Отговори
# 30
  • Мнения: 206
[Ти пък какво имаш да преобразяваш, като те гледам на снимката каква си слабичка   bouquet

Amidala, благодаря ти за милите думи   bouquet ! Аз наистина се чувствам добре в кожата си и ми останаха някакви 2-3 килца, за да си възвърна формата отпреди, но докато не спра с кърменето - хич няма и да се озорвам. Та, взех книгата, защото работата ми е свързана да съм винаги в час с всичко новоизлезло в тази област.
 
Момичета, тези дни ми е голяма лудница, но другата седмица ще се опитам да ви сканирам най-важните неща от книгата - теста, режимите, храни, които подпомагат метаболизма (зависи от кой тип сте), упражненията и т.н.

Много, много, много благодаря предварително... Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 1 413
Аз си направих теста от сайта.и съм тип "Б". Някой ще разкаже ли какво се яде при тип "Б",и какво не? А гимнастиката или движенията колко трябва да са продължителни???

Къде точно откри теста, че нещо недоскив съм днес...мерси!

# 32
  • Мнения: 3 153
Аз си направих теста от сайта.и съм тип "Б". Някой ще разкаже ли какво се яде при тип "Б",и какво не? А гимнастиката или движенията колко трябва да са продължителни???
И аз съм тип Б, днес получих книгата по куриер и я прегледах доста подробно сега! Още днес ще пазарувам необходимите продукти и се почвам, а от утре и на спорт!
Като намеря време ще напиша позволените храни за този тип!

# 33
  • Мнения: 1 629

 
Момичета, тези дни ми е голяма лудница, но другата седмица ще се опитам да ви сканирам най-важните неща от книгата - теста, режимите, храни, които подпомагат метаболизма (зависи от кой тип сте), упражненията и т.н.

Дани, много, много ще те обичаме Grinning

# 34
  • Мнения: 597
Като гледам какви са количествата....50 грама,1 малка купичка.....а като знам как сядаме на по 1 пържолка номер 46,и салата на корем.....и после :"Ама аз съм на НВД>>>"  Някой да разкаже за гимнастиките и упражненията???    какво съветва? А теста си го напражих от сита www.BodyMakeover.com   

# 35
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Подобна е книгата на д-р Лиън Четоу "Вашата индивидуална програма за постигане на добро здраве и идеално тегло".С тази тема ме подсетихте-тя е от 1994 година,но също всеки определя своя метаболичен тип ,оттам храните ,подходящи за четирите групи и хранителни добавки...Но ще ми е интересно да прочета и тази книга.

# 36
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не! Аз исках и нея да взема, но изобщо не е издавана в БГ.
Ох, това не го видях когато попитах и аз за тази книга... Жалко, повече ме заинтригуваха 6-те седмици, отколкото 6-те дена Confused

# 37
# 38
  • София
  • Мнения: 3 816
Утре отивам на Славейков да си я закупя-заинтригувахте ме!  bouquet

# 39
  • София
  • Мнения: 1 544
И аз я взех още онзи ден от Славейков, но чак сега сядам на спокойсрвие да я разгледам по - подробно. Тип Б съм. Дано не е поредната книга която ще събира прах.. мисля да почвам от неделя. Кой е с мене??? Пък другия петък с нови дрешки???  bouquet

# 40
  • Мнения: 597
Е как кой е с теб,Аз  ! И аз съм Б,и почвам от утре, въпреки,че едва ли ще мога да дам точни килца,защото съм в цикъл,и тогава скачам с 3 нагоре..но почвам и хич няма да чакам да ми свършва...Днес ,предстартово,ще си позволя малко екстра хапване,но от утре строго по програмата...Е,знам,че няма да стане за 6 дни...но колкото отнеме-толкова.Хайде,отворете една тема по програмата,и мамите,които запо4ват диетата да се отчитаме там,искате ли?Поздрави и успех на вси4ки,утре на от4ет мили мами....аз ве4е съм напазарувала...то за група Б какво ли има толкова да се пазарува де...ама..както и да е...

# 41
  • София
  • Мнения: 1 544
Карамфилке(Пинки де.. Heart Eyes)... докато прочетох няколко страници минах 14км за 45 мин. Голям кеф. Преди със зор изкарвах 20ина минути.. и то от скука..   Ама от толкоз яйчени белтъци ще кудкудякаме мила..Утре съм в Била за грейпфурти пилешко пуешко краставици и ЯЙЦА... много яйца... Айде успех аз съм от неделя.. или Embarassed даже от понеделник

# 42
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Красавици, и аз съм Б и се почвам от днес!
Успех на всички и споделяйте резултати  bouquet

# 43
  • Мнения: 597
Браво Дианче,ето още една сродна душа в отбора...Аз започвам от днес, взела съм повечето продукти,и ще ида за още допълнения...Леле как ще пия по толкова вода,като аз съм като камила,и 2,5 л. могат да ми стигнат за този месец...а сега на ден...аз ще се пренасям май в тоалетната...И голям дерт ми са мле4ните,особенно кафето,което цял живот го пия с мляко или сметанка....абе да си призная голямо напъване ще е от моя страна. Сега разбирам защо съм дунда...ами ето-забраняват ми се най-любимите неща...явно аз от тях си шишкавея....Ше видим как ще стане..но много съм се запалила...аз така си се паля много...А ти Майка Зайка,защо ще чакаш до понеделник?Я почвай най много от утре....виж, 4е това от понед. и от първо число някак си не става ...От колко килца започвате ?Аз ще се меря в понед. 4е още съм в цикъл...тогава ще докладвам...

# 44
  • София
  • Мнения: 1 320
Момичета, търсих в посочените сайтове да се поръчам книгата, но не мога да я намеря!  newsm78 Моля, дайте опътване, аз ли нещо не съм в час!? Crossing Arms


НАМЯРИХ Я..................

Общи условия

Активация на акаунт