Пролетта настъпва вече и за ЮЛСКОТО човече!

  • 49 697
  • 731
  •   1
Отговори
# 45
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 158
Аз за стрии се мажа с мустела, нямам за сега нито една стрия, а корема ми е доста голям. На дупето и краката нямам нищо качено само на корем раста аз

# 46
  • Мнения: 72
Здравейте,момичета да споделя и аз за гадните стрии Simple Smile.Аз също бях купила крем на Мустела,но се оказа че не мога да понасям миризмата му (30лв на вятъра).Започнах да се мажа с чист вазелин и с бадемово олио,не знам до колко ще има ефект.Аз си имам стари стрии от тинейджърските си години по бедрата.Мазала съм се с какви ли не кремове но си останаха.

# 47
  • Мнения: 731
На едно от училищата за мами едно от момичетата сподели, че с предната бременност не е имала стрии и се е нацепила 1 ден преди да роди. Така че с каквото и да се мажем то си е и до ген, както и до кожа. Мен не ме притесняват толкова стриите, а повече се притеснявам да не ми се появят хемороиди... 😥⁉😥⁉😥

# 48
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 158
Ооо аз вече имам и се чудя с какво да ги боря, особено се обострят като седя по-дълго време седнала.

# 49
  • Мнения: 316
аз вече съм цялата на стрии от раз се появиха та много се чудя има ли смисъл да продължавам да се мажа

# 50
  • Мнения: 411
Според мен е по-добре да се мажеш.
А вие с килограмите как сте?Аз четох,че в тези месеци започва по-сериозното ошишкване и  ShockedGrinning Аз нямам вълчи апетит,но съм понапълнила бузки хаха

# 51
  • Мнения: 821
Аз почнах да имам засилен апетит, ама гледам да внимавам  Confused В 25 г.с. и 2 д. съм +5,5 кг. точно. Следя се по разни таблици и изглежда добре положението засега. Ама не знам последното тримесечие какво чудо може да стане, казват, че тогава ставало голямото пълнеене, та не бързам да се радвам, че дотук вървя добре с килата  Tired

# 52
  • Мнения: 72
 Embarassed за килограмите какво да кажа +12,а днес правя точно 26г.с.Не знам до термин(13 юли) 261uu
Аз качих 4кг до 3-ти месец,много ми се гадеше и само яденето до някъде помагаше.Иначе не мога да кажа,че имам кой знае какъв апетит.Разликата с преди да забременея е,че сега закусвам.Това дето не ходя на работа също ми се отрази,с повечето почивка се трупат и килца  Grinning

# 53
  • Мнения: 23
Аз съм в 25та седмица и съм +8-9 кг,като се има предвид,че до края на трети месец не бях качила нито грам тъй като ми се гадеше.Но от един месец насам имам огромен апетит.Както си бях 61-62 изведнъж кантара показа 67...незнам до края как ще е,но ми е адски трудно да се ограничавам #Crazy newsm78 Rolling Eyes

# 54
  • Мнения: 72
Момичета аз малко извън темата за килограмите Simple Smile.Този продукт дали можем да го употребяваме :
http://www.husk.bg/

като чета има ефект при запек и хемороиди.

# 55
  • Мнения: 415
да се похваля,бебка е 1.240гр в 27 седмица съм, но тя отговаря на 29 г.с., и отново ми измести термина
 не знам до колко да слушам +11кг съм,но ми казаха да намаля въглехидратите иначе ако продължава така да расте със същите темпове,ще видя зор при раждането
или ако другия месец е пак двойна тогава да се ограничавам не знам  newsm78
аз мисля, че си е с нормални грамчета. таткото и той  е на мнение,че си е добре и да си хапвам  Laughing

# 56
  • Мнения: 411
Малвинка,АГ-то ли ти препоръча да намалиш въглехидртатите?А дали проблемът е от тях?
А според вас от качените кг,колко са от бременността?При бебе да кажем 1кг,колко да са околоплодните води и плацентата?Може ли +3кг примерно да са от бебето и околните неща? newsm78

# 57
  • Мнения: 70
Здравейте и от мен!
По темата със стриите, аз имам пресни по лявата гърда. Мажа се с Нивеа крем (синята опаковка), защото моята АГ е на мнение, че ако си предразположен към получаването им с каквото и да се мажеш няма да помогне. Та, тя ми каза да се мажа с този Нивеа (с него се мазах и с първата Б), а да не си давам парите за скъпи мазила. И аз слушам.
За килограмите в 25+5 съм +6,500.

# 58
  • Мнения: 46
Уфффф, и аз уж се цопнах, ама явно не съм newsm78 Ей ме на Laughing

# 59
  • Мнения: 411
Стормче и аз съм в 25+2 и съм +4кг.Чудя се колко са от моите сланинки и колко от бебето и плаценти и води Wink

Общи условия

Активация на акаунт