Японско чудо - тема 27

  • 120 435
  • 675
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 42
Здравейте ,момичета
Днес ми е 7ден (утре ще се измеря) ,но и аз правя Японската с малки изменения . Не ям яйцата ,а от другите неща дадени за деня  ,вчера имах изпит и го взех и с колегите го поляхме така че вчера не бях режимна - ядох 2 лъжици овкусена салата и малко мезе (луканка и др.) с 2 чаши вино . Продължавам режима ,но втората седмица съм решила да съм по стриктна.
Утре ще ви пиша за свалените кг .

# 646
  • Мнения: 7 753
а какво ядеш, като не ядеш яйца?
те са основното в диетата, сменяш ли ги или пропускаш?

# 647
  • Мнения: 42
Първия ден ги пропускам ,но аз вечерям към 16 . Втория ден на обяд хапвам млякото ,а вечерта месото със салатата . И просто където има яйца ги пропускам и ям нещо друго от диетата . На мен яйцата не ми понасят....повръщам ги .
За една седмица съм свалила около 4кг ,малко е на фона на това, което свалях преди ,но МЦ ми закъснява с 7 дни и като цяло имам проблем с хормоните (нямам и 1 в норма ) , но се обзаложих с лекарите ,че ще сваля кг-тата без лекарства и че по този начин ще си възстановя хормоните в норма ,не искам цял живот да съм на лекарства .  Чакам си Л -карнетина днес или утре и започвам и фитнес .
Смятам ,че като отново съм във форма ,то и организмът ми ще влезе в релси .


а какво ядеш, като не ядеш яйца?
те са основното в диетата, сменяш ли ги или пропускаш?

# 648
  • Мнения: 4 176
evety_14 успя ли да я изкараш? Дано скоро да успееш да свалиш нужните килограми.
Днес ще съм 3-ти ден на диетата. Първият беше ужасен, тъй като вечерях към 22 и взех добавки. Няколко часа ме боля корема и  реших да спра добавките докато не минат 2-те седмици. Вторият ден беше по-добре.
Мъжът ми реши, че има нужда от отслабване и я започна и аз се присъединих. Иначе едва ли бих започнала сама. Проблема ми е, че в хладилника има някои вкусни неща, които не искам да се развалят и смятам да ги включа в храненията. Например хумус, който мисля да добавя днес на обяд вместо зеленчуци.

# 649
  • Мнения: 36 004
хумусът е мазнини с въглехидрати - най-лошата комбинация

# 650
  • Мнения: 4 176
четох, че е полезен при диабет, тъй като стабилизира кръвната захар и е по-добре от хляб, картофи и подобни.

# 651
  • Мнения: 4 176
Да си напиша болката, че съм почти постоянно гладна и ми е студено, а в къщи е около 25 градуса. Предишните пъти, когато правих диетата беше доста по-лесно. Не знам какво става. Отслабнала съм 2 кг. Днес е 4-ти ден.

# 652
  • Мнения: 4 176
Финален резултат. 4 кг надолу за седмица. Аз спирам до тук.

# 653
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 270
Втората седмица не се сваля толкова много тя се ползва за захранване иначе ще върнеш килограмите Simple Smile Най-добре е да продължиш но с леко увеличаване на калориите без да се отпускаш много защото сега тялото е станало като гъба за калории - усвоява всяка част от храната Simple Smile

# 654
  • Мнения: 42
Здравейте момичета , успях да я изкарам и продължавам на салати , мляко ,месо и да ви кажа ходя и на фитнес и се чувствам страхотно.  На 5ти имах рожден ден и прегреших малко , но продължавам и се радвам на страхотни резултати .
Спорта също е много важен и без него е много по - трудно.
Ще минавам да ви чета и да ви давам кураж. Може би от утре ще направя още една седмица на японската стриктно и ще продължа пак на салати,  месо ,плодове и мляко р

# 655
  • България
  • Мнения: 490
Здравейте!
02.04 ще е първия ден от тази диета.Ще ми е трудно само яйце да ям ,но с воля и инат ще успея.Ще спазвам всичко точно,защото положението е критично.66-67 кг на 156см са много.Лошото е че не мога да включа спорт/след тежка травма на крак ,четири месеца обездвижване/,но започвам с ходене и голяма воля за успех.Имам един въпрос колко време може да се прави диетата?

# 656
  • Мнения: 4 176
Пожелавам ти да я изкараш възможно най-леко! Четох, че диетата може да се изкара 2 пъти, но според мен е добре да има почивка, защото в нея почти няма млечни.

# 657
  • Мнения: 36 004
Имам един въпрос колко време може да се прави диетата?

имам спомен, че съм чела някъде - две седмици диета, после две седмици почивка

# 658
  • България
  • Мнения: 490
Stryper  и bubanka благодаря ви!
Първите два дни минаха лесно.С нетърпение очаквам днес обяда да хапна няколко мандарини.Мисля да не
смесвам зеленчуци и плодове за обяд.Вечерята днес е доста богата.
Продължавам да чета темата назад.

# 659
  • Мнения: 37
Ехоо.. има ли тука японки. Hug
Днес ми е 2ри ден, чувствам се добре, не съм гладна. Утре на ден 3ти ще ви кажа резултата. Аз започнах 66.7кг. Реалните ми килограми януари месец ми бяха 80кг. От тях започнах с мои си диети и работи и ето ме днес на 66 Grin Моята цел е до края на май месец да бъда 57-8кг (височината ми е 1.73) Успех на диетуващите Hug

Общи условия

Активация на акаунт