля Simple Smile

Даниела как си.Пиши ако искаш.Сподели си мила 4уствата и мъката.НЕка ти помогнем с нещо,каквото и да е то.  bouquet

# 273
  • Мнения: 2 804
Ма то утеха няма ...!
Аз не ходих защото е много сложно от днес за утре ,децата нямат ни паспорти ни пасаван  на мъж ми трябва виза.
Зълва ми идваха искаше да ми гледа децата да ходя сама ма то кво да правя да ходя ,Моята най-голяма мъка е че не ми видя децата и не успя да ги гушне и да им се нарадва.
Обаче съм радостна от друга страна че се отърва че туй нейното чудо беше голямо сигурна съм вече са и намерили най-хубавото място в Жънна.
Аз си поревавам ,ма гледам заради малката да не съм много разтроена че ще си изгубя кърмата.

# 274
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
то хем да съжаляваш, че не си отишла, хем , ако питаш мен, поне ще я запомниш жива. аз не отидох на погребението на баба ми, която много обичах. майка и до сега ми е обидена, но не намерих сили да ида Embarassed  успокоявай се, че е на по-добро място. Hug

Дидка, Бахрейн ми е първата любов от арабските страни.  Simple Smile
но си е наистина малък, особено, ако го сравняваш с Дубай. само не разбрах защо се къпете с дрехите Laughing
 
Креми,хич да не ти пука, как ви гледат. на моя и циганин са му викали, но на нас не ни пука.

Марси, аз косата си боядисах като бях асистънт менажер в ресторанта, че като бях руса не ме взимаха на сериозно Laughing

да сме живи и здрави, да си обичаме любимите хора и да се радваме на живота  bouquet


# 275
  • Мнения: 1 363
Dani, мойте най - най - искренни съболезнования. Cry

# 276
  • Мнения: 462
Здравейте !

Дидка, благодаря, че сподели тези красоти с нас  Hug

Марси, направо имаш страхотно чувсво за хумор! Кефя ти се   bouquet И да ги сложиш всички на място  Naughty

МЛН, като си станала супер мацка, можеш да пуснеш едно фото - да се засрамим , такива като мен SickПросто не знам вече как да ги боря тези килограми. Толкова ме е яд, че дори не ми се пише по темата.Но..нали арабите харесват по-закръглени.Това е поредната заблуда...

Чао, че работа ме чака!

# 277
  • Мнения: 1 184
Е, Миленка, поздравления за постиженията. Много се радвам, че си доволна от процедурата. След годинка сигурно и аз ще се подложа, че доста трупнах, а ми остава още цял месец до раждането на бебо и после кърмене. Но здраве да е.

Но..нали арабите харесват по-закръглени.Това е поредната заблуда...

snowflake, и аз с това се самозалъгвам, но пък ми става добре  Twisted Evil. Освен това преди постоянно ме бъзикаха, че съм толкова слаба, че няма да ме пуснат в Египет на границата. Така че сега поне няма да се тревожа за това Laughing  Joy  Laughing

# 278
Даниела , моите съболезнования за  майка ти.Каквото и да ти кажем, едва ли ще те утеши.Не може просто така човек да си отиде от този свят.Вярвам, че сега е на по-добро място и ви вижда-теб и дечицата ти.

МЛН, поздравления за резултата.Дай малко повече инфо за процедурите .Само масаж ли е или инжектират нещо в кожата??Скъпо ли е ?В кой  козметичен център е в Несебър?Може и да отскочим до там за някоя процедурка.С наближаването на лятото изпробвах каде що има антицелулитни мазила, ама май трябва по-драстични мерки.

Дидка М снимките са страхотни.Разкажи някоя интересна случка от тази екзотична страна.
Приятен ден на всички и да ви слушат малчовците!

Последна редакция: ср, 21 юни 2006, 12:50 от maryb

# 279
  • Мнения: 4 390
Даниела, моите съболезнования! Sad

# 280
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
привет, мами и деца! днес успях да обидя и девера в некомпетентност , 4е и другия екип майстори, дето ми преляха 4ашата, ей домързя ги да свалят климатикаи да оправят тръби4ката за конденза, не ! а е толкова елементарно, ако има кой да се ка4и на стълба с мене да ми държи климатика, аз ве4е знам как да го сложаи да ми пробие едни нови дупки за конзолите , ох като поне ремонтни и строителни работи много съм вътре! страда си сега , едно ми е такова 4оглаво, ама ще свикна да си гледам произведението като модернисти4но изкуство! весел следобед!  bouquet Peace Hug

Последна редакция: ср, 21 юни 2006, 17:13 от marsy

# 281
  • Мнения: 820
Да ви кажа, аз индийските филми не ги харесвам особено, то са едни драми, едни сладникави истории и ни в клин ни в ръкав се почват танци и песни на народите.  ooooh!И както действието се развива в някое селце у Индия изведнъж героя и героинята се оказват танцуващи в Швейцария. newsm78 От новите актьори на мен ми харесва Джон Абрахам. Той участва в един Индийско - Канадски филм от 2005 - Water. Филмът разказва за съдбата на група вдовици и е интерено да се види, какво е било отношението към тези жвни.


# 282
  • Мнения: 2 804
Привет мамчета ,
На мен пък повече заради танците индийските филми,но имат много тежки филми ма и много страни с тия фалшиви шамарени истории.
Аз пък за сватбава ми специално исках да съм като индийка с цветя в косите .
Бях щастлива защото намерих много наподобяваща украса и съпруга ми ме хареса много как се бях направила.

Знаете ли някаква билка или лекарство за надебеляване за голям човек.
Лека

# 283
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
дани, ако е за половинката ти, мойта ходещ франзела от 4 г я помпя, няма оправяне, по слаба става! най е добре в бг слага 5 кг от споко и хапване сутрин като за последно и после нашите нали са си ящни, сире4 гастрономи, та познай, давай до 63 стигна на 190 , сега не иска да се мери, 4е тука няма  оръжия и няма с какво да се гръмне , та да не се панира! но е много слаб! но е с перфектна структура , жалко, 4е дребното ще ме мяза, май!а аз не искам много да стане 70 килца, ами то така сме дон кихот и сан4о панса! ох, май по- голямото зло е у мойте сланинки!

# 284
  • Мнения: 1 655
Дидка М много хубави снимчици!
Млн кажи нещо повече за тези ппроцедури, аз незнам стриите как да махна, амам нали искам 3 деца та след всяко ли ще ме мъчат?
Какво точно ти правят?
Ох ние сме голям куриоз, можете да си представит, в силистра какво е такова едно малко и всеки как ни гледа, днес мъжа ми реши да си изруси брадата и стоя 1ч. с блондор но наистина стана готино.И като се върнахме в къщи, тои е урочасан, а това означава висока температура и настинка при него, за 30 мин вдигна температура направо се панирам, макар че си го знам че винаги е так като го урочасат!
Вчера слагаха имунизация на сами и тои плака цял ден горкия,много ми беше напрегнато, не мога да го гледам да плачка, и аз заревавам с него, днес татко му болен, направо ще лудна!
А наи големия куриоз е че от нас до центъра е 1,5 км което е 30 мин вървене пещ и мъжа ми направо издивява, ивсеки път разглобяваме количката и с такси до центъра!
Нали се сещате че тои дори и 10 мин не върви пеш освен аконе е в някои мол!
Ние сме пълна къща и аз нямам грам време да влезна в нета!
Хаиде лек ден от нас!
като имам повече време ще пиша пак!
А марси убира точките винаги по забавни постинги, винаги се заливам от смях! Hug
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт