20 години разлика?

  • 25 022
  • 278
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11
Не знам къде видяхте, че искам необвързваща връзка. Казах, че и аз и той сме необвързани. Иначе се запознахме на работното му място. Отношенията ми с баща ми.. Като цяло отношенията с родителите ми не са много окей. В смисъл, че аз обичам да съм сама и да не ме притесняват, а те гледат да са около мен и да ме контролират. Аз не позволявам който и да е да ме контролира. Не си споделям нищо нито с майка ми нито с баща ми.

# 31
  • Мнения: 32 095
Не знам къде видяхте, че искам необвързваща връзка. Казах, че и аз и той сме необвързани. Иначе се запознахме на работното му място. Отношенията ми с баща ми.. Като цяло отношенията с родителите ми не са много окей. В смисъл, че аз обичам да съм сама и да не ме притесняват, а те гледат да са около мен и да ме контролират. Аз не позволявам който и да е да ме контролира. Не си споделям нищо нито с майка ми нито с баща ми.

Е как къде. В постовете ти.



Определено ми е рано за деца! 😁 те първа имам 5 години и половина учене в университета. Мен от това ме е страх, да не вземе да пойска деца. Няма да се женим, мога да го зарежа по всяко време, но после ще го преживея трудно 🤔🙈




Ще успея да я запазя необвързваща, но проблема е, че само сексуална връзка с него не искам.. Искам нормална връзка с него 😩

# 32
  • Мнения: X
Не знам къде видяхте, че искам необвързваща връзка. Казах, че и аз и той сме необвързани. Иначе се запознахме на работното му място. Отношенията ми с баща ми.. Като цяло отношенията с родителите ми не са много окей. В смисъл, че аз обичам да съм сама и да не ме притесняват, а те гледат да са около мен и да ме контролират. Аз не позволявам който и да е да ме контролира. Не си споделям нищо нито с майка ми нито с баща ми.

Хубаво, и двамата сте необвързани. Той каква връзка иска от теб?

Какво му е работното място? Да не става дума за сервитьор или барман?

# 33
  • Мнения: 11
Скрит текст:
Не знам къде видяхте, че искам необвързваща връзка. Казах, че и аз и той сме необвързани. Иначе се запознахме на работното му място. Отношенията ми с баща ми.. Като цяло отношенията с родителите ми не са много окей. В смисъл, че аз обичам да съм сама и да не ме притесняват, а те гледат да са около мен и да ме контролират. Аз не позволявам който и да е да ме контролира. Не си споделям нищо нито с майка ми нито с баща ми.

Е как къде. В постовете ти.



Определено ми е рано за деца! 😁 те първа имам 5 години и половина учене в университета. Мен от това ме е страх, да не вземе да пойска деца. Няма да се женим, мога да го зарежа по всяко време, но после ще го преживея трудно 🤔🙈




Ще успея да я запазя необвързваща, но проблема е, че само сексуална връзка с него не искам.. Искам нормална връзка с него 😩

С първото за ученето, не съм искала да кажа, че не искам връзка. А това, че ако пойска деца няма как да стане защото първо ми е много рано и второ имам 5 години да уча. А това, че ще успея да я запазя необвързваща го казах защото една жена ми даде съвет връзката ни да е само секс и да я запаза сямо до там, тоест необвързваща.

Хубаво, и двамата сте необвързани. Той каква връзка иска от теб?

Какво му е работното място? Да не става дума за сервитьор или барман?

Иска нормална обвързваща връзка, както и аз. Двамата имаме еднаква работа,  в магазин за хранителни стоки, но не в един и същ магазин.

Последна редакция: нд, 11 мар 2018, 14:02 от Не се сърди, човече

# 34
  • Мнения: 46 567
Но за него нормалната обвързваща връзка може да значи деца, а ти казваш, че не искаш на този етап.

Не разбрах той никога ли не е имал семейство. Ако е така, за мен това е една голяма червена лампа, без значение на колко години си.

# 35
  • Мнения: 225
Ако си търся сериозна връзка на твоите години със сигурност няма да се хвана на първата си тръпка, ако човекът отсреща може да ми е баща. Баща ти се опитва да те контролира и подсъзнателно си синамерила негов заместник. Каква любов, какво чудо. Тръпка ти е, влязъл ти е под кожата, но слез на земята. Помисли си добре дали искаш да се обвържеш с такъв човек, с който имате коренно различен житейски опит и сте на абдолютно различна вълна в живота. Ако е само за секса си изживейте тръпката.

# 36
  • Мнения: X
Човекът с висше работи по специалността си в хранителния магазин?

Ами щом се обичат младите и полу-младите, да се взимат.  Thinking Гаранции каква ще е една връзка след година, две или повече никой не дава. Само не забременявай.

# 37
  • Мнения: 1 451

Много му се живее! Голям е приключенец, само му дай ходене и е пръв. Наистина по никакъв начин не му личат годините. Все едно е на мойте години.

Ама не е на твоите години. Инфантил в криза на средната възраст.


Подкрепям на 100 %, понеже същото се случи с моя бивш - от кризата на средната възраст ли, или нещо изперка, но на 40 години и той стана голям приключенец като твоя ухажор и тръгна по млади 20-25 годишни момиченца...

Много, много си млада, моят съвет е,не влизай във връзка с този мъж. Повечето мъже, които търсят такъв тип отношения с доста по-млади от тях жени, не са читави, от мен да го знаеш,защото съм препатила. Обикновено имат проблеми от психологично естество, или са крайно повърхностни и несериозни като характер.

Другият вариант е да се позабавляваш с него известно време, използвай го, ако можеш да имаш някаква полза от него,но не започвай сериозни отношения.

Последна редакция: нд, 11 мар 2018, 14:31 от Space_woman

# 38
  • Мнения: 32 095
Човекът с висше работи по специалността си в хранителния магазин?



Е, може да е управител. Защото пък ако не е, не знам специалност във висше учебно заведение, което ти дава шанс да работиш като служител зареждащ стелажи с храна.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 36 746
Може и счетоводител да е. Ако е в някоя от големите вериги има доста административни длъжности, не са всички продавачи и складови работници.

# 40
  • Мнения: 32 095
Да, и това може също  Peace

# 41
  • Мнения: 7 006

Много му се живее! Голям е приключенец, само му дай ходене и е пръв. Наистина по никакъв начин не му личат годините. Все едно е на мойте години.

Ами най-вероятно по акъл е тъкмо на твоите години,за това и на 40 седи сам и без семейство,инак такъв готин,вишист,с добра професия,мислиш ли,че нямаше да му се завърти някоя..

п.п..ООО..сега виждам,че добрата професия е продавач в хранителен магазин..И сигурно обича "каменица"?
 Crazy



Определено ми е рано за деца! 😁 те първа имам 5 години и половина учене в университета. Мен от това ме е страх, да не вземе да пойска деца. Няма да се женим, мога да го зарежа по всяко време, но после ще го преживея трудно 🤔🙈

Абе я се вземайте,лика прилика сте си,ама подозирам,че "пича" хич няма да напира за бебета,та не вади толкова бързо тигана,не всичко е "Дързост и красота"..егаси.. Crazy

# 42
  • Мнения: 9 991
Tя не иска да се жени, да живее с него и да му ражда деца, но говори за сериозни отношения?! Ами то девойко, сериозните оношения са това, ако не да се позакачате малко и всеки по пътя си. Дефакто искаш секскуални отношение, но само с един да си. Е чак за полигамия и ние не сме те съветвали. Та искаш секс от господина, но пък не само секс, ама без деца..?!, Мисля, че вече сама си отговори.

Последна редакция: нд, 11 мар 2018, 14:58 от adelinda

# 43
  • На Марс
  • Мнения: 8 719


Ще успея да я запазя необвързваща, но проблема е, че само сексуална връзка с него не искам.. Искам нормална връзка с него 😩

Ти въобще не си наясно що е то обвързваща и  необвързваща връзка.
Я си изясни малко нещата момиче. Какво точно искаш от взаимоотношенията си с този човек?



Искам връзка! Най-нормална връзка. Не искам само секс с него. Не мога да правя само секс с човека в който съм влюбена.

Любовта умира все някога ...

# 44
  • Мнения: 25 731
Може и счетоводител да е. Ако е в някоя от големите вериги има доста административни длъжности, не са всички продавачи и складови работници.

А може и собственикът да е.  Grinning

Нормална връзка между 20-годишна и 40-годишен? Не мога да си я представя, освен ако момичето не е от тези, които бързат да се задомят и народят няколко деца от първия срещнат.
Не виждам нищо нормално в това да излезе с компания и всичките ѝ приятелки с гаджета на по 20+, нашата – с чичкото до нея... Или околните да си мислят, че е с баща си.

Общи условия

Активация на акаунт