Новата или старата версия предпочитате? Да се преброим.

  • 30 519
  • 295
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 299
Старата ми харесва повече.
Аз влизам през телефона, изключително рядко през лаптопа и старата ми беше ок. Ориентирах се кое, къде е, нови теми, публикации, единствено така и не се научих да качвам снимки...нещо много сложни ми се видяха тези инструкции с качването във някой сайт, че после копиране в мнение, пробвах се няколко пъти, ама не ми се получи...не ми стана ясно и до сега не мога да кача.
Смятах че това ще е поне плюс на новата версия да качвам директно от телефона, като във фейсбук например, ама като се опитам да кача от телефона ми дава грешка...така че не намирам нищо полезно и улеснено в новата версия за мен.
Пак не мога да качвам снимки, ама ще трябва да си мъча очите с този бял фон.
За сега съм на старата версия, като я спрат напълно...ще видим, дали ще съм толкова редовно във влизането във форума.

# 61
  • София
  • Мнения: 5 197
Новата версия ми харесва повече , влизам единствено и само през телефона , и е доста удобна.
В старата версия, при известие за тема ,която следя ме изпращаше директно на последна страница, при новата ме праща от последно непрочетено от мен.

Както вече някой е споменал, трябва да разчупите цветове. Черно и бяло не е най-удачен вариант, ако сложите синьо ще е окей.
Другото , което не ми харесва е , че през мобилната версия , след като избера Pic, за качване , директно ме препраща към галерията на устройството и следователно , ми дава грешка - не мога да кача снимка.

Поздравления от мен

# 62
  • Мнения: 24 467
Според мен някой е трябвало да вземе някакви пари. Ама този някой е некадърник , но е протеже на някой друг - и те така , ха ха ха / понеже не зная дали има хилещо се човече/.


И аз си го мислех.
Когато видя да се "ремонтира" нещо, когато не е необходимо, това е първото, за което се сещам. Професионален навик. Едно време работех с ревизори. Беше традиция по бюджетните учреждения и неприватизираните все още фабрики.
Другото е - на някой детето иска да се учи и се пробва за първи път.  Laughing

Аман от ненужни промени. Единственият плюс е качването на снимки от компютър, но на фона на останалото чудо  - "мерси" за тази полза.
Peace
Това спокойно можеше и трябваше отдавна да се направи в старата.

Последна редакция: ср, 12 юли 2017, 09:32 от Judy

# 63
  • Мнения: 1 644
Чудя се дали да се дразня от факта, че някой пита какво ви харесва, вие хабите тонове "мастило" да си кажете мнението, ама никой няма да се впечатли от него...
Няма да се дразня, ама да си кажа и аз - старата версия ми харесва повече.
Ако изобщо някой взима нечие мнение предвид....

# 64
  • София
  • Мнения: 930
Новата версия ми харесва повече , влизам единствено и само през телефона , и е доста удобна.
В старата версия, при известие за тема ,която следя ме изпращаше директно на последна страница, при новата ме праща от последно непрочетено от мен.

Едно мнение "за" и то какво !!!
Едно изречение против старата версия и то е абсолютна лъжа. Като щракнеш вдясно на бр.нови, те праща точно на първото непрочетено мнение, а не на последната страница. Та тази лъжа била лошото на старата версия.
Останалите изречения са критика към новата.
Но въпреки това сме "за новата".  ooooh! ooooh! ooooh!

# 65
  • Мнения: 36 598
И аз написах, че съм за новата - по-точно - не съм против. Както казах, това, че е твърде ярка не ми харесва. Бях свикнала със старите иконки, но не ме интересуват чак толкова.

В предишното си мнение забравих да спомена нещо, което и някой друг беше написал в темата - отговорите на анкетата са изключително некадърно формулирани и вероятно много хора не ги разбират изобщо и съответно не са гласували (аз съм една от тях).

# 66
  • Мнения: X


Едно мнение "за" и то какво !!!
Едно изречение против старата версия и то е абсолютна лъжа. Като щракнеш вдясно на бр.нови, те праща точно на първото непрочетено мнение, а не на последната страница. Та тази лъжа била лошото на старата версия.
Останалите изречения са критика към новата.
Но въпреки това сме "за новата".  ooooh! ooooh! ooooh!

И аз съм за новата поради много причини. Кое е лъжа, че не разбрах? В старата версия нямаше начин да отидеш на последното непрочетено мнениие, само с мобилната версия това беше възможно, а сега вече и с новата.

# 67
  • Мнения: 5 411
Напротив,възможно е.
Като кликнеш на синьото правоъгълниче "еди си колко нови мнения",те изпраща на последното непрочетено мнение. Peace
Ние добре си пишем тук,но никой не ни отразява..Нищо,ще си намерят нови потребители.

# 68
  • София
  • Мнения: 930

И аз съм за новата поради много причини. Кое е лъжа, че не разбрах? В старата версия нямаше начин да отидеш на последното непрочетено мнениие, само с мобилната версия това беше възможно, а сега вече и с новата.

Кое не разбра в двата реда, които съм написала?
Ще ти обясня по-подробно - може пък да разбереш.
Имаш 50 непрочетени мнения. Защо искаш да отидеш на последното, петдесето непрочетено мнение, а не на първото непрочетено мнение?? Ако отидеш на последното, предишните 49 мнения не искаш да ги прочетеш, така ли?
Защото продължавам да обяснявам - ако си прочел пост №100 от тема, която те интересува, след като щракнеш на синъото квадратче вдясно, където пише 50 нови, отиваш на пост №101., а не на пост 150.

# 69
  • Мнения: 1 822
а ако ти е кеф директно на 150.

# 70
  • Мнения: X
Мелина, я не ми се карай и се дръж по-адекватно!

# 71
  • София
  • Мнения: 5 197
Мелина, спокойно , дишай дълбоко!

Новата версия ми хареса и това е!
Ако имаш проблем , информирай модератор

Последна редакция: ср, 12 юли 2017, 14:33 от Wind_

# 72
  • Мнения: 29 605
Дали някой от администраторите чете тук, че не мога да намеря нещо другата тема.
Имам препоръка за емотиконите - да излизат тези, които най-често ползва самият потребител, както и да ги има при писане на бърз отговор и да са разположени така, че да се ползват с едно цъкване, както беше преди.

# 73
  • София
  • Мнения: 44 190

И аз съм за новата поради много причини. Кое е лъжа, че не разбрах? В старата версия нямаше начин да отидеш на последното непрочетено мнениие, само с мобилната версия това беше възможно, а сега вече и с новата.

Кое не разбра в двата реда, които съм написала?
Ще ти обясня по-подробно - може пък да разбереш.
Имаш 50 непрочетени мнения. Защо искаш да отидеш на последното, петдесето непрочетено мнение, а не на първото непрочетено мнение?? Ако отидеш на последното, предишните 49 мнения не искаш да ги прочетеш, така ли?
Защото продължавам да обяснявам - ако си прочел пост №100 от тема, която те интересува, след като щракнеш на синъото квадратче вдясно, където пише 50 нови, отиваш на пост №101., а не на пост 150.

Зависи от темата - да в много теми не искам да чета всички пропуснати постове, последните 1-2-3 страници са ми напълно достатъчни(и хич не ме интересуват останалите 10, които съм изпуснала междувременно). Понякога ни едно от пропуснатите мнения не ме интересува и не искам да чета.
В старата версия , има разбира се, начин да отидеш само на последното мнение, но има и вариант да отидеш на която пожелаеш страница от темата, което в момента при новата липсва.


Между другото - екипът отразява, даже писаха по какви проблеми работят в момента. Естествено  новата версия няма да отпадне, такова отразяване никой не очаква вярвам.

Последна редакция: ср, 12 юли 2017, 14:46 от Angel_Dust

# 74
  • Варна
  • Мнения: 25 280
В старата версия , има разбира се, начин да отидеш само на последното мнение...
Сериозно? Никога не съм го ползвала. Виж, да ида на последната страница ми се е случвало, точно с цел да не чета сто и петдесет пропуснати поста.

Общи условия

Активация на акаунт