Да ритне ОКТОМВРИйското човече, мама с нетърпение очаква вече! - Тема 4

  • 34 412
  • 725
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 48
Здравейте и от мен! Терминът ми по ПРМ е 05.11., но бях с ранна овулация и мъжът ми ми прави засада на яйцеклетката, та коригираният ми термин на ФМ е 30.10. Ще съм с единия крак при вас! Wink
На ранната ФМ всичко беше ок, 70% предположение за момиче, утре ще знаем със сигурност. Това е втора бременност, имам едно момиченце на 2г. От Пловдив съм. 😊

# 691
  • Мнения: 627
Моите нокти все така си растат без промяна, но определено са по-чупливи. Венците ми кървят също, а ги лекувах точно преди да забременея Simple Smile

# 692
  • Мнения: 1 102
Косата - добре. Усещам засилен растеж като се има предвид, че аз целогодишно се боря с една тънка, изрусена коса. Имам постоянен косопад, продиктуван от заболяването на щитовидната ми, нон стоп цъфтящи краища и използвам какви ли не продукти непрекъснато за подхранването и. Обаче ноктите....трагедия. Почнаха да се цепят на 2, режа ги постоянно до долу, защото 2 мм да пораснат и се разслояват. ooooh! Това с първата бременност го нямах, тогава за първи път в живота си имах страхотни нокти.

# 693
  • Мнения: 74
И моите нокти са чупливи с тази бременност. Правих ранен БХС и резултата е 1:390 за Даун. Според вас висок ли е риска? Нухална гънка 2,7. Възраст 37г.

# 694
  • Мнения: 1 092
Момичетааа, идвам да ви се похваля, че от 2 дни вече усещам осезаеми движения, даже побутвания по ръката като си я сложа на корема  Heart Eyes  Heart Eyes В 18+3 седмица съм. Почивните дни си бяхме в родния ми град при родителите ми и там се започна с бутането  Mr. Green Много е странно и вълнуващо, установих, че в последно време това,което мислех за стягане на корема всъщност се оказа бебка, мърдаща вътре, но явно вече е големичка и доста повече я различавам. Когато татко ме пипна по корема, сякаш го позна и мръдна веднага  Mr. Green но като се мъчи ММ да я уцели да мърда, се укротява. Не знам успокояващо ли й действа той или се крие от него   Rolling Eyes Grinning Надяваме се съвсем скоро и той да я усети! Уникално чувство!  Heart Eyes

# 695
  • Мнения: 1 102
ttttt5, за мен този резултат за жена на 37 е идеален.

# 696
  • Мнения: 627
Браво, Кети, много се радвам!! А колко често на ден и всеки ден ли я усещаш bouquet

# 697
  • Мнения: 4 009
ttttt5,добре ти е риска.Всичко е ок. Hug

Кети,честити ритничета.Невероятно чувство е наистина. Heart Eyes

# 698
  • Мнения: 1 092
Ами долу-горе през 2-3 часа си я усещам вече, не съм засичала сериозно, за да не се вглъбявам излишно  Blush но такива са интервалите грубо  Wink Като започнем от сутрин за "Добро утро"  Heart Eyes Напипваме и нещо твърдо, което се мести навсякъде в корема ми, ту около пъпа, ту ниско долу, в дясно, в ляво..  Grinning но глава ли е, дупе ли е, гръбче ли е не се знае. Ще пипам корема преди следващия преглед, ако се напипва пак (защото понякога целия ми корем е мек), и като вляза ще видя в какво положение е   Mr. Green Веднага съставихме план за действие с мъжо  Joy

# 699
  • Мнения: 60
Здравейте,
Успешна седмица, повече ритничета да се появят и щастливи майки Simple Smile
За ноктите бих ви препоръчала да пиете рибено маслко, аз го пия отделно към витамините и много добре се чувствам и нямам проблем с нокти и коса Simple Smile
Нямам проблем с нивата на желязо, но приятел на татко доктор ми препоръча да пия чай от коприва.

# 700
  • Мнения: 1 130
Нямам проблем с нивата на желязо, но приятел на татко доктор ми препоръча да пия чай от коприва.
Свекърва ми ми е набрала, но и днес отложих правенето на чай. Утре ще пробвам. Вкъщи никога не сме яли коприва, лапад и изобщо никакви такива треволяци и си мисля, че и това няма да мога да го пия, но все пак ще опитам. В името на бебенцето.

# 701
  • Мнения: 74
Благодаря ви момичета!

# 702
  • Мнения: 168
Здравейте....аз съм в 17г.с. ☺сега в 4 или в 5ти месец съм? А корема ми изведнъж щръкна...при вас,как е? Пролича ли вече?

# 703
  • Мнения: X
От 18 г.с. се води 5 месец  Grinning
Моите нокти са бетон, нямат чупене и растат като луди. Косата ми леко капе, ама нищо притеснително. Тя също порастна.
При мен обаче за съжаление няма забавен растеж на космите по ръцете и краката, а така се надявах  Laughing
Кети, честити ритничета  Hug
Като чета колко много от вас вече ги усещате и започвам да се чудя дали да се притеснявам...

# 704
  • Мнения: 35 189
Като чета колко много от вас вече ги усещате и започвам да се чудя дали да се притеснявам...

И аз взех да се замислям вече.. ама аз така съм го подплътила с мазнина, че няма да е скоро явно Sad

Общи условия

Активация на акаунт