20 години разлика?

  • 25 022
  • 278
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11
Скрит текст:
Вие сте на напълно различни периоди от живота.
Само необвързваща връзка сексуална връзка бих имала с мъж с такава разлика.
Скрит текст:
Без сериозни планове, без деца, за няколко годинки - ако много ме привлича. Макар че като бях на 19, 25-годишните ми се виждаха чичковци, за 40-годишните пък съвсем.

Много му се живее! Голям е приключенец, само му дай ходене и е пръв. Наистина по никакъв начин не му личат годините. Все едно е на мойте години.

Ама не е на твоите години. Инфантил в криза на средната възраст.
Да!
Но имам съмнения, че авторката ще успее да запази връзката необвързваща.


Ще успея да я запазя необвързваща, но проблема е, че само сексуална връзка с него не искам.. Искам нормална връзка с него 😩

# 16
  • София
  • Мнения: 28 787
Скрит текст:
Вие сте на напълно различни периоди от живота.
Само необвързваща връзка сексуална връзка бих имала с мъж с такава разлика.
Скрит текст:
Без сериозни планове, без деца, за няколко годинки - ако много ме привлича. Макар че като бях на 19, 25-годишните ми се виждаха чичковци, за 40-годишните пък съвсем.

Много му се живее! Голям е приключенец, само му дай ходене и е пръв. Наистина по никакъв начин не му личат годините. Все едно е на мойте години.

Ама не е на твоите години. Инфантил в криза на средната възраст.
Да!
Но имам съмнения, че авторката ще успее да запази връзката необвързваща.


Ще успея да я запазя необвързваща, но проблема е, че само сексуална връзка с него не искам.. Искам нормална връзка с него 😩
Точно тази е обвързваща.
Не се занимавай с него.

# 17
  • Мнения: 11
То и него не го знаем. Има го титажа "вечният ерген". Не знаем и той колко иска да се забавлява с 19 годишна или залага на сериозни отношения. Ако мислим позитивно ще е по-сериозен от 20 годишни хлапета, които повечето търсят неангажиращо забавление и не знаят какво искат още. Да не говорим, че младите мъже често търсят опитни жени..
[/quote]

В началото като разбра, че съм на 19 си помислих, че ще спре да общува с мен. А той по-спокоен и по-общителен стана.

# 18
  • Мнения: 630
Готовият опит и изводите от него - никой не ги приема на готово,а и мисля,че има защо.
Това са твоят живот,твоят път,твоите уроци.
Никой не може да ти каже какво ще се случи и кое е най-доброто за теб и никой не може да извърви пътя ти вместо теб.
Животът е низ от решения - грешни/правилни,победи/падения...изводите от тях и житейски знания.
На теб ти предстои.
Аз на тези години бих била скептична към подобна връзка.
И пак не съм сигурна,че не бих влязла в подобна.

# 19
  • Мнения: 32 095


Ще успея да я запазя необвързваща, но проблема е, че само сексуална връзка с него не искам.. Искам нормална връзка с него 😩

Ти въобще не си наясно що е то обвързваща и  необвързваща връзка.
Я си изясни малко нещата момиче. Какво точно искаш от взаимоотношенията си с този човек?

# 20
  • Мнения: 11
Готовият опит и изводите от него - никой не ги приема, а и мисля,че има защо.
Това са твоят живот,твоят път,твоите уроци.
Никой не може да ти каже какво ще се случи и кое е най-доброто за теб и никой не може да извърви пътя ти вместо теб.
Животът е низ от решения - грешни/правилни,победи/падения...изводите от тях и житейски знания.
На теб ти предстои.
Аз на тези години бих била скептична към подобна връзка.
И пак не съм сигурна,че не бих влязла в подобна.


Никога ама никога не съм си мислила, че ще си падна по толкова вързастен мъж. Винаги си мислих, че това на мен няма да ми се случи и, че за мен е невъзможно..., но уви предизвикала съм съдбада.

# 21
  • Мнения: 11 505
Ами взимайте се тогава!!!! Казваш, че си влюбена.... каквито и съвети да ти дават ще влязат през едното и излязат през другото уШо. Ако 19 годишните се вслушваха в съветите на по-възрастните нямаше да ги има всичките безумни теми у тоА форум.

Изживей си любовта.... стопи му лагерите на младежа на средна възраст!!!!
Grin

# 22
  • Мнения: 11


Ще успея да я запазя необвързваща, но проблема е, че само сексуална връзка с него не искам.. Искам нормална връзка с него 😩

Ти въобще не си наясно що е то обвързваща и  необвързваща връзка.
Я си изясни малко нещата момиче. Какво точно искаш от взаимоотношенията си с този човек?



Искам връзка! Най-нормална връзка. Не искам само секс с него. Не мога да правя само секс с човека в който съм влюбена.

# 23
  • София
  • Мнения: 28 787
Защо пусна темата? Какво очакваш от нея?

# 24
  • Мнения: 11
Защо пусна темата? Какво очакваш от нея?

Защото съм объркана. Не знам какво да правя, нужен ми е съвет.

# 25
  • Мнения: 9 991
Скрит текст:


Ще успея да я запазя необвързваща, но проблема е, че само сексуална връзка с него не искам.. Искам нормална връзка с него 😩

Ти въобще не си наясно що е то обвързваща и  необвързваща връзка.
Я си изясни малко нещата момиче. Какво точно искаш от взаимоотношенията си с този човек?

Искам връзка! Най-нормална връзка. Не искам само секс с него. Не мога да правя само секс с човека в който съм влюбена.
[/quote]

Ама ти под нормална, може да разбираш, да ходите заедно в парка и да се държите за ръчичка и ядете сладолед. Да ходите по кафета и купони. Да си ходите на гости и да го запознаеш с вашите. За него може да е да живее с  жена, да му готви и чисти и някой ден и деца да му роди.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 36 746
И сто пъти да повториш, че не му личат годините той пак ще си остане на 40. След няколко годинки ще му проличат, гаранция. И то не само на външен вид.

Говоря от личен опит, като жена, имаща дете от малко над 10 години по-млад мъж. Майната му на външния вид. Ако ще да е грохнал старец на патерица ти щом го обичаш няма проблеми. От мисленето и разбиранията  идват проблемите. И повярвай, сериозни са.

# 27
  • Мнения: 32 095


Ще успея да я запазя необвързваща, но проблема е, че само сексуална връзка с него не искам.. Искам нормална връзка с него 😩

Ти въобще не си наясно що е то обвързваща и  необвързваща връзка.
Я си изясни малко нещата момиче. Какво точно искаш от взаимоотношенията си с този човек?



Искам връзка! Най-нормална връзка. Не искам само секс с него. Не мога да правя само секс с човека в който съм влюбена.

Как хем искаш необвързваща връзка, хем не искаш само секс?
Личи си че си объркана. Млада си още.
И казваш, че ти е рано за деца. А той на 40 г. Ами човека може да е решил, че му е време. Какво ще правиш?

# 28
  • София
  • Мнения: 28 787
Защо пусна темата? Какво очакваш от нея?

Защото съм объркана. Не знам какво да правя, нужен ми е съвет.
Ето съвет:
След като не искаш необвързваща връзка, не се занимавай с него.

# 29
  • Мнения: X
А той каква връзка иска да имате?

Виждам две опции:

1) иска само секс
2) решил е, че му е време да се задомява с пълна програма - деца, брак

Второто много ме съмнява.

Ако си влюбчива (каквато звучиш), вариант едно не е за теб. Минусите за психиката ще са повече от плюсовете.

Вариант две също не е нещо хубаво. "40-годишен си търси послушно момиче да си го формира" е един лош сюжет.

Къде се запознахте с този 40-годишен, няма много покриване между тези възрастови групи? Какви са отношенията ти с баща ти?

Общи условия

Активация на акаунт