Да ритне ОКТОМВРИйското човече, мама с нетърпение очаква вече! - Тема 4

  • 34 388
  • 725
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 35 147
Да, щом си имала болничен за един месец го удължават за още толкова бе, лежане. Но за първи месец болничен трябвало да се лежи ми каза лекарката.

# 46
  • Мнения: 670
Аз без проблем си взех болничния . Първия е за 14 дни ,а след това започват да се издават за по 30 . Явно зависи от лекарите . С моята нямам грижи за нищо

# 47
  • Мнения: 1 092
Точно щях да питам дали ги издават наведнъж болночните, но явно е на месец..

# 48
  • Мнения: 670
Автоматично,ще ми го подновяват всеки месец (каквото и да значи това 😂)

# 49
  • Мнения: 35 147
Да. Не може от сега до септември да дадат болничен. Ще го удължават всеки месец.

# 50
  • Мнения: 1 130
Може и повече и от 180 дни, само че ако са непрекъснати, след това се минава ТЕЛК.

# 51
  • Мнения: 1 092
Да, логично е да не го дадат на куп, но все пак  Mr. Green Симона, това значи ли, че ти няма да имаш ангажимент всеки месец да го предаваш в ЧР на работното ти място? newsm78

# 52
  • Мнения: 4 008
Всеки месец се носи,може и по куриер да се прати.

# 53
  • Varna
  • Мнения: 92
Не съм лежала в болница за болничен, първият ми го издаде лл понеже ми свърши първото майчинство, а като се записах на жк ми дадоха за 30 дни.
Семра, съболезнования. Направи както го чувстваш ти. Юни става една година откакто почина тати и поне един път в месеца ходим на гробищата. Както са казали другите можеш на 40 дни да се сбогуваш, че са си доста емоции на самия ден.

# 54
  • Мнения: 1 130
Да, логично е да не го дадат на куп, но все пак  Mr. Green Симона, това значи ли, че ти няма да имаш ангажимент всеки месец да го предаваш в ЧР на работното ти място? newsm78
На куп и непрекъснат са две различни неща.

# 55
  • Мнения: leet
Цоп и аз в новата тема. Мерси, Деси  Hug

# 56
  • Мнения: 32
Благодаря на всички ви момичета за съболезнованията. В крайна сметка отидох на погребението на баба, бях сред хората, но някак инстинктивно се опитвах да не я гледам, за да не пазя в себе си неприятен спомен от изражението й. Имам доста спомени от детството си, свързани с нея и винаги ще я помня с добри чувства. Сега се чувствам по-спокойна и в мир със себи си. Такъв е животът, има и такива моменти. Важното е да мислим позитивно за бъдещето и за новия живот, който носим в себе си. Мисля, че това суеверие за неходенето на погребение и подстригването са все бабини деветини и човек трябва да действа, така както го усеща вътрешно и най-важното да няма чувство за вина. Лека вечер от мен!

# 57
  • София
  • Мнения: 18 734
Добро утро и от мен.Мерси за темата.Аз  днес ще боядисам яйца заради детето.Ние не ядем.

# 58
  • Мнения: 35 147
Ние с моят мъж станахме в 6 и боядисахме яйцата,че той е от 9ч на работа.

# 59
  • София
  • Мнения: 18 734
Моят не се занимава хич  LaughingИ аз не бих,но малкия дава зор.Иначе нито козунаци нито агнешко ме вълнуват.ше го изведа да покара колело и после ще пооправя вкъщи,че вчера минах 8км. на Витоша и ме болят нещо глезените. Laughing

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт