15 години GABOL в България - включете се в играта ни!

  • 11 768
  • 206
  •   2
Отговори
# 180
  • Варна
  • Мнения: 692
Тази година имам първокласник и би било чудесно, ако го зарадвате с раница Gabol!!!  Heart Eyes
До преди няколко месеца не бях чувала за марката Габол, но във всички книжарници, които обиколих, горещо ми препоръчаха да купя точно такава раница за 1-ви клас. Хареса ми, че раниците са леки, имат подсилени омекотени презрамки и комфортен гръб, подсилено дъно, крачета (, за да не се цапа раницата и да стои изправена), ципчетата са удобни и вървят леко, функционални джобчета да поберат всяко нещо на мястото и не на последно място приемливата цена  Peace  Peace Peace

# 181
  • Мнения: X
Момиченцето  ми е с раница,несесер,тетрадки на Gabol и е много щастлива!Всичко е в еднакъв принт и тя се радва и усмихва!

# 182
  • Мнения: 35
Здравейте и от мен Simple Smile
Тази година имам първокласничка и честно казано единствената марка раници, която ми препоръчаха приятели е Gabol .... естествено спряхме се на такава раничка -  водещо при избирът ми е здравината, големината и комфортния гръб.

# 183
  • Мнения: 1 462
Познавате ли бранда Gabol, кои от характеристиките на раниците смятате за водещи при избора на ученическа раница и биха ви убедили, че раницата GABOL е подходяща за вашето дете?

Познаваме бранда  Gabol, защото синът ми има раница на марката. Същата я носи вече една година и изглежда като нова. За мен е важно раницата да е лека, с подплатен гръб и презрамки и устойчиво, по- твърдо дъно, за да не се мачкат учебниците. Раницата на Gabol ни харесва, защото отговаря на тези изисквания, отделно е здрава материя, има големи странични джобове, големи основни отделения и малки джобчета, в които може да се разпредели всичко. Десените са хубави и са подходящи и за по- големи деца. Тази година смятам да заложа и на несесерите на същата марка.
Мисля, че раницата се оказа изключително подходяща и полезна за сина ми  Peace

# 184
  • С-я
  • Мнения: 38
Познавам артикулите на Gabol от магазините, в които се предлагат. Препоръчват се от продавачите. Харесва ми ергономичноте гръб и презрамки, както и, че самите раници са леки. Не на последно място, раниците са с мн хубави цветове и разнообразни дизайни за всеки вкус.

# 185
  • Варна
  • Мнения: 10 814
През последните няколко години купувам за дъщеря ми само раници марка Габол. Цените им са достъпни, а качеството е много добро.

# 186
  • Мнения: 1 178
Познавам продуктите на марка Габол. Раниците са със страхотно качество. Олекотени, ергономични и с прекрасен, шарен дизайн.

# 187
  • София
  • Мнения: 1 311
Не познавам марката Gabol, но от прочетеното бих ги избрала заради:
лека и удобна;
здрава с комфортен гръб.

# 188
  • Мнения: 455
Познавам добре марката Gabol Simple Smile при избора на раница водещо ни е да е удобно, подсилено дъно и презрамки, удобен гръб и естествено да е с красива визия Simple Smile

# 189
  • в рaя
  • Мнения: 233
Здравейте,  познанството ми с марката е от мнението на приятели и познати като твърда препоръка за раница за дъщеря ми,  която ще е първи клас.  От тогава чета за предимствата на марката и здравината й!  Държим на удобен гръб, подсилени презрамки и големи джобове.

# 190
  • Мнения: 707
Познавате ли бранда Gabol, кои от характеристиките на раниците смятате за водещи при избора на ученическа раница и биха ви убедили, че раницата GABOL е подходяща за вашето дете? -Здравейте, познавам, бранда Gabol.  Раницата трябва да е лека с ергономичен и дишащ  гръб, подсилени,омекотени регулеруеми презрамките, здрави и двупосочни циповете,   странични джобовете, органайзер, светлоотразителни елементи и твърдо дъно.

# 191
  • Мнения: 49
Здравейте.
Синът ми е беше петокласник миналата учебна година и за първи път се спряхме се на раница Габол.  В нея успяваш да побере освен учебниците и тетрадките и всичко останало като храна, екип за физическо, а в топлите дни и връхната си дреха. Раницата се оказа изключително здрава и удобна, с много отделения за добро разпределение на нещата му, с усилен гръб за по-удобно носене,  и изключителна здравина - ще я носи отново през настоящата учебна година. Предвид отличните ми впечатления за качеството и удобството на раниците от марката, на дъщеря ми, която сега ще е в първи клас взех отново на Габол. Лека, ортопедична, красива и с отлично разпределение.

# 192
  • Мнения: 591
Познавам марката.
При избора на раница решаващо е да е здрава, удобна на детето, с ергономичен гръб.



# 193
  • Мнения: 1 332
Ние ще сме първи клас и заложихме на марката Габол. Хареса ми че са леки, с широки презрамки, с подсилено дъно. Не познавахме марката до момента и се надяваме да останем приятно изненадани и удовлетворени от избора.

# 194
  • Перник
  • Мнения: 211
Gabol
Are the best
Bags
Over the world!
Leader forever!

Общи условия

Активация на акаунт