Пролет вече стана, а ОКТОМВРИйче все повече издува коремчето на мама!-Тема 5

  • 30 522
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 008
Запис и от мен в новата темичка.  bouquet
На мен термина ми е по дата на трансфер и не ми го преизчисляват.Бебо сега си отговаря точно на седмиците + само 2 дни отгоре,а преди вървеше седмица напред и без малко да съм към септемврийските мами. Simple Smile

Вики,и аз съм инвитро и днес ми казаха,че може и нормално да раждам и това не е причина за секцио,а и съм с операции на всичко отгоре.Но държа на определен лекар,който няма да има възможност да води нормално раждане.И аз най вероятно ще съм секцио.Към края на септември съм се настроила и аз. Wink

Последна редакция: вт, 09 май 2017, 17:07 от *Steffie*

# 16
  • София
  • Мнения: 5 621
Честита ни нова темичка Simple Smile
Мерси, Деси Simple Smile
Аз съм в 17 седмица и 3 дни и днес цял бебо шава още от сутринта Simple Smile
Забелязах, че ако хапна шоколад и става активен Joy
Много се радвам, че и таткото го усеща от време на време Simple Smile
Повече ритничета и усмивки ви пожелавам Simple Smile

И моят малък мъж се задейства от сладкото.. та ММ само ме тормози да ям шоколад, за да ме пипа по корема и да чака отговор от малкия.  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 69
Стефи на мен ми е ясно, че им е по-лесно на докторите така, но честно казано ме е страх и от двата начина за раждане. А моят термин док, който ми прави трансфера ми го смята от последния цикъл, а док от ЖК от трансфера, което е 15 дни разлика

# 18
  • Мнения: 4 008
По дата на трансфер и по дата на цикъл ми излиза едно и също.Незнам по каква схема го смятат но термина излиза един и същ при мен.Може би защото си знаят,че трансфера е бил на 19 ден от последната менструация. Thinking

# 19
  • Мнения: 69
На мен различни седмици ми казват двамата, но  на ФМ ходих при трети и той смята от последния цикъл

# 20
  • Мнения: 60
Аз се притесних да не го превъзбуждам детето излишно, ама бях чела преди преглед за да е по активно да се яде шоколад Simple Smile

# 21
  • Мнения: 4 008
Вики,те различните лекари по пет различни начина ще ни изкарват термините. Simple Smile

Деси,и аз се притеснявах вчера,малчо направо играеше футбол в корема ми.Чак взех да си мисля да не би да съм му направила нещо,че е чак такъв активен и това да е признак на страдание.Днес пък почти не мърдаше и се притеснявах защо не мърда.Угодия нямам. Laughing Но на прегледа всичко си беше ок.

# 22
  • Мнения: 60
То е интересно мърдане, не е ритник. Някак ми разпъва корема и пърха вътре newsm78
Медицинската сестра ми каза, че колкото е по активно по добре, защото се обаждали притеснени майки, че пък прекалено много рита Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 102
Моето бебоче днес е особено активно. Имаше 2 дни затишие, а днес специално много шава.
Аз ударих една глава следобед, нямах никакви сили. И още съм с леко гадене и ме е страх да ям.

# 24
  • Мнения: 35 146
Днес едвам изкарах  на работа. Така ме цепеше тиквата и толкова ми спеше Sad Хич не съм в кондиция. Какво ще правя с тази глава моята не знам ..

# 25
  • Мнения: 1 092
Лизи, аз хапвам и заради теб,, няма страшно  Joy И нашата бебка днес много си игра  Heart Eyes Обикновено през 2-3 часа се активизира за около 1/2 час, днес обаче беше активна към час и 1/2 - два.

# 26
  • Мнения: 1 102
Пуу, то няма да ми се отрази много на килограмите. Аз както бях свалила около 6 кг. първите месеци от повръщане, така вече съм си върнала 4кг  ooooh!

# 27
  • Мнения: 60
Децата ни телепатично са се наговорили да си поиграят днес Simple Smile

# 28
  • Мнения: 35 146
Моето само лекинко само ме поритна сутринта. и до там Sad

# 29
  • София
  • Мнения: 874
Мерси и аз за темичката, Десинце.
Аз пък нищо не усещам все още и започвам да се притеснявам!

Общи условия

Активация на акаунт