Бъдещи мами с термин декември - VI

  • 9 356
  • 176
  •   1
Отговори
# 60
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Аз днес съм последен ден на работа и незнам дали ще успея да свърша до 15 часа. Може да мина малко по-късно да ви видя ако сте още в УГО.

# 61
  • София
  • Мнения: 938
Няма проблем. Нали имаш на някой от нас телефона? Звънни като свършиш, ще те изчакаме поне за по кафе.

# 62
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Нямам телефона на никоя мама. Ще ти изпратя моя на ЛС

# 63
  • Мнения: 596
Момичета, аз май ще пропусна, нещо не се чувствам никак добре, цяла нощ почти не съм спала от ужасни болки в единия крак, едвам ходя и ме цепи страшно главата  ooooh!

# 64
  • Мнения: 772
Силвия, ох, това с едвам-движенето и болките в краката ми е познато, дано отшуми скоро при теб!

Значи аз ще пратя sms на mkp дали ще мога да дойда, или по-скоро ако няма да, ама вие си побъбрете и похапнете хубаво, може и не само салата Laughing

# 65
  • София
  • Мнения: 938
ОК, ще се видим в 15 часа в УГО. Няма нужда да се чакаме отвън, който първи пристигне, да се метне на някоя по-голяма маса. Поканата е отворена за всички, даже ще пусна едно съобщение в темата на януарските мами, които иска, да дойде. Дори да не се знаем от преди, не мисля, че ще е трудно да се разпознаем  Laughing

П.С. Пуснах ново съобщение до всички, които искат да се присъединят към нас. Надявам се, че нямате нищо против.

# 66
  • Мнения: 1 704
Цитат на: mkp
Магс, мързелче, няма ли начин да те подмамим или изкусим с нещо да се присъединиш към нас?


сори, ама просто нямам сили..  Sad  да не говорим сутринта една патка в жк как ми изкара акъла, та още не мога да се съвзема..
имаше простата задача да ми чуе тоновете, че мойта докторка ще е там чак в понеделник.. и тая като каза с един притестен поглед`ааааау много са учестени тоновете, я се обърни надясно .. уаааа пак са учестени.. я се обърни наляво.. е така му е малко по-добре на бебето, ама ПАК са много учестени` и аз само дето не хвърлих топа  Imp ама пила ли си кафе, ама твоя пулс учестен ли е, ама бебето рита ли.. ама ако заритало по-често трябвало да се обадя на докторката.. и тем подобни глупости.. направо щях да умра ви казвам.. аз и обяснявам, че мойто много и постоянно рита и не мога да преценя дали днес е ритало повече от вчера.. и тя пак един притеснен поглед.. щях да я убия направо.. като излязох от кабинета не се сдържах и ревнах  Cry  Cry  обадих се на докторката и тя ме успокои разбира се, че може да е моментно състояние и зависело от хиляди неща, но тоновете са си в норма и далече от горната граница (какво и пречеше на тъпата сестра да ми каже ПОНЕ, че са в допустимите граници  Imp ).. така че нямало проблем и в понеделник пак ще ги слушаме.. така се притесних, че гадните контракции пак почнаха през 10-15 мин да ме стягат и съвсем се скапах..
сега место не мога да си намеря, щото като побутне бебка и веднага ми кънтят в ушите думите на оная идиотка, че по гръб като лежа ВЪОБЩЕ не му било добре на бебето, и надясно нещо не му харесвало.. и така не му е много добре, и иначе също .. и т.н. простотии.. бясна съм.. и съм изморена като за световно.. така че, извинявайте за словесното излияние и ви пожелавям приятно прекарване следобед..

# 67
  • Мнения: 2 567
Ох, милата Магс, аман от некомпетентни лекари  #2gunfire Никога не знаеш на какъв ще попаднеш, ама ти днес си уцелила страхотен специалист  #Crazy
Не се тревожи, щом лекарката ти е казала, че всичко е наред, значи е така, тя познава теб и бебо най-добре в крайна сметка!
Бебето все пак и то е човек, разбира се, че има дни, в които може да рита по-малко например.
На нас пък акушерката в понеделник на курса ни показваше нагледно с една кукла и скелет от таз как бебето влиза в таза и какви движения трябва да направи, за да мине тази преграда и как ако се заклещи трябва форцепс и да  не ти казвам, че цяла нощ съм сънувала форцепс и вакуум  Cry

# 68
  • Мнения: 1 704
Цитат на: 6o6i
Ох, милата Магс, аман от некомпетентни лекари  #2gunfire Никога не знаеш на какъв ще попаднеш, ама ти днес си уцелила страхотен специалист  #Crazy
Не се тревожи, щом лекарката ти е казала, че всичко е наред, значи е така, тя познава теб и бебо най-добре в крайна сметка!
Бебето все пак и то е човек, разбира се, че има дни, в които може да рита по-малко например.
На нас пък акушерката в понеделник на курса ни показваше нагледно с една кукла и скелет от таз как бебето влиза в таза и какви движения трябва да направи, за да мине тази преграда и как ако се заклещи трябва форцепс и да  не ти казвам, че цяла нощ съм сънувала форцепс и вакуум  Cry


Какво да ти кажа.. по подобен начин подробно се информирах как протича секциото от няколко много нагледни разказа и после не можах да се отърва от кошмари цяла седмица.. падна едно рязане, кълцане, бодене и т.н. не ми се говори.. та май  не е нужна да се информираме чак толкова много.. аз едва се сдържах да не преровя нета за това какво означава и на какво могат да се дължат `учестени тонове` на бебето.. и съм доволна, че успях да устоя на изкушението.. сигурна съм, че щях да попадна на куп излишна и още по-притеснителна информация, от която щях съвсем да психясам.. може би е по-добре някои неща да не ги знаем..

# 69
  • София
  • Мнения: 938
Магс, въобще не им се връзвай на тия кретени. Успокой се, за да се успокои и бебка. Знаеш, че това е най-важно. Тя получава адреналина от теб и трябва ти да не го вдигаш! Тия са такива кокошки, че нямам думи. В понеделник и аз ще ходя. Айде, почивай сега и в понеделник след консултация ще метнем по една кафенце в Тина Киркова. Аз ще се мотам там от 8 часа...ще ти звънна.

# 70
  • Мнения: 1 704
Цитат на: mkp
В понеделник и аз ще ходя. Айде, почивай сега и в понеделник след консултация ще метнем по една кафенце в Тина Киркова. Аз ще се мотам там от 8 часа...ще ти звънна.


Аз трябва да отида чак към 12, но може по-рано да дойда..

# 71
  • София
  • Мнения: 2 493
Немога да повярвам колко рано свърших!  Grinning Даже имам време да пусна един постинг преди срещата  Twisted Evil
Магс, това е ужасно. Тая трябва да си попрочете отново това-онова ми се струва, защото изобщо не е в час. Спокойно. Както ти е казала лекарката - всичко си е наред, а в понеделник ще се видиш с нея и ще се увериш сама!   Flutter

# 72
  • на езерото
  • Мнения: 263
Mags, pro4etoh kakvo ti e kazala tupata sestra.Pri men se slu4i analogi4na situacia:poneze hodia na dve mesta da slediat bremennosta mi ednoto e v Grynberg za6oto rabotia v BAN i imame abonament za tazi poliklinika,ta ginekolozkata ot tazi poliklinika slusa tonove s edna durvena slusalka i mi kaza kato na teb au...kolko loso kolko u4esteni tonove ,ami to mai bebeto si e uvilo pupnata vruv okolo vrata i az napravo se vtre6ih.Dobre 4e hodia i po zdravnata kasa v 22 poliklinika pri doktor Kolarova da e ziva i zdrava tia zenata me pregleda 4u tonovete s aparata pogledna na ehografa i kaza 4e na bebeto vsi4ko mu e ok.No ne me pitai kak sum izkarala no6a dokato otida pri Kolarova Imp  Imp  Imp .Za6oto umnata lekarka ot 4astnata poliklinika dori kaza 4e bebeto mozelo da umre Confused:  Imp  Shocked
Taka 4e nekudurnici kolkoto 6e6 Twisted Evil
Samo spokoino malko ni ostana 6om do tuk go dokarahme niama na4in skoro da ne se radvame na sladkite si bebeta skoro Laughing  Laughing  Laughing

# 73
  • Мнения: 772
Mags, da, dosta neprijatno, po-skoro napravo nekompetentno se e dyrzhala taz akusherka Twisted Evil  ama javno vchera e bil takyv nedobyr den za konsultacii - na men mi obyrkaha poslednite izsledvanija, zaradi koito stanah v 7h i ... oshte si njamam obmenna karta! A vecherta i i-netyt vkyshti se skapa, ta sega sym v 1 klub, kydeto ne namiram kirilicata i njama da vi tormozja poveche s latinica, ama za razvedrjavane - ja kazhete kak beshe v UGO?

# 74
  • Мнения: 1 704
Момичета мерси за подкрепата.. сори че ви занимавам с подобни глупости.. ама човек като се оплаче,  така му олеква  Embarassed  днес съм доста по-добре, надявам се в понеделник всичко да е наред..
не мога да ги разбера тия хора.. не се ли сещат поне, че все пак си имат работа с бременни  Rolling Eyes как може да ми подхвърля, че нещо не е наред с бебето и после да ми ме прати да си ходя `щото тя мойто докторка нали щяла да се върне другата седмица`?!?! Shocked  Shocked аман от некадърни, недоучили, мързеливи и т.н. мед.работници
извинявайте още веднъж, ама много се ядосах.. Imp  
пожелавам на всички по-малко стресови ситуации през тия така тежки последни седмици  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт