Клуб на храбрата Шивачка

  • 133 819
  • 431
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 399
Аз от години шия с променлив успех, имам една машина Лучник, която ми скъсва нервите, защото е с много фина регулировка на конеца, и все не успявам да я наглася, и скоро се надявам и аз да имам нещо за показване (искам нова).  Laughing
Ще ви следя изкъсо Wink
Моята машина е Brother. И както е нагласен конеца, изобщо не го пипам. Регулира се по-различно, само ако правиш машинна бродерия, иначе в никакъв случай не го пипай.

# 16
  • Мнения: 399
А в Бурда има ли кройки на детски дрешки или има друго списание с такива?
Има специален журнал за детско. А иначе във всеки брой има детски модели (в това не съм много, защото отдавна не съм разглеждала Бурда, може нещо да са променили).

# 17
  • Мнения: 474
Здравейте_и_от_мен,
Много_се_радвам,че_провокирах_да_се_създаде_такъв_клуб!:)
Както_писах_и_в_другата_тема-готова_съм_да_давам_съвети
от_всякакъв_характер_за_шиене,материали...а_също_и_пособия,
кройки,машини...
Абе_каквито_трудности_имате-питайте_на_воля!:)

Поздрави_и_лека_вечер!

# 18
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
А в Бурда има ли кройки на детски дрешки или има друго списание с такива?
Има.Обикновено са в края на списанието.Мисля,че има и специално издание за деца,пак на Бурда,ама не съм сигурна.

# 19
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Някой да има представа как можем да си разменяме кройки?

# 20
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Има специалнаБурда бебе - тя май е и за малки деца до към 116 см. Но за имането - има.
Има и много хубави испански и италиански списания до към 150см.

Да му върви на клуба и всички изкушени!

# 21
  • Мнения: 2 732
Някой да има представа как можем да си разменяме кройки?
Освен по пощата, аз друг начин не виждам Rolling Eyes

# 22
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Някой да има представа как можем да си разменяме кройки?
Освен по пощата, аз друг начин не виждам Rolling Eyes
Тъй де,ама как да ги кача на компютъра?Надявам се,че не задавам много тъп въпрос.

арт мама,как се казват тези списания?

# 23
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Май предложението е поща /Бълагрски пощи/ Wink
Иначе скенер, мащаб, формат, архив ---> деархивиране, принтиране, фотокопиране... Сложничко е.
Сабрина /може да е немско?/, Патронес - така се пишат на латиница поне Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 732
Май предложението е поща /Бълагрски пощи/ Wink

newsm10  Peace

# 25
  • Мнения: 399
Само по пощата, не виждам друг начин. Но има ли смисъл? По-добре си купувайте списанията - специализираните са 4 броя годишно и вътре има много модели и кройки, пък и в различни размери. Така че си струва да си го имате.

# 26
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Много ви благодаря  Crazy.

# 27
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Честито подклуб!!!И аз ще следя с интерес.Писах вече-шила съм обиколник,подложки и много,много дребни неща.Самоука съм и аз.Имам руска машина.Не и знам името.

# 28
  • Мнения: 176
 Hug здаравейте да се запиша и аз 15г се занимавам с това и в нас никога не мога да оправя от платове и конци щото си шия и в къщи имам две професионални машини и се работи значително по лесно от домашните какво друго да кажа почти всичко на мъжо и детето   ни е шито иначе и аз ползвам кройки на бурда или имам различни основи който са ми направени по исчисления и аз само преисчиславам  newsm78 друго немога да се сетя ако има нещо питайте  bouquet

# 29
  • Мнения: 2 035
Ех, че хубав клуб  Simple Smile

Аз се включвам малко офф, но се нуждая от съвет, а повечкото от вас ще са добре запознати. Много ми се иска да си купя шевна машина, но тъй като съм любител  Laughing  нямам идея изобщо каква да си избера. Днес разглеждах сайта на  Технополис   и не можах да се спра на нищо конкретно. Та молбата ми е дадете някое съветче, какво трябва да се гледа? Или може конкретен модел да ми препоръчате, но ако в възможно цената да е не е по висока от 400 лв.   Rolling Eyes
Благодаря ви предварително  Hug

Общи условия

Активация на акаунт