Отговори
# 15
  • Мнения: 3 153
Току-що си получих книгата. Нямам много време, защото съм на работа. Прегледах я набързо. ...........................
Много благодаря за ценната информация  bouquet Ще си поръчам книгата още сега!
Още в предаването става ясно, че човекът е и диетолог, но това си е част от работата на всеки добър фитнес инструктор! Аз се хващам сериозно от днес или по-точно от утре, когато ще получа книгата-правя си теста, почвам диета и поне 3 пъти на фитнес!

# 16
  • Мнения: 67
днес си чакам книжката и аз,и почваме.да видим какви групи сме според теста Peace

# 17
  • Мнения: 4 806
 а по книжарниците няма ли я тази книга? Хеликон например.
Или само с поръчка става?

# 18
  • Мнения: 6 243
а по книжарниците няма ли я тази книга? Хеликон например.
Или само с поръчка става?
На сайта я има
http://www.helikon.bg/autors.php?author=MzE3NzA=

# 19
  • Мнения: 1 455
Книгата я има и по книжарниците и на Славейков. Аз я купих онзи ден, но още не съм я прочела (не ми стига времето напоследък  Tired) Льоши е обяснила много точно за какво става въпрос.

# 20
  • Мнения: 551
Дайте повече инфо, има ли по книжарниците , че искам и аз да си я взема.

# 21
  • Мнения: 551
Книгата я има и по книжарниците и на Славейков. Аз я купих онзи ден, но още не съм я прочела (не ми стига времето напоследък  Tired) Льоши е обяснила много точно за какво става въпрос.

Мерси, още днес отивам да си я взема.

# 22
  • Мнения: 1 381
а тази другата  за 6 седмици имали я издадена.

# 23
  • Мнения: 1 455
а тази другата  за 6 седмици имали я издадена.

Не! Аз исках и нея да взема, но изобщо не е издавана в БГ.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 724
Току-що си я поръчах online от www.bgbooks.dir.bg, мисля, че така беше сайта. С доставката за София ще ми струва 12,35 лв. и ще си я получа утре следобед. Пак ще пиша. Дано наистина да си заслужава, защото ако са някои крайно префърцунени неща - отсега си представям как ще й бърша праха.  newsm75 

Използвах твоя съвет и я поръчах току-що, както разбирам, ще ми я доставят чак в понеделник, но нямам време за ходене до книжарници. Е, до понеделник ще съм на плодове,защото положението  откъм килограми е нетърпимо! Embarassed

# 25
  • Мнения: 93
Снощи я прочетох много внимателно. Направих си теста. Има подробен хранителен план за 6 дена. Отслабването е леко казано ударно - идеята е чрез хранене да се засили метаболизма. Аз ходя на работа и в офиса е малко трудно да се храня по няколко пъти на ден. НО все пак или ще пробвам тази седмица, или по-нататък като изляза в отпуск. Ако си бях вкъщи, нито за миг нямаше да се поколебая. Жалко, че я няма другата за 6-седмичното хранене и спортуване. Като че ли тя щеше да е по-добра за моя случай.

Успех на всички. Може пък наистина да си заслужава! newsm10

# 26
  • София
  • Мнения: 5 828
Книгата я има и по книжарниците и на Славейков. Аз я купих онзи ден, но още не съм я прочела (не ми стига времето напоследък  Tired) Льоши е обяснила много точно за какво става въпрос.

Ти пък какво имаш да преобразяваш, като те гледам на снимката каква си слабичка   bouquet

Ще я разгледам първо в книжарница и после може и да си я взема.

# 27
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Жалко, че я няма другата за 6-седмичното хранене и спортуване.
Няма ли я? Sad Никъде ли? Tired Исках да си купя първо нея Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 1 455
[Ти пък какво имаш да преобразяваш, като те гледам на снимката каква си слабичка   bouquet

Amidala, благодаря ти за милите думи   bouquet ! Аз наистина се чувствам добре в кожата си и ми останаха някакви 2-3 килца, за да си възвърна формата отпреди, но докато не спра с кърменето - хич няма и да се озорвам. Та, взех книгата, защото работата ми е свързана да съм винаги в час с всичко новоизлезло в тази област.
 
Момичета, тези дни ми е голяма лудница, но другата седмица ще се опитам да ви сканирам най-важните неща от книгата - теста, режимите, храни, които подпомагат метаболизма (зависи от кой тип сте), упражненията и т.н.

# 29
  • Мнения: 597
Аз си направих теста от сайта.и съм тип "Б". Някой ще разкаже ли какво се яде при тип "Б",и какво не? А гимнастиката или движенията колко трябва да са продължителни???

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт