В топлите летни дни октомврийчето не спира да пълзи! - Тема 17

  • 53 363
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 352
На нас 80-ти размер в момента ни е точно по мярка, така че отиваме вече към 86, който пък най вероятно ще ни е широк.

От днес вече се обичаме с дълги панталони, потник, блуза с дълъг ръкав и есенно якенце.

Уффф като се замисля и аз още не съм ходила на преглед и изследвания, като изключим рутинния преглед на 40-тия ден след операцията. Нещо все отлагам ама няма как да се отърва.

# 706
  • Мнения: 19 689
Аз ще си мълча за мерките, ама ще кажа, че обувки взимам 22 размер, пък дрехи 86/92. Успява да докопа вече неща, които са върху кухненския плот и лееееекинко почва да ме напряга, защото все се притеснявам кога някой нож или чук за пържоли ще му се стовари на главата Crazy

Хич не мисля да го жаля с разходките - обличам и изкарвам. Вчера вечерта беше на плуване и хич не се усетих, че е студено. За пръв път да видя баща му да забележи нещо! Пита ме що детето е с мокра коса, не му ли е хладно Joy

# 707
  • Мнения: 27
И ние сме по два пъти на ден на рзходка - сутрин от 11.00 до 12.00 и следобед след изяждането на десерта, но това е около и предимно след 18.00 и се налага по-сериозно обличане вече. Опитваме ходене с проходилка, но упорито отказва с нея. Не се чувства достатъчно стабилен. Постоянно ми търси пръстите и след като ми хване ръцете се започва една походката тип балерина. До кога така ...

# 708
  • София
  • Мнения: 1 309
Добро утро!

Да я изписваме тази тема, че вече лято няма Grinning

Ох, чета ви тук как пренареждате гардероби и се навивам и аз да почна. Колко му е, за ден ще приключа, нали? То не може да има толкова много дрехи...

Снощи реших да излезем, тъкмо го облякох, ММ и той се нави да излиза с нас и заваля. Поне си изхвърлихме семейно и церемониално боклука и се прибрахме Joy

Мерки и теглилки - хубава идея давате да проверя. Иначе обувки взех на К и К, затворени, пише 17/18 размер. Добре са му. Странното е, че и летните са същия размер, а не му стават. Подозирам, че летните не стават, щото ги прах... Пък може и да има грешка в номера.

Обривът му намалява. Почнаха да завехват пъпчиците, но се виждат и усещат все още де. Няма нови, което е добре. Продължавам със сиропа. Фенистила на гел обаче ми свърши и ще трябва да взема нов.

За днес мързелуване или подреждане на гардероби. Grinning

# 709
  • Мнения: 2 288
Привет дами!
Мисис, радвам се, че се оправя детето. Обрива и на Патето избледнява, педиатърката каза, че имало такъв вирус, температура и обрив после.
Да ви се оплача, че не иска да яде кухнята на Хер бебе. Отначалото го отдавах на болестта, но помирише ли лъжицата си врътва главата настрани. Другата седмица ще пробвам с Вълшебник.
Аз гардероби няма да подреждам, най-вероятно ще се местим отново, но ще разказвам по натам.
За днес плана е да седна да уча. Бабата ще гледа Патето, а аз да потъна в дълбините на нАуката, че учебната година започна, а аз само се подмотвам Disappointed Relieved
Аз мерките ще кажа в понеделник. Дрехите са 80-86, но ръкавите са дълги още. Обувки взех от Дайхман 20-ти номер високи кецове и 21-ви пантофи, но са й големи. Гледах в КК, но есенните обувки са по 70+ лева, в Тимбърленд са на същите цени, но нямаше нейният номер. Затова взехме едни оборотни на Къпкейк ли са, какви ли са, а като дойде нейният номер ще й вземем Тимбърленд. Толкова пък ли са качствени КК, че да обаждат такива цени, доста съм изненадана.
Патето спа при баба си и познайте в колко се излюпиха, в 9:40, как го правят тоя номер, не знам!!! Ние ставаме най-късно 7:30, като спим заедно.
Хайде изчезвам да разходя кучето и да залягам над читанките. Хубав ден!

# 710
  • Мнения: 507
Ние сме 80 размер. Навира се още в 74, но е видно, че и теснее, особено клинчетата, вижда се всяка дебела гънка на дундестите крачетата! Grinning Доста от нещата и 86 размер също и стават, само са леееко дълги.
Обувки не знам вече какъв размер е!  Grinning  На Н&М кецките са и 18/19 и са и леко големи. Днес и поръчах два чифта ботушки на Mayoral 19 и 20 размер, като дойдат ще пробваме стават ли.  Simple Smile

# 711
  • Мнения: 1 426
Фиффи, вече раницата му е любима. Но, забелязвам, че ако през деня ми се е наложило да го водя някъде с нея, защото с количката не позволява и вечерта иска да го приспивам на ръце... а да си кажа честно искам и себе си да отуча от този навик, тъй като когато се опъва половин час и повече и не иска да заспива го грабвам и за 5 минути съм го приспала на ръце... после съжалявам, но пък и се радвам на спокойствие и почивка.😂

Пюр, успех с ученето. И аз уж залягам над уроци, но повече май залягам над възглавницата.😂
За спането до късно и аз не знам как се получава. Снощи например, го взех нарочно при мен, защото исках да не ставам, заради цикъла и това, че бях гроги, но НЕ!- ставахме хиляда пъти... и накрая в 07 ме изрита от леглото.😂

Мисис, и аз уж малко дрехи имам, а три дни подреждах.😂😂😂 Колко да са малко.😂

# 712
  • Мнения: 1 744
Моята прояде кухня и това много ме радва.

Ние пък бяхме в Пирогов. Успя да строши най-голямата керамична чиния сложена уж на най-недостъпното място, наряза се цялата, добре че никое око не пострада. Обадих се веднага на ММ - страшна работа, аз цялата в кръв, тя цялата в кръв ...В Пирогов я промиваха и лепиха, че скенери, че чудесии ...ужас.
Едното око вече се отвори, че цялото беше оттекло от раните. Слава Богу зрението и не е засегнато, но беше някаква страшна кланница.
Така, че крийте и прибирайте, че не ви се изживява тоз ужас и то баш преди всички празници.
Просто като я гледам на какво прилича и ми се плаче.
Поне се успокоявам, че отоците много бързо спадат.

# 713
  • София
  • Мнения: 1 309
Iid Sad

До оня ден се радвах на режима. Обаче от няколко дни е нещо странно. Днес стана в 9:15. Neutral Face Почти е отказал биберона и затова помогна хремата. Тикнах му го сутринта към 6:30 и е заспал явно. Та първа закуска в 9:15. Сега спи обеден сън, най-вероятно ще е само един. Аз пък се разчистих, че няколко шкафа бяха стигнали на ситуация да отвориш и да почнат да падат разни неща от тях. Blush

Chuby Confused Ау, това звучи страшно.

Уви, белите стават бързо. Слава богу, че сте добре. Опитай се да прегледаш всичко отново из къщи и да прибереш подвижните неща.

Премерих го, макар че много шава и незнам колко е вярно. На височина е 78 см и 11,500 кг. Шишко Grinning

# 714
  • Мнения: 2 615
Чуби, да се оправя бързо детенце! Прегръдки и на теб, важното е, че е добре.

# 715
  • Мнения: 2 050
Ох Chuby много страшно звучи Astonished Добре, че очичките не са засегнати! Раните ще заздравят, те мъниците много бързо се възстановяват, дано скоро сте ОК. В болницата ли сте сега или ви изписаха?

Успява да докопа вече неща, които са върху кухненския плот и лееееекинко почва да ме напряга, защото все се притеснявам кога някой нож или чук за пържоли ще му се стовари на главата Crazy
Мда нашият го прави същия номер, но с масата. Обикаля на пръсти и маха с ръце, белким докопа нещо. Онзи ден само за минута бяхме заедно с баща му в кухнята да сложим масата за вечеря,  той сам в трапезарията. Нещо утихна и го поглеждам - седнал на пода и държи чиния. И оттогава много внимавам какво има по края на масата, че е много брЪз.

# 716
  • Мнения: 1 117
Chuby мила ужас какъв кошмар си преживяла ...дано бързо се оправите...А си мислех,че мойто е гадно ...На гости сме за три дни и мойта иска да пипа и отваря всички шкафове ,а аз не и давам неудобно ми е да рови на хората в нещата и плаче ..Нещо ми се е подул лимфен възел на врата и яко ме боли ...Не иска да ходи при друг и яко съм капнала само за ръка я водя ох олекна ми ...не съм ви чела на зад ,че нямам време хубава вечер

# 717
  • Мнения: 19 689
Леле, Chuby, страшно е Sad

# 718
  • Мнения: 1 426
Чуби, представям си през какъв ад си минала. Дано малката бързо се оправи и раните й заздравеят, а ти и ТМ да се оттърсите от шока, който сте преживели. Само не се обвинявай случват се такива неща и на най-предпазливите и внимателни родители. Гуш!

Ани, аз затова избягвам гоститата. Антисоциална съм, но гледам да сме все на "своя" територия, на когото не му изнася - негов проблем. Но щом са ви поканили предполагам няма да имат нищо против малко подреждане от Миша.🙂

# 719
  • Мнения: 2 726
Chuby,  кураж, всичко минава.
Аз затова всичко чупливо съм скрила, че най-опасното му е любимо. При три тона играчки, кабели и чаши хареса!

Общи условия

Активация на акаунт