Покажи се ОКТОМВРИйско мъниче, момче ли си или момиче - Тема 3

  • 31 145
  • 725
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Усетих се и тъкмо редактирах  Hug

# 46
  • Мнения: 1 102
Ще гласувате ли, момичета? С ММ се чудим дали да не идем сега, че да няма много хора. Обикновено вечер ходим и чакаме на големи опашки, а как ще издържа не знам.

# 47
  • Мнения: 1 092
Жанче, опитвам се да мисля за хубавите неща само и да съм спокойна, но в деня на кървенето бях с много голяма тежест ниско долу и накрая и опъването в дясно, което всъщност беше заради отлепването и сега се чувствам долу-горе така. Надявам се да е перисталтиката все пак и нищо да няма  Praynig През 5 минути съм в тоалетната да проверявам...  Blush Cry Иначе и аз тези дни влизам в 13 седмица, дай Боже всичко да е наред, ще ходим и на ФМ с моя мъж, той за първи път ще идва с мен. На родителите ни ще кажем този уикенд, така де, идния, живот и здраве. Те ще очакват разговори за сватбата, но ще има приятна изненада  Mr. Green
Аз няма да гласувам, защото не успях да подам заявлението за гласуване по настоящ адрес, съвпадна с болницата и възстановяването след това. Ама здраве да е  Simple Smile

# 48
  • Мнения: 1 102
Аз утре съм на фетална морфология. Когато ходих за първи път с първото дете бях толкова изплашена дали всичко ще е наред, че заради моето сърцебиене доктора не можеше да чуе това на бебето Joy Дано успея да се овладея утре и да не се повтаря същото Blush

# 49
  • Мнения: X
И аз няма да гласувам, не съм поддръжничка на никой и не виждам смисъл. Турчулята нали идват да гласуват, аз какво да давам глас за тая смотана и деорганизирана политика, която никога няма да се оправи...
Кети, всичко ще е наред  Hug
На мен д-ра нищо не ми е казал за ФМ  Rolling Eyes, мина БХС- то и сега чакам прегледа на 03.04. при д-рката, при която записах ЖК. Тогава ще съм в 14 г.с. почти. Тя дали ще каже нещо или аз да проявя самоинициатива и да се запиша някъде ?

# 50
  • Мнения: 1 102
Някои доктори смятат, че няма нужда от ранна ФМ. Но аз се двуумях още с първата бременност и все пак се реших да я направя. С нея все пак на ранен етап могат да се забележат отклонения и да се предприемат допълнителни изследвания ако е необходимо.
А БХС не се ли прави след замерване на НТ ? Защото тогава значи са ти ги замерили вече  Hug При втората ФМ се виждат органите на бебчето и се виждат повече неща.

Аз утре ще правя и двете - първо съм на БХС при ЖК, а вечерта на ФМ при професора. Crazy

# 51
  • Мнения: 1 092
Ами ранната ФМ се прави от 11 до 13 гс доколкото знам, после около 19-20 също се прави една, на която се виждат вече повече неща, аз мисля и на двете да ходя  Simple Smile
И на мен са ми в един ден БХС и ФМ, така ми казаха че трябва. На тази се вижда има ли риск от синдром на Даун, спина бифида и някои други генетични болести. Според мен и двете са от полза Simple Smile

# 52
  • Мнения: X
Да, преди кръвното изследване минах ултразвук, където д-ра измери НТ, каза ми, че има носна костица и че всичко изглежда съвсем наред и ме прати да дам кръв. Каза, че след 4-5 дни ще са готви резултатите и че като ги сметне, ако има проблем ще ми се обади. Ако не ми се обади, значи всичко е наред и като ходя до болницата, да си взема резултата от регистратурата.
Още никой не ми е звънял, но пък и аз съм сигурна, че всичко ще е наред.
Та този ултразвук, който минах тогава, той сега ранна ФМ ли се води, или не ? Разчетох се и мненията са различни.
Но щом нищо не е казал, предполагам, че наистина всичко е наред.

# 53
  • Мнения: 29
Здравейте момичета, не съм много за вашата група, но все пак ще раждам октомври и реших да се присъединя. Терминът ми е 15 ноември, но преди няколко дни, когато отидох за първи път на преглед се оказа че бебковците са двама. Ако се задържат и двете, вероярно ще се наложи секцио в средата на октомври  Grinning

# 54
  • Мнения: 1 092
Да, според мен това е било ранна ФМ  Peace
SunSunrise, дано си останат двечки и да са добре  Simple Smile

# 55
  • Мнения: X
Мерси, Кети  Hug
Сънсънрайс, добре си дошла  Hug
Стискам ти палчета всичко да е наред с бебчовците  Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 1 102
Жани, то няма как да се пусне БХС, ако не ги измерят. Така че, смятай че си я минала.

SunSunrise, добре дошла!

# 57
  • София
  • Мнения: 18 731
Запис и от мен. АЗ тази седмица ще запиша за ЖК. Иначе на 03.04. съм на БХС  и ранна ФМ.Миналия път не правих ранната.Сега ще я правя.
АЗ чакам едни техници от Мтел и ме вързаха цял ден ужас ,а следобяд го дават и да вали.
Няма да гласувам.

# 58
  • Мнения: 35 146
Ние се оженихме също Юни и много ми харесва като месец за сватби Wink
Аз гласувах вече. Училището е точно срещу нас и нямаш как да не ида. Минах бързо. Напазарувах и се прибрах. Сега ще правя еклери, че на работа ме очакват с нетърпение и не с празни ръце да ида Wink но ще се върна във вторник, че утре ми е прегледа извън града. Вече нямам търпение. Дано всичко е наред.
Аз не искам да казвам на никой, че съм бременна. Чувствам се тъпо от реакциите на хората, а и не искам никой да ме пита постоянно как съм, кой месец съм и други такива.. братовчедка ми не ми каза, че е бременна миналата година. Дойде на сватбата с корем в 7ми месец... Познайте как реагирах като я видях... Не беше казала на никой- нито на родителите ми, нито на близки.

# 59
  • Мнения: 1 102
Брее, те много работни в неделя тия от Мтел Joy

Аз от няколко дни помагам на съпруга ми по един проект свързан с нашия бизнес и днес трябва да финализираме всичко. Нали ви казах, че вече не ме свърта у дома. Ще говоря с докито за мнение, дали не мога да почна да поработвам вече по малко. Четох пак за пустото отлепване. Пишеше, че може да си остане така. Просто когато плацентата почне да расте, заедно с бебето, отлепването на фона на нейните размери става минимално и не толкова фатално.  Оф не знам, май няма да спра да се тревожа цяла бременност.

Внимание, докато пишехте, в темата бе публикуван нов отговор.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт