София, жк Младост - тема 29

  • 80 465
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 1 621
Предстои организиране на Рожден ден в детската градина. Ще трябва да напълня картонените парчета торта. Мисля да сложа Барни и бонбони. Може ли да ми кажете от къде може да се купят насипни бонбони? Въобще идеи за малки пакетирани лакомства.
Понеже ще ни е първи РД в детската градина на какво биха се зарадвали децата?
Въобще всякакви идеи ще са ми от полза Simple Smile

# 706
  • Мнения: 2 361
Насипни бонбони в ТМаркет.
Иначе може и от малките шоколадови пръчици на Киндер или Милка.
Балон.

# 707
  • София
  • Мнения: 5 377
Можеш да им вземеш и нещо за пиене. Тортата ти е достатъчна.

# 708
  • София-Младост
  • Мнения: 23 363
Младост-3, комплекс Гардения...има едно магазинче, където продават насипни бонбони.
бл.387

# 709
  • Мнения: X
Предстои организиране на Рожден ден в детската градина. Ще трябва да напълня картонените парчета торта. Мисля да сложа Барни и бонбони. Може ли да ми кажете от къде може да се купят насипни бонбони? Въобще идеи за малки пакетирани лакомства.
Понеже ще ни е първи РД в детската градина на какво биха се зарадвали децата?
Въобще всякакви идеи ще са ми от полза Simple Smile
Насипни бонбони има в била.. може да сложиш свирки и балони

# 710
  • Мнения: 29 621
Сакън - свирки не, освен ако не искаш госпожите да те намразят....хахахаха
Шегувам се, може принципно, но става голяма лудница.

# 711
  • Мнения: X
Сакън - свирки не, освен ако не искаш госпожите да те намразят....хахахаха
Шегувам се, може принципно, но става голяма лудница.
Картонените парчета ги дават на родителите обикновено. Не се отварят на място

# 712
  • София
  • Мнения: 30 187
здравейте,

търся отзиви за "Victoria Style" на бул. "Ал. Малинов" (до БПС). Някой да има преки впечатления?

# 713
  • Мнения: 333
Здравейте, някой знае ли къде (може и не в Младост) продават вратички за дървени пощенски кутии? В Бриколаж казаха, че най-много могат да ми изрежат дъска.
Или къде в Младост има дърводелец да проверя дали може да ми поправи моята.

# 714
  • София-Младост
  • Мнения: 23 363
Кметицата на "Младост" е арестувана при антикорупционна операция в София
http://www.segabg.com/article.php?id=901746#.WtXZLnRNLQw.facebook

# 715
  • Мнения: 6 751
Общината е затворена, ако имате работа не ходете.
Голяма постановка ми изглежда...

# 716
  • Мнения: 2 887
Голяма постановка ми изглежда...

... че и тв екип имало на мястото точно в този момент. Rolling Eyes

# 717
  • София
  • Мнения: 11 777
крайно време и беше... много нагло същество. Ненавиждам я покрай няколко случая, ама най-ненавиждам как всеки път си измиваше ръцете с някой друг. Толкова ядове ни създаде покрай ремонта на детската градина, 2 месеца децата бяха разпръснати къде ли не

# 718
  • Мнения: 6 751
Сега като я махнат и като сложат някой друг само гледайте на какво ще заприлича квартала Grinning
Има проекти за високи сгради из цял Младост...

На първо време се сещам за последната спирка на автобусите 213 и 76 в Младост 4. Там е частен терена и кметицата беше тази, която всячески се опитваше да не издаде разрешително. Сега обаче като я махнат, ще ни махнат и автобусите от там Grinning

# 719
  • Мнения: 2 298
Сега като я махнат и като сложат някой друг само гледайте на какво ще заприлича квартала Grinning
Има проекти за високи сгради из цял Младост...

На първо време се сещам за последната спирка на автобусите 213 и 76 в Младост 4. Там е частен терена и кметицата беше тази, която всячески се опитваше да не издаде разрешително. Сега обаче като я махнат, ще ни махнат и автобусите от там Grinning
За съжаление, това ще се случи по градинки и площадки из цяла Младост. Само тя като кмет направи видими неща за района, за разлика от предшествениците си, които само крадяха - спря строежи на безумни места, спря небостъргачите в Младост, поиска от президента вето върху ЗУЗСО, подаде сигнал до прокуратурата за фалшификация на документи от кандидат строител. В добавка Младост стана част от проект за измерване замърсяването на въздуха почистване, раздава цветя и бои за разкрасяване на района и т.н.
Изключително е неудобна и и скалъпиха зрелищна акция показно, с телевизия, и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт